O uzdrowienie psychiki

Tutaj proście o modlitwę w każdej intencji.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Aneta Z

Re: O uzdrowienie psychiki

Post autor: Aneta Z » 24 gru 2017, 20:43

Jezu który przyszedłeś do nas dzisiejszego wieczoru błogosław , umacniaj, uzdrawiaj.
Przyszedłeś na świat dając nam nadzieję -udziel tej łaski i odsuń wszystko co nie pochodzi od ciebie. Dodaj sił aby pełnić wolę Twoją.

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Post autor: Bogu-sław » 25 gru 2017, 01:36

Aneta Z pisze:
24 gru 2017, 20:43
Jezu który przyszedłeś do nas dzisiejszego wieczoru błogosław , umacniaj, uzdrawiaj.
Przyszedłeś na świat dając nam nadzieję -udziel tej łaski i odsuń wszystko co nie pochodzi od ciebie. Dodaj sił aby pełnić wolę Twoją.

anna maria

Post autor: anna maria » 25 gru 2017, 11:43

Proszę Cię, Święta Dziewico Maryjo,
wyproś mi łaskę, ażebym otrzymał
Jezusa z tego samego ducha,
który sprawił, że Ty poczęłaś
i porodziłaś Jezusa.

Niech dusza moja przyjmie Jezusa
przez tego samego Ducha,
który sprawił, że Twoje ciało
poczęło Jezusa.

Niech kocham Jezusa w tym samym Duchu,
w którym Ty uwielbiłaś Go
jako swojego Pana
i miłowałaś
jako swojego Syna.

Amen.

Awatar użytkownika
Aneta Z

Post autor: Aneta Z » 25 gru 2017, 19:29

Modlitwa do św. Dymfny

Święta Dymfno, która czynisz cuda w każdym ucisku ciała i umysłu, pokornie błagam o twoje potężne wstawiennictwo u Jezusa przez Maryję, o uzdrowienie z choroby, w obecnej potrzebie … .

Święta Dymfno, męczenniczko czystości, patronko tych, którzy cierpią z powodu nerwowych i psychicznych dolegliwości, ukochane dziecka Jezusa i Maryi, przyczyniaj się za mną u Boga.

(Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo i Chwała Ojcu)

Święta Dymfno, dziewico i męczennico, módl się za nami.

SIW

Post autor: SIW » 25 gru 2017, 21:18

Aneta Z pisze:

anna maria

Post autor: anna maria » 26 gru 2017, 08:39

Uwielbienia

Boskie Dzieciątko, jesteś Synem Boga Przed-wiecznego, a z miłości ku nam stałeś się Synem Człowieczym – wielbimy i miłujemy Cię za to.
Boskie Dzieciątko, jesteś Słowem Boga Wszechmocnego, a dla nas przyjąłeś ludzkie ciało i zamieszkałeś między nami – wielbimy i miłujemy Cię za to.
Boskie Dzieciątko, Tyś przyszło na świat, aby nas obdarzyć zbawieniem – wielbimy i miłujemy Cię za to.

Prośby

Dzieciątko Boże, które przychodząc na ten świat przyniosłeś nam pokój i miłość – zmiłuj się nad nami.
Spraw to, o Jezu, Boże Dziecię, abyśmy Ciebie z całego serca kochali teraz i po wszystkie czasy.
Dziecię Jezu Koletańskie, naucz mnie wybierać zawsze to, co się Bogu podoba i udziel mi łaski, o którą Cię proszę w tej nowennie.

Ofiarowanie

Dzieciątko Boże, Tobie oddaję duszę, serce i ciało moje.
Ofiaruję Ci wszystkie moje uczynki, myśli, uczucia i pragnienia, wszystko, czym jestem i co posiadam.
Tobie się cały ze wszystkim poświęcam.
Pomnij, o Jezu, żem Twój, strzeż mnie jako swej własności i spraw, abym był Twój na wieki. Amen.

Awatar użytkownika
Aneta Z

Post autor: Aneta Z » 26 gru 2017, 14:05

anna maria pisze:
26 gru 2017, 08:39
Uwielbienia

Boskie Dzieciątko, jesteś Synem Boga Przed-wiecznego, a z miłości ku nam stałeś się Synem Człowieczym – wielbimy i miłujemy Cię za to.
Boskie Dzieciątko, jesteś Słowem Boga Wszechmocnego, a dla nas przyjąłeś ludzkie ciało i zamieszkałeś między nami – wielbimy i miłujemy Cię za to.
Boskie Dzieciątko, Tyś przyszło na świat, aby nas obdarzyć zbawieniem – wielbimy i miłujemy Cię za to.

Prośby

Dzieciątko Boże, które przychodząc na ten świat przyniosłeś nam pokój i miłość – zmiłuj się nad nami.
Spraw to, o Jezu, Boże Dziecię, abyśmy Ciebie z całego serca kochali teraz i po wszystkie czasy.
Dziecię Jezu Koletańskie, naucz mnie wybierać zawsze to, co się Bogu podoba i udziel mi łaski, o którą Cię proszę w tej nowennie.

Ofiarowanie

Dzieciątko Boże, Tobie oddaję duszę, serce i ciało moje.
Ofiaruję Ci wszystkie moje uczynki, myśli, uczucia i pragnienia, wszystko, czym jestem i co posiadam.
Tobie się cały ze wszystkim poświęcam.
Pomnij, o Jezu, żem Twój, strzeż mnie jako swej własności i spraw, abym był Twój na wieki. Amen.

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Post autor: Bogu-sław » 26 gru 2017, 19:33

Aneta Z pisze:

Awatar użytkownika
Aneta Z

Post autor: Aneta Z » 30 gru 2017, 20:45

Duchu Święty mocy moja!
Przyjdz bo wołam do ciebie .
Jest mi źle.
Duchu Świety Tobie oddaję we władanie zraniona psychikę. Ulecz bo nie zaznaje wytchnienia.
Duchu Święty mocy moja kieruj mą myślą.Masz moc uwalniania!
Duchu Świety utul mnie w sobie.

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Post autor: Bogu-sław » 30 gru 2017, 22:07

Bogu-sław pisze:
05 lis 2017, 15:45
Duchu Święty przyjdz.................

ODPOWIEDZ