Anioł Pański dla naszych rodzin

Tutaj proście o modlitwę w każdej intencji.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
siewro

Anioł Pański dla naszych rodzin

Post autor: siewro » 26 cze 2014, 10:50

Kochani, oddaje Mamie Nieba, prowadzenie i czas modlitwy Anioł Pański, za nasze rodziny, aby w swojej miłosci do Boga i swoim Fiat uczyła nas pokory, oddania i pełnego zawierzenia Bogu.

Maryjo, tylko w miłości i napełnieniu Duchem Świętym byłaś pewna swojego "Tak", oddałaś się woli Boga bezgranicznie, wiedząc że po ludzku możesz doznać wiele cierpienia, ale zaufałaś i pozwoliłaś aby narodził się Jezus. Pozwól nam w czas Twojego Zwiastowania, mówić Bogu Tak, zawierzać Bogu nasze rodziny. Zapraszamy Cię do naszych rodzin, wypraszaj nam Ducha Świętego i oddania Tobie wszystkich naszych słabości, pozwól abyśmy zaczęli od swojego serca, abyśmy czynili je podobnym do Twojego i błogosławili naszym współmałżonkom i dzieciom, abyśmy przestali szukać swego ale, aby wnaszych sercach zapanowała prawdziwa czystośc intencji, ofiarowania swojej miłości mimo trudu. Tak bardzo chcemy być blisko Ciebie i Twojego Syna Jezusa, a wiesz jak wiele razy nam się to nie udaje, znasz nasze słabości, dlatego prosimy, umacniaj nas swoją miłościa, otwieraj nas tak jak Ty otworzyłaś się na Boga, pomagaj kiedy upadamy, wlewaj ufność, kiedy przestajemy ufać, niech wola Boga przez Ciebie wypełnia się w nas. Prowadź Mamo nasze rodziny, abysmy stawali sie na wzór Twojej Świętej Rodziny. Świety Józefie, towarzysz nam każdego dnia, we wszystkich naszych sprawach codzienności, naszych zwykłych obowiązków.

Kochani jeżeli będzie to wolą naszej Mamy Maryi, bo Jej oddaję ten czas modlitwy, codziennie możemy wspólnie modlić sie za jedna rodzinę o łaski Ducha Świetego o umacnianie nas w Bożej drodze naszych rodzin. Jeżeli zechcecie, możemy wpisywać nasze rodziny na każdy dzień.
Dzisiaj oddaję na zawsze pod Twoją opiekę Maryjo rodzinę naszego Stanisława i proszę Cię Matko o najwieksze Boże dobro dla naszego brata jego żony, córki i syna, niech pośba naszych serc i słowa tej modlitwy stają sie ciałem naszego Pana Jezusa Chrystusa w ich domu. Bądź uwielbiony i wywyższony Boże w rodzinie Stanisława

Każdy z nas może odmówić tę krótką modlitwe, ale prosto z serca płynącą, o kazdej godzinie dnia, jeżeli nie będzie mógł o 12:00. Mateńka nasza jest ponad ludzki, ziemski czas,ONA jest ZAWSZE z nami, wielbie Cię za to Mamo

Awatar użytkownika
siewro

Re: Anioł Pański dla naszych rodzin

Post autor: siewro » 26 cze 2014, 11:07

"A Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami" i zamieszkało w rodzinie Stanisława

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Post autor: Bogu-sław » 26 cze 2014, 11:14

Matko Boża błogosław rodzinie Stanisława
"A Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami" i zamieszkało w rodzinie Stanisława

aneta1974

Post autor: aneta1974 » 26 cze 2014, 11:25

Anioł Pański zwiastował Pannie Maryi i poczęła z Ducha świętego.
Zdrowaś Maryjo...
Oto ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa Twego.
Zdrowaś Maryjo...
A Słowo stało się ciałem, i zamieszkało między nami.
Zdrowaś Maryjo...

Módl się za nami, święta Boża Rodzicielko.
Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

O Mateczko Kochana miej w Swej opiece Rodzinę Stanisława

Awatar użytkownika
siewro

Post autor: siewro » 26 cze 2014, 11:28

Wiem, Mamo, że bedziesz błogosławiła rodzinom za które będziemy sie modlić i będziesz błogosławiła wszystkim którzy będą prosić za bliźnimi w tej modlitwie. Niech moc błogosławieństwa napełnia nasze serca, niech je przemienia, niech prawdziwie zamieszka w nas Jezus. Pozwól Mamo aby ta modlitwa była wielkim uwielbieniem Ciebie i Boga

Jacek Baliński
Członek wspólnoty

Post autor: Jacek Baliński » 26 cze 2014, 19:43

Błogosław Panie +

Teresa B

Post autor: Teresa B » 26 cze 2014, 19:54

Jakaż byłaby ze mnie córka, gdybym nie odpowiedziała na wezwanie naszej Mamy Ukochanej :)
Oczywiście jestem na tak i za rodzinę Stanisława "Anioł Pański zwiastował..."

Awatar użytkownika
siewro

Post autor: siewro » 26 cze 2014, 21:06

Jacku dziękuję za błogosławieństwo :D

Tobie Maryjo zawierzamy się, za Tobą chcemy podążać, za Tobą chcemy Bogu mówić - Tak

Kochani wpisujmy nasze rodziny na kolejne dni czerwca i wspólnie prośmy naszą Mamę w modlitwie Anioł Pański o Boga dla nas i naszych bliźnich
27 czer
28 czer
28 czer
30 czer
1 lip
2 lip
3 lip
4 lip
5 lip
6 lip
7 lip

madziolek

Post autor: madziolek » 26 cze 2014, 21:26

aneta1974 pisze:Anioł Pański zwiastował Pannie Maryi i poczęła z Ducha świętego.
Zdrowaś Maryjo...
Zdrowaś Maryjo...
Zdrowaś Maryjo...

O Mateczko Kochana miej w Swej opiece Rodzinę Stanisława

doris

Post autor: doris » 26 cze 2014, 21:42

Anioł Pański zwiastował Pannie Maryi i poczęła z Ducha świętego.
Zdrowaś Maryjo...
Zdrowaś Maryjo...
Zdrowaś Maryjo...

O Mateczko Kochana miej w Swej opiece Rodzinę Stanisława Amen +

ODPOWIEDZ