Panie Jezu Powiedz tylko slowo Mikolaju!Badz Uzdrowiony

Tutaj proście o modlitwę w każdej intencji.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Re: Panie Jezu Powiedz tylko slowo Mikolaju!Badz Uzdrowiony

Post autor: Bogu-sław » 27 gru 2017, 10:49

Stanisław pisze:
26 gru 2017, 00:38
Niech nowo narodzona Boża Dziecina
Wszystkim nam błogosławi
I obdarza łaskami
Jakie Bóg ma dla nas

Amen

anna maria

Post autor: anna maria » 27 gru 2017, 21:42

Dzień drugi
Modlitwa wstępna na każdy dzień nowenny
Wszechmogący wiekuisty Boże, Panie nieba i ziemi, który objawiasz się maluczkim; spraw, prosimy, abyśmy z należną czcią uwielbiając święte tajemnice Dzieciątka Jezus, Twojego Syna, i wiernie wstępując w Jego ślady mogli dojść do królestwa niebieskiego obiecanego maluczkim. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.

Modlitwa na zakończenie każdego dnia nowenny
O Boże Dziecię, prosimy Cię, spraw, abyśmy coraz doskonalej należeli do Ciebie i służyli Ci coraz lepiej. Chcemy Cię miłować w naszych bliźnich i szerzyć Twoje Królestwo wszędzie, gdziekolwiek się znajdziemy. Amen.

Uwielbienia

Boskie Dzieciątko, największy Miłośniku ludzi – wielbimy Cię i miłujemy.
Boskie Dzieciątko, Niepokalany Baranku za grzechy świata – wielbimy Cię i miłujemy.
Boskie Dzieciątko, najpiękniejszy spośród synów ludzkich – wielbimy Cię i miłujemy.

Prośby

Dzieciątko Boże, w pieluszki spowite i złożone w żłobie – zmiłuj się nad nami.
Spraw to, o Jezu, Boskie Dziecię, abyśmy we wszystkim szukali gorliwie Twej chwały.
Dziecię Jezu Koletańskie, użycz mi ducha prostoty i pokory, i udziel mi łaski, o którą Cię proszę w tej nowennie.

Ofiarowanie

Dzieciątko Boże, Tobie oddaję duszę, serce i ciało moje.
Ofiaruję Ci wszystkie moje uczynki, myśli, uczucia i pragnienia, wszystko, czym jestem i co posiadam.
Tobie się cały ze wszystkim poświęcam.
Pomnij, o Jezu, żem Twój, strzeż mnie jako swej własności i spraw, abym był Twój na wieki. Amen.

Awatar użytkownika
Stanisław

Post autor: Stanisław » 27 gru 2017, 23:39

Narodzi się prawdziwie w naszych sercach
Wszystkim nam błogosławi
I obdarza łaskami
Jakie Bóg ma dla nas

Amen

SIW

Post autor: SIW » 28 gru 2017, 06:30

Stanisław pisze:
27 gru 2017, 23:39
Narodzi się prawdziwie w naszych sercach
Wszystkim nam błogosławi
I obdarza łaskami
Jakie Bóg ma dla nas

Amen

anna maria

Post autor: anna maria » 28 gru 2017, 08:33

Modlitwa na każdy dzień

Dzieciątko Jezu Koletańskie, bądź uwielbione za cuda i łaski, jakimi hojnie darzysz wszystkich, którzy z wiarą i ufnością zwracają się do Ciebie. Tobie, o Jezu, nie obce jest cierpienie, ból i smutek. A ponieważ jesteś Miłością i Miłosierdziem, pocieszasz wszystkich strapionych i cierpiących, udzielając im szczodrze swych łask.
Dlatego i ja z ufnością Cię błagam, wspomóż mnie w mojej potrzebie. Nie zważaj na moją niegodność i grzechy, lecz w ogromie swego miłosierdzia racz mnie wysłuchać. O Najświętsze Dziecię Jezu, uwielbiam Cię z całego serca i kocham nade wszystko. Bądź ze mną i błogosław mi.
Najświętsza Panno Maryjo, Ty pierwsza ze wszystkich ludzi uwielbiałaś Boże Dziecię, ucz nas czcić i miłować Twego Boskiego Syna. A jak byłaś dla Bożej Dzieciny najlepszą z matek, tak i dla nas bądź Matką i prowadź nas do Jezusa. Amen.

Uwielbienia

Boskie Dzieciątko, oczekiwanie wszystkich na-rodów – wielbimy Cię i miłujemy.
Boskie Dzieciątko, upragniony Pośredniku ludzi – wielbimy Cię i miłujemy.
Boskie Dzieciątko, prawdziwy Nauczycielu świętości – wielbimy Cię i miłujemy.

Prośby

Dzieciątko Boże, adorowane najpierw przez Dziewiczą Matkę i świętego Józefa – zmiłuj się nad nami.
Spraw to, o Jezu, Boże Dziecię, abyśmy we wszystkim pragnęli się Tobie podobać.
Dziecię Jezu Koletańskie, użycz mi daru dobrej modlitwy i udziel łaski, o którą Cię proszę w tej nowennie.

Ofiarowanie

Ofiaruję Ci wszystkie moje uczynki, myśli, uczucia i pragnienia, wszystko, czym jestem i co posiadam.
Pomnij, o Jezu, żem Twój, strzeż mnie jako swej własności i spraw, abym był Twój na wieki. Amen.

Modlitwa na zakończenie
każdego dnia nowenny

Wszechmogący wieczny Boże, który nas tak umiłowałeś, że swego Syna Jedynego zesłałeś na ziemię, naucz nas z należną czcią uwielbiać święte tajemnice Dzieciątka Jezus i wstępować w Jego ślady, abyśmy się tobie podobali i otrzymali życie wieczne. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

SIW

Post autor: SIW » 29 gru 2017, 06:34

Bogu-sław pisze:
27 gru 2017, 10:49
Stanisław pisze:
26 gru 2017, 00:38
Wszystkim nam błogosławi
I obdarza łaskami
Jakie Bóg ma dla nas

Amen

anna maria

Post autor: anna maria » 29 gru 2017, 10:16

Modlitwa na każdy dzień

Dzieciątko Jezu Koletańskie, bądź uwielbione za cuda i łaski, jakimi hojnie darzysz wszystkich, którzy z wiarą i ufnością zwracają się do Ciebie. Tobie, o Jezu, nie obce jest cierpienie, ból i smutek. A ponieważ jesteś Miłością i Miłosierdziem, pocieszasz wszystkich strapionych i cierpiących, udzielając im szczodrze swych łask.
Dlatego i ja z ufnością Cię błagam, wspomóż mnie w mojej potrzebie. Nie zważaj na moją niegodność i grzechy, lecz w ogromie swego miłosierdzia racz mnie wysłuchać. O Najświętsze Dziecię Jezu, uwielbiam Cię z całego serca i kocham nade wszystko. Bądź ze mną i błogosław mi.
Najświętsza Panno Maryjo, Ty pierwsza ze wszystkich ludzi uwielbiałaś Boże Dziecię, ucz nas czcić i miłować Twego Boskiego Syna. A jak byłaś dla Bożej Dzieciny najlepszą z matek, tak i dla nas bądź Matką i prowadź nas do Jezusa. Amen.

Uwielbienia

Boskie Dzieciątko, Przyjacielu ubogich i maluczkich – wielbimy Cię i miłujemy.
Boskie Dzieciątko, Dawco wszelkiego błogosławieństwa – wielbimy Cię i miłujemy.
Boskie Dzieciątko, miłości i wesele wiernych – wielbimy Cię i miłujemy.

Prośby

Dzieciątko Boże, któremu prości pasterze pierwsi pokłon oddali – zmiłuj się nad nami.
Spraw to, o Jezu, Boże Dziecię, abyśmy Tobie z dziecięcą prostotą zawsze ufali.
Dziecię Jezu Koletańskie, użycz mi ducha łagodności i cierpliwości, i udziel mi łaski, o którą Cię proszę w tej nowennie.

Ofiarowanie

Modlitwa na zakończenie
każdego dnia nowenny

Wszechmogący wieczny Boże, który nas tak umiłowałeś, że swego Syna Jedynego zesłałeś na ziemię, naucz nas z należną czcią uwielbiać święte tajemnice Dzieciątka Jezus i wstępować w Jego ślady, abyśmy się tobie podobali i otrzymali życie wieczne. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Awatar użytkownika
Stanisław

Post autor: Stanisław » 29 gru 2017, 23:29

O słodka Matko Boża,
Na Tobie wzoruję me życie,
Tyś mi świetlana zorza,
W Tobie tonę cała w zachwycie.
O Matko, Dziewico Niepokalana,
W Tobie odbija mi się promień Boga.
Ty mnie uczysz, jak wśród burz kochać Pana,
Tyś mi tarczą i obroną od wroga.

anna maria

Post autor: anna maria » 30 gru 2017, 19:54

Modlitwa na każdy dzień

Uwielbienia

Boskie Dzieciątko, jesteś pokarmem z nieba, a Sam głód cierpiałeś – wielbimy i miłujemy Cię za to.
Boskie Dzieciątko, jesteś źródłem żywym, a Sam byłeś spragniony – wielbimy i miłujemy Cię za to.
Boskie Dzieciątko, jesteś ogniem miłości, a Sam drżałeś z zimna – wielbimy i miłujemy Cię za to.

Prośby

Dzieciątko Boże, któremu Trzej Mędrcy złożyli dary jako Zbawicielowi – zmiłuj się nad nami.
Spraw to, o Jezu, Boskie Dziecię, abyśmy doznawali Twojej dobroci w naszych codziennych potrzebach.
Dziecię Jezu Koletańskie, dopomóż mi zwyciężać pokusy tego świata i udziel mi łaski, o którą Cię proszę w tej nowennie.

Ofiarowanie

Modlitwa na zakończenie
każdego dnia nowenny

Awatar użytkownika
Stanisław

Post autor: Stanisław » 31 gru 2017, 00:22

O słodka Matko Boża,
Na Tobie wzoruję me życie,
Tyś mi świetlana zorza,
W Tobie tonę cała w zachwycie.
O Matko, Dziewico Niepokalana,
W Tobie odbija mi się promień Boga.
Ty mnie uczysz, jak wśród burz kochać Pana,
Tyś mi tarczą i obroną od wroga.