potrzebna pomoc

Tematy dotyczące Pustelni i o.Daniela

Moderator: Moderatorzy

kandi767

potrzebna pomoc

Post autor: kandi767 » 22 paź 2016, 09:37

witam , mam na imie Marcin , mieszkam w tej chwili w niemczech na bawarii w miejscowosci Neustadt bei Coburg , czy nie zna ktos jakiegos ksiedza w tej okolicy , bo cos dziwnego dzieje sie w naszym domostwie, bardzo prosze o pomoc, Jakis czas temu jezdzilem na spotkania do czestochowy , bardzo mi pomogly wyjazdy i moc ducha swietego , zostalem uzdrowiony z wielu z nalogow , tak samo mojej zonie pomagaly wyjazdy , niestety w tej chwili jest juz coraz gorzej , nie wiemy jak sobie poradzic , mamy trojke dzieci , bardzo prosze o jakas pomoc .Marcin Kandora

Jacek Baliński
Członek wspólnoty

Re: potrzebna pomoc

Post autor: Jacek Baliński » 23 paź 2016, 13:31

Marcin my jedynie możemy Was wspomóc modlitwą w całej tej sprawie mając nadzieję, że znajdzie się ktoś kto Was dalej pokieruje.

Awatar użytkownika
alicjamic18

Post autor: alicjamic18 » 14 lis 2016, 22:52

Drogi Kandi767,

Ponieważ jestem osobą świecką, nie chcę kategorycznie wypowiadać się w kwestiach, o których mam nikłe pojęcie.
Ale wiem, że na pewno umocni Was modlitwa różańcowa zarówno ta tradycyjna, jak i na przykład Koronka do krwawych łez Matki Bożej (jeśli jesteś zainteresowany, daj znać w komentarzu, to wrzucę w ten temat linka albo samą modlitwę) oraz Koronka do Bożego Miłosierdzia odmawiana o godz. 15 - godzinie miłosierdzia, śmierci Pana Jezusa na krzyżu. Polećcie się także opiece Archanioła Michała - pogromcy Szatana i złych duchów... Pomyślałam jeszcze o tym, czy macie dostęp do egzorcyzmowanej wody, soli i oleju? Jeśli nie, daj znać, podeślę. Najlepiej, byście skontaktowali się z egzorcystą w tej sprawie, dziwnych zdarzeń u Was... Nie wiem, niestety, jak wygląda możliwość kontaktu z egzorcystami w Niemczech, ale na pewno jest dużo trudniej niż w Polsce. Czasami, niestety, jedynym wyjściem, okazuje się wyprowadzka z takiego miejsca.

Polecam Was modlitwie do św. Michała Archanioła.

Egzorcyzm Leona XIII

Święty Michale Archaniele, broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy. A ty, wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Z Panem Bogiem!
Alicja

Awatar użytkownika
Agnieszka Weychan
Członek wspólnoty

Post autor: Agnieszka Weychan » 15 lis 2016, 10:58

Alicja w Niemczech nie ma egzorcystów. Ludzie z problemami przyjeżdżają po pomoc do Polski.

karolccia3
Kontakt:

Post autor: karolccia3 » 25 lis 2016, 09:01

Dokładnie, tak bywa że trzeba jechać do Polski.

ODPOWIEDZ