Modlitwa za Roberta przez Ofiare Najdrozszej Krwi Chrystusa

Tutaj proście o modlitwę w każdej intencji.

Moderator: Moderatorzy

Teresan12

Re: Modlitwa za Roberta przez Ofiare Najdrozszej Krwi Chryst

Post autor: Teresan12 » 30 sty 2017, 02:43

Modlitwa okrycia się Przenajdroższą Krwią Chrystusa[/size]

Niech Przenajświętszą Krew Pana naszego Jezusa
Chrystusa, przelana na krzyżu,
a ofiarowana podczas każdej mszy świętej na
ołtarzach całego świata,
uwolni mnie od grzechu, ochroni przed atakami duchów ciemności.
Niech ochroni to miejsce. Niech ochroni wszystkich
członków mojej rodziny i tych, których noszę w swoim sercu.
Niech zstąpi Duch Święty, niech zwycięstwo należy do Chrystusa.
Panie Jezu, ochroń dzieci swoje, które odkupiłeś swoją drogocenną krwią.Amen.

Awatar użytkownika
Stanisław

Post autor: Stanisław » 30 sty 2017, 16:08

Jacek Baliński pisze:Bądź Panie Uwielbiony w całym życiu naszego brata, w tym co było jest i będzie.
Napełnij całą Jego rodzinę Swoim Bożym błogosławieństwem +

anna maria

Re: Modlitwa za Roberta przez Ofiare Najdrozszej Krwi Chrystusa

Post autor: anna maria » 30 sty 2017, 17:46

Jezu, zanurzam w Twojej Przenajdroższej Krwi cały ten rozpoczynający się dzień, który jest darem Twojej nieskończonej miłości.
Zanurzam w Twojej Krwi siebie samego.
Wszystkie osoby, które dziś spotkam, o których pomyślę czy w jakikolwiek sposób czegokolwiek o nich się dowiem.
Zanurzam moich bliskich i osoby powierzające się mojej modlitwie.
Zanurzam w Twojej Krwi, Panie, wszystkie sytuacje, które dziś zaistnieją, wszystkie sprawy, które będę załatwiać, rozmowy, które będę prowadzić, prace, które będę wykonywać i mój odpoczynek.
Zapraszam Cię, Jezu, do tych sytuacji, spraw, rozmów, prac i odpoczynku.
Proszę, aby Twoja Krew przenikała te osoby i sprawy, przynosząc według Twojej woli uwolnienie, oczyszczenie, uzdrowienie i uświęcenie.
Niech dziś zajaśnieje chwała Twojej Krwi i objawi się jej moc.
Przyjmuję wszystko, co mi dziś ześlesz, ku chwale Twojej Krwi, ku pożytkowi Kościoła św. i jako zadośćuczynienie za moje grzechy, składając to wszystko Bogu Ojcu przez wstawiennictwo Maryi.
Oddaję siebie samego do pełnej dyspozycji Maryi, zawierzając Jej moją przeszłość, przyszłość i teraźniejszość, bez warunków i bez zastrzeżeń. Amen.

Justyna i Piotr

Post autor: Justyna i Piotr » 30 sty 2017, 20:10

Justyna i Piotr pisze:
Justyna i Piotr pisze:
Stanisław pisze:Bądź uwielbiony Panie w Przenajdroższej Krwi, jaką za nas przelałeś, przyjdź z mocą oczyszczenia, uzdrowienia i uświęcenia do Roberta i jego bliskich
Amen
Amen

Awatar użytkownika
Jacek Piotr
Członek wspólnoty

Post autor: Jacek Piotr » 01 lut 2017, 08:29

Jezu, zanurzam w Twojej Przenajdroższej Krwi cały ten rozpoczynający się dzień, który jest darem Twojej nieskończonej miłości.
Zanurzam w Twojej Krwi siebie samą.
Wszystkie osoby, które dziś spotkam, o których pomyśle czy w jakikolwiek sposób czegokolwiek o nich się dowiem.
Zanurzam w Twojej Krwi, Panie, wszystkie sytuacje, które dziś zaistnieją, wszystkie sprawy, które będę załatwiać, rozmowy, które będę prowadzić, prace, które będę wykonywać i mój odpoczynek.
Proszę, aby Twoja Krew przenikała te osoby i sprawy, przynosząc według Twojej woli uwolnienie, oczyszczenie, uzdrowienie i uświęcenie.
Przyjmuję wszystko, co mi dziś ześlesz, ku chwale Twojej Krwi, ku pożytkowi Kościoła św. i jako zadośćuczynienie za moje grzechy, składając to wszystko Bogu Ojcu przez wstawiennictwo Maryi.
Oddaję siebie samą do pełnej dyspozycji Maryi, zawierzając Jej moją przeszłość, przyszłość i teraźniejszość, bez warunków i bez zastrzeżeń.
Amen.

Justyna i Piotr

Post autor: Justyna i Piotr » 03 lut 2017, 12:08

Justyna i Piotr pisze:
Justyna i Piotr pisze:
Stanisław pisze:Bądź uwielbiony Panie w Przenajdroższej Krwi, jaką za nas przelałeś, przyjdź z mocą oczyszczenia, uzdrowienia i uświęcenia do Roberta i jego bliskich
Amen
Amen

Awatar użytkownika
Stanisław

Post autor: Stanisław » 03 lut 2017, 14:34

Jezu błogosław!

anna maria

Post autor: anna maria » 04 lut 2017, 22:46

Zanurzam w Twojej Krwi siebie samego.
Wszystkie osoby, które dziś spotkam, o których pomyślę czy w jakikolwiek sposób czegokolwiek o nich się dowiem.
Oddaję siebie samego do pełnej dyspozycji Maryi, zawierzając Jej moją przeszłość, przyszłość i teraźniejszość, bez warunków i bez zastrzeżeń. Amen.

Awatar użytkownika
Stanisław

Post autor: Stanisław » 05 lut 2017, 22:50

Teresan12 pisze:Modlitwa okrycia się Przenajdroższą Krwią Chrystusa[/size]

Niech Przenajświętszą Krew Pana naszego Jezusa
Chrystusa, przelana na krzyżu,
a ofiarowana podczas każdej mszy świętej na
ołtarzach całego świata,
uwolni mnie od grzechu, ochroni przed atakami duchów ciemności.
Niech ochroni to miejsce. Niech ochroni wszystkich
członków mojej rodziny i tych, których noszę w swoim sercu.
Niech zstąpi Duch Święty, niech zwycięstwo należy do Chrystusa.
Panie Jezu, ochroń dzieci swoje, które odkupiłeś swoją drogocenną krwią.Amen.

anna maria

Post autor: anna maria » 07 lut 2017, 08:24

Zanurzam w Twojej Krwi siebie samego wszystkie osoby, które dziś spotkam, o których pomyślę czy w jakikolwiek sposób czegokolwiek o nich się dowiem. Zanurzam moich bliskich i osoby powierzające się mojej modlitwie.
Proszę, aby Twoja Krew przenikała te osoby i sprawy, przynosząc według Twojej woli uwolnienie, oczyszczenie, uzdrowienie i uświęcenie. Niech dziś zajaśnieje chwała Twojej Krwi i objawi się jej moc.
Oddaję samego siebie do pełnej dyspozycji Maryi, zawierzając Jej moją przeszłość,
przyszłość i teraźniejszość, bez warunków i bez zastrzeżeń.
Amen.

ODPOWIEDZ