Zapisy do Wspólnoty:)

Tematy dotyczące Pustelni i o.Daniela

Moderator: Moderatorzy

mrudz

Zapisy do Wspólnoty:)

Post autor: mrudz » 18 mar 2014, 11:31

Bardzo bym chciala należeć do Wspólnoty Miłość i Miłosierdzie Jezusa, problem w tym ze mieszkam w Bialymstoku:) Można wiedziec jak często są spotkania? Czy wogóle byłaby możliwość zapisania się?
Juz dawno mi to chodzi po głowie, tylko ta odległość....:))

Awatar użytkownika
Maciej Wilk
Administrator

Re: Zapisy do Wspólnoty:)

Post autor: Maciej Wilk » 18 mar 2014, 11:52

http://mimj.pl/mow-swiatu-o-moim-milosi ... j-milosci/ W tym miejscu możesz dowiedzieć się szczegółów. Jedna tylko poprawka. Spotkania formacyjne od kwietnia o godz. 15 na Przeprośnej Górce w Sanktuarium Św. O. Pio.

WlodekD

Post autor: WlodekD » 18 cze 2014, 17:20

Mam podobny problem, mieszkam pod Rzeszowem i tez bardzo bym chciał nalezec do wspólnoty. Moje zycie się mocno zmienilo odkad zaczalem regularnie przyjezdzac na spotkania otwarte.

Awatar użytkownika
Maciej Wilk
Administrator

Post autor: Maciej Wilk » 18 cze 2014, 17:36

Z Podkarpacia do wspólnoty należy kilka osób, więc skontaktuj się z nimi i do dzieła.

Awatar użytkownika
Ewelina Kurdziel
Moderator i Członek Wspólnoty

Post autor: Ewelina Kurdziel » 18 cze 2014, 18:38

WlodekD pisze:am podobny problem, mieszkam pod Rzeszowem i tez bardzo bym chciał nalezec do wspólnoty. Moje zycie się mocno zmienilo odkad zaczalem regularnie przyjezdzac na spotkania otwarte.

ja z koleżanka jestesmy spod Rzeszowa, jeżdzimy z braćmi ze wspólnoty z Mielca :) także odległość to nie taki duży problem :)

WlodekD

Post autor: WlodekD » 20 cze 2014, 16:26

Wiec co proponujecie?

Awatar użytkownika
Celina Bryniarska

Post autor: Celina Bryniarska » 20 cze 2014, 20:09

Musisz sobie to sam jakoś zorganizować- ;) rozwinę o co mi chodzi...:)
Dojazdy z daleka na spotkania wymagają sporo determinacji więc na samym początku jak masz jakiś zapał to raczej niewskazane aby ktoś ciągał cię tu i tam bo co będzie jak po kilku miesiącach czy latach entuzjazm zniknie i nie będzie ochoty jechać na spotkanie ....a trzeba.
Tak więc proponuję aby wykazać właśnie teraz na początku zaangażowanie i samemu coś zaproponować i szukać a nie czekać aż się samo ,,zrobi" ;) :) .

WlodekD

Post autor: WlodekD » 24 cze 2014, 16:33

ja z koleżanka jestesmy spod Rzeszowa, jeżdzimy z braćmi ze wspólnoty z Mielca :) także odległość to nie taki duży problem
Jak się jedzie cala paczka jednym autem to może i nie. No coz szkoda może kiedyś... :( WIdocznie nie wszystkim jest to dane. Musi mi starczyc raz na miesiąc.

Awatar użytkownika
Ewelina Kurdziel

Post autor: Ewelina Kurdziel » 24 cze 2014, 18:31

WlodekD pisze:Jak się jedzie cala paczka jednym autem to może i nie. No coz szkoda może kiedyś...
Włodku kilkanaście miesięcy temu jeździłyśmy tak- autobus od nas do Rzeszowa, potem pociąg lub autobus Rzeszów- Katowice (4,5-5 godzin), z Katowic odbierała nas Monika, siostra ze wspólnoty i swoim autkiem zawoziła nas do Częstochowy ( za co Bóg mam nadzieję jej obficie wynagrodzi :) i powrót ten sam sposób...
Przeszkód było mnóstwo (zima- bardzo ciężko), ogromne zmęczenie, ale ten czas wspominam bardzo, bardzo miło....

WlodekD pisze:WIdocznie nie wszystkim jest to dane.
niekoniecznie :) popieram Celinkę, że:
Celina Bryniarska pisze:Dojazdy z daleka na spotkania wymagają sporo determinacji więc na samym początku jak masz jakiś zapał to raczej niewskazane aby ktoś ciągał cię tu i tam bo co będzie jak po kilku miesiącach czy latach entuzjazm zniknie i nie będzie ochoty jechać na spotkanie ....a trzeba.

Daj sobie czas, rozeznaj....masz być we wspólnocie- będziesz:)

+

goewa

Post autor: goewa » 25 cze 2014, 13:56

a może wspólnota kiedyś zrobi jakieś winnice w innych miejscach...mi się to marzy, ponieważ obowiązki stanu aktualnie mi nie pozwalają na jeżdżenie kilka razy w miesiącu tak daleko....; najważniejszy w tym wszystkim Jezus; On i tak już rozsyła z tego co słyszę; może za jakiś czas wy będziecie jeździć do nas na misje:) a my od Was się uczyć

ODPOWIEDZ