Zapisy do Wspólnoty:)

Tematy dotyczące Pustelni i o.Daniela

Moderator: Moderatorzy

Jacek Baliński
Członek wspólnoty

Re: Zapisy do Wspólnoty:)

Post autor: Jacek Baliński » 26 cze 2014, 20:08

goewa pisze: może za jakiś czas wy będziecie jeździć do nas na misje:) a my od Was się uczyć
Gosia są takie plany ewangelizacji więc kto to wie.

Co do uczenia się od nas, wiesz to my się cały czas uczymy od Was, wytrwałości i wyrozumiałości uczymy się modlitwy jaka płynie właśnie z Waszych serduszek .

goewa

Post autor: goewa » 30 cze 2014, 11:46

w sumie to jestem Gosia a Ewa to moje drugie imię:), więc może być:); wszyscy się nawzajem ubogacamy:) i to jest piękne, że jako Kościół i tak jesteśmy jedną wspólnotą

WlodekD

Post autor: WlodekD » 13 lip 2014, 16:51

Jednak sobie odpuszczę, za daleko. WYstarczy raz na miesiąc jechać na ogolne spotkanie bo na to dla młodych to z Rzeszowa nikt nie jedzie i nie ma się jak zabrać.

mrudz

Post autor: mrudz » 06 sie 2014, 20:36

goewa pisze:a może wspólnota kiedyś zrobi jakieś winnice w innych miejscach...mi się to marzy, ponieważ obowiązki stanu aktualnie mi nie pozwalają na jeżdżenie kilka razy w miesiącu tak daleko....; najważniejszy w tym wszystkim Jezus; On i tak już rozsyła z tego co słyszę; może za jakiś czas wy będziecie jeździć do nas na misje:) a my od Was się uczyć

to byłoby wspaniałe:)))))

Awatar użytkownika
Renata Pięta
Członek wspólnoty

Post autor: Renata Pięta » 09 lis 2014, 11:58

Czytam tak o tych przeszkodach w podróżowaniu...Kiedyś tez podrozowalam. Drodzy moi, dziękujcie Panu ze nie macie chorych kregoslupie i nie jesteście po operacjach i możecie siedziec stac...Ja tak chcialabym byc członkiem wspólnoty, tez żeby wzmocnić wiarę i nie wątpić w chorobie...bo tak bardzo cierpie i niemożliwa jest podróż moja. Jesteście szczesciarzami ci którzy możecie jezdzic. Przemijające niewygody, odległość, narzniecie, bol mięśni ale to mija i kiedy mija to baoeawde szczęście. Gorzej gdy ktos bardzo pragnie a jest samotny i mu mize brać udziału w żadnych wspólnotach czy spotkaniach bo z boku nie wychodź z domu u jest zależny id wszystkich a jeszcze jak ha 3 lata temu jezdzil, smigal a rowerze ...i byl czynny w swej ukochanej pracy i sluzyl ludziom a teraz...zycie sue zawalilo bo zdrowie sie zawalilo

Awatar użytkownika
Maciej Wilk
Administrator

Post autor: Maciej Wilk » 09 lis 2014, 12:02

Do góry głowa. Nie jest z Tobą znowu, aż tak bardzo źle. Uwierz, że będzie lepiej. Zarażaj ludzi swoim optymizmem, a nie spuszczonym na kwintę nosem. Życzę błogosławienstwa Bożego i więcej uśmiechu.

Awatar użytkownika
Renata Pięta
Członek wspólnoty

Post autor: Renata Pięta » 09 lis 2014, 16:48

Dziekuje. Moja historie w wielkim skrócie tu przedstawiłam w Pustelni...Nie zdajesz sobie sprawy ile przeszkód mam, zeby mic napisać i to z bledami na smartfinie...dziekuje i wzajemnie Bożego Blogoslawienstwa...

Awatar użytkownika
Renata Pięta
Członek wspólnoty

Post autor: Renata Pięta » 12 lis 2014, 00:45

Ponawiam prośbę o zapisanie do Wspólnoty. Nie wiem czy mam założyć nowy post i w jakiej formie oraz w jaki sposób mam zapytać o to O. Daniela, gdyż jestem w szczególnej sytuacji. Sytuacji choroby uniemożliwiającej podróżowanie. O czym ja mówię, funkcjonowanie w przestrzeni swego domu mam mocno zaburzone. Liczę, że te lata ciężkiej niemocy i bólu wydadzą plon. Ale nam nadzieję i chcę wierzyć, że się skończą, bo bezustanny ból jest nie do zniesienia...
Wierzę, że mogłabym " się przydać" Wspólnocie.
Z Bogiem.
Renata

Awatar użytkownika
Celina Bryniarska
Moderator i Członek Wspólnoty

Post autor: Celina Bryniarska » 12 lis 2014, 07:44

Spokojnie :)

Najpierw i tak się jest kandydatem ;)

Wydrukuje twój wpis i zawiozę o.Danielowi i zobaczymy co on powie- czy są jakieś wyjątki czy też nie ma :) czy potrzebuje poznać kto wchodzi do wspólnoty czy też nie będzie widział takiej potrzeby.

Za wspólnotę na razie możesz się modlić nie będąc we wspólnocie- tak czyni wiele osób które są sympatykami wspólnoty a różne przeszkody nie pozwalają im być członkami wspólnoty czy też rożne zgromadzenia zakonne bardzo nas wspierają modlitewnie a tez nie są członkami wspólnoty:)

Awatar użytkownika
Natalia Pęcak
Członek wspólnoty

Post autor: Natalia Pęcak » 18 lis 2014, 13:13

Witajcie,
Chciałabym się zorientować jak to jest z zapisami do Wspólnoty teraz w grudniu.
Na spotkaniach otwartych byłam już 5 razy i w zeszłym miesiącu o.Daniel coś wspomniał, że kandydaci, którzy będą chcieli się zapisać, będą mogli przyjechać 6 grudnia na spotkanie 1h wcześniej niż Wspólnota czyli na 14:00.
Jednak teraz w listopadzie było powiedziane, że można zapisywać się w niedzielę po Mszy Św. Nie wiem, jak mam to zrobić. Jestem z Warszawy i myślałam, że będę mogła przyjechać 6 grudnia jednak teraz to już nie wiem, czy to jest możliwe. Czy mógłby mnie ktoś ukierunkować? :) Byłabym bardzo wdzięczna:)

Serdeczności,
Natalia

ODPOWIEDZ