Do Aniołów Stróżów moich przyszłych dobrodziei

Tutaj proście o modlitwę w każdej intencji.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Stanisław

Do Aniołów Stróżów moich przyszłych dobrodziei

Post autor: Stanisław » 16 sty 2016, 00:36

Ufam głęboko Bożemu Miłosierdziu
Wierzę, że gdzieś w świecie są ludzie, o pomoc których proszę Boga tu w moich intencjach na Forum
Proszę więc Aniołów Stróżów tych ludzi o pomoc
Aby dobry Bóg połączył we właściwym czasie nasze ścieżki życia
Aby udzielił mi przez ręce tych ludzi pomocy, o którą Go ufnie błagam
Panie nakłoń swe ucho na głos serca mojego
I nie odrzucaj mego wołania

Niech w tej mojej prośbie spełnia się tylko wola Boża
Dlatego dziękuję Ci Boże za Twoje obecne i przyszłe (o które Cię proszę) rozwiązania moich problemów i próśb
Niech Twoja wola się dzieje
Teraz i zawsze

PIERWSZY DZIEŃ

Z głębokości wołam do Ciebie, Panie,
Panie, wysłuchaj głosu mego.
Nachyl swe ucho
na głos mego błagania.
Jeśli zachowasz pamięć o grzechach, Panie,
Panie, któż się ostoi?
Ale Ty udzielasz przebaczenia,
aby Ci ze czcią służono.
Pokładam nadzieję w Panu,
dusza moja pokłada nadzieję w Jego słowie,
dusza moja oczekuje Pana.
Bardziej niż strażnicy poranka,
niech Izrael wygląda Pana.
U Pana jest bowiem łaska,
u Niego obfite odkupienie.
On odkupi Izraela
ze wszystkich jego grzechów.

Ps 130, 1-8

Usłysz, Panie, moje słowa,
zważ na moje prośby,
wytęż słuch na głos mojej modlitwy,
Królu mój i Boże.
Albowiem Ciebie błagam, Panie,
i słyszysz mój głos od rana,
rano przedkładam Ci prośby i czekam.

Ps 5, 2-4

Teresan12

Re: Do Aniołów Stróżów moich przyszłych dobrodziei

Post autor: Teresan12 » 16 sty 2016, 05:45

Amen+

Awatar użytkownika
siewro

Post autor: siewro » 16 sty 2016, 08:48

Bądź uwielbiony Panie w modlitwie Stanisława, bądź uwielbiony w jego sercu, bądź uwielbiony w całej rodzinie i Aniołach Stróżach

anna maria

Post autor: anna maria » 16 sty 2016, 09:51

Matko nasza i Królowo! Kiedy atakuje nas nasza własna słabość, szatan i świat, wstawiaj się za nami do Jezusa, aby nam okazał swoją łaskę i zmiłowanie. Posyłaj nam na pomoc twojego Hetmana niebieskiego, Michała Archanioła, wodza Zastępów Pańskich i Twoich Aniołów, których również jesteś Panią i Królową.
Święty Michale Archaniele, Patronie Kościoła Świętego, przyzywamy Twego wsparcia w walce z podstępnymi zasadzkami szatana. Na początku świata, przewodząc swoim Aniołom, strąciłeś z nieba szatana i zbuntowane anioły, więc i teraz wspieraj nas, gdy te przewrotne duchy ciemności chcą nas oderwać od Chrystusa i Kościoła, Jego Mistycznego Ciała. Jak wyprowadziłeś naród izraelski z niewoli faraona, tak i nas prowadź bezpiecznie do ziemi obiecanej Królestwa niebieskiego. Posyłaj swoich Aniołów, by nas wspierali w osiągnięciu zbawienia. Wodzu Mistycznego Ciała Chrystusa, prowadź nas do zwycięskiego boju z nieprzyjaciółmi naszego zbawienia.Wspomagajcie nas, nasi Święci Patronowie!
Przybądźcie nam ku pomocy święci Aniołowie Stróżowie, którzy jesteście ciągle przy nas, oświecajcie nasz umysł, umacniajcie wolę i prowadźcie nas do Boga! Wspierajcie nas wszystkie zastępy chórów anielskich!.Niech będzie uwielbiony Bóg w Trójcy Świętej Jedyny – w Maryi Niepokalanej, w świętym Michale Archaniele, w Aniołach i wszystkich Świętych! Razem z zastępami Serafinów wychwalamy Cię, Ojcze, Synu i Duchu Święty, wołając: Święty, Święty, Święty, Pan, Bóg Zastępów!
Pełne są niebiosa i ziemia chwały Twojej!
W tej wierze i miłości Kościoła Chrystusowego chcemy żyć i umierać. Amen.

Awatar użytkownika
Stanisław

Post autor: Stanisław » 16 sty 2016, 10:25

Stanisław pisze:Ufam głęboko Bożemu Miłosierdziu
Wierzę, że gdzieś w świecie są ludzie, o pomoc których proszę Boga tu w moich intencjach na Forum
Proszę więc Aniołów Stróżów tych ludzi o pomoc
Aby dobry Bóg połączył we właściwym czasie nasze ścieżki życia
Aby udzielił mi przez ręce tych ludzi pomocy, o którą Go ufnie błagam
Panie nakłoń swe ucho na głos serca mojego
I nie odrzucaj mego wołania

Niech w tej mojej prośbie spełnia się tylko wola Boża
Dlatego dziękuję Ci Boże za Twoje obecne i przyszłe (o które Cię proszę) rozwiązania moich problemów i próśb
Niech Twoja wola się dzieje
Teraz i zawsze

PIERWSZY DZIEŃ

Z głębokości wołam do Ciebie, Panie,
Panie, wysłuchaj głosu mego.
Nachyl swe ucho
na głos mego błagania.
Jeśli zachowasz pamięć o grzechach, Panie,
Panie, któż się ostoi?
Ale Ty udzielasz przebaczenia,
aby Ci ze czcią służono.
Pokładam nadzieję w Panu,
dusza moja pokłada nadzieję w Jego słowie,
dusza moja oczekuje Pana.
Bardziej niż strażnicy poranka,
niech Izrael wygląda Pana.
U Pana jest bowiem łaska,
u Niego obfite odkupienie.
On odkupi Izraela
ze wszystkich jego grzechów.

Ps 130, 1-8

Usłysz, Panie, moje słowa,
zważ na moje prośby,
wytęż słuch na głos mojej modlitwy,
Królu mój i Boże.
Albowiem Ciebie błagam, Panie,
i słyszysz mój głos od rana,
rano przedkładam Ci prośby i czekam.

Ps 5, 2-4

Jacek Baliński
Członek wspólnoty

Post autor: Jacek Baliński » 16 sty 2016, 13:33

Bądż Panie błogosławiony bądź uwielbiony w tym wołaniu.
Święci Aniolowie - módlcie się za Stanisławem +

Awatar użytkownika
Stanisław

Post autor: Stanisław » 16 sty 2016, 17:31

Jacek Baliński pisze:Bądż Panie błogosławiony bądź uwielbiony w tym wołaniu.

Awatar użytkownika
Stanisław

Post autor: Stanisław » 17 sty 2016, 12:51

anna maria pisze:Matko nasza i Królowo! Kiedy atakuje nas nasza własna słabość, szatan i świat, wstawiaj się za nami do Jezusa, aby nam okazał swoją łaskę i zmiłowanie. Posyłaj nam na pomoc twojego Hetmana niebieskiego, Michała Archanioła, wodza Zastępów Pańskich i Twoich Aniołów, których również jesteś Panią i Królową.
Święty Michale Archaniele, Patronie Kościoła Świętego, przyzywamy Twego wsparcia w walce z podstępnymi zasadzkami szatana. Na początku świata, przewodząc swoim Aniołom, strąciłeś z nieba szatana i zbuntowane anioły, więc i teraz wspieraj nas, gdy te przewrotne duchy ciemności chcą nas oderwać od Chrystusa i Kościoła, Jego Mistycznego Ciała. Jak wyprowadziłeś naród izraelski z niewoli faraona, tak i nas prowadź bezpiecznie do ziemi obiecanej Królestwa niebieskiego. Posyłaj swoich Aniołów, by nas wspierali w osiągnięciu zbawienia. Wodzu Mistycznego Ciała Chrystusa, prowadź nas do zwycięskiego boju z nieprzyjaciółmi naszego zbawienia.Wspomagajcie nas, nasi Święci Patronowie!
Przybądźcie nam ku pomocy święci Aniołowie Stróżowie, którzy jesteście ciągle przy nas, oświecajcie nasz umysł, umacniajcie wolę i prowadźcie nas do Boga! Wspierajcie nas wszystkie zastępy chórów anielskich!.Niech będzie uwielbiony Bóg w Trójcy Świętej Jedyny – w Maryi Niepokalanej, w świętym Michale Archaniele, w Aniołach i wszystkich Świętych! Razem z zastępami Serafinów wychwalamy Cię, Ojcze, Synu i Duchu Święty, wołając: Święty, Święty, Święty, Pan, Bóg Zastępów!

Justyna i Piotr

Post autor: Justyna i Piotr » 17 sty 2016, 14:45

Jacek Baliński pisze:Bądż Panie błogosławiony bądź uwielbiony w tym wołaniu.
Amen

anna maria

Post autor: anna maria » 17 sty 2016, 20:07

Matko nasza i Królowo! Kiedy atakuje nas nasza własna słabość, szatan i świat, wstawiaj się za nami do Jezusa, aby nam okazał swoją łaskę i zmiłowanie. Posyłaj nam na pomoc twojego Hetmana niebieskiego, Michała Archanioła, wodza Zastępów Pańskich i Twoich Aniołów, których również jesteś Panią i Królową.

ODPOWIEDZ