za Sławka w śpiączce

Tutaj proście o modlitwę w każdej intencji.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Stanisław

Re: za Sławka w śpiączce

Post autor: Stanisław » 14 lis 2013, 21:44

Beato droga, ja wciąż nie mogę uwierzyć, gdzie jestem. JEstem wśród ludzi, którzy są tak wspaniali, że trudno sobie wyobrazić, że takich mogę wogóle spotkać.
Ileż czułości i delikatności trzeba mieć w sobie, żeby napisać tak piękną modlitwę i wspomóc ją tak pięknym zdjęciem - dziękuję, dziękuję, dziękuję, ....
Nie znam postawy duchowej Sławka, mimo że znam go bardzo długo, więc też nie będę niczego oceniał, ale proszę Boga, aby to wyzdrowienie, jeśli prawdziwie przyjdzie, łączyło się z wyzdrowieniem duszy, czego nam każdemu chyba potrzeba, jako ludziom grzesznym.
Lepiej bowiem być chorym i wejść na niebieskie salony niż zdrowym będąc, przepaść na wieki w mroku przeklętym

Boże wspomagaj Sławka i Jego Rodzinę, podtrzymuj i rozwijaj dzieło uzdrowienia, którego dokonałeś na Twoją wieczną chwałę

Niech mi będzie wolno dokończyć tej modlitwy, odnalazłem ją w sieci
+
"Maryja wielbi Boga
Pokornem sercem swem ,
Modlitwę szepcząc , czuwa
Nad swej Dzieciny snem.

A wtem zapłakał Jezus .
- O , Synu mój , ty drżysz?!...
-Mateńko moja droga ,
Widziałem we śnie krzyż...
/M. Ch. S. 1934r./...

Sen Małego Jezusa.jpg

Daj wszystkim będącym w beznadziejnym stanie zdrowia rychłe uzdrowienie duszy i ciała - dokładnie w tej kolejności

Maryja z tego obrazu wydaje się być zasmucona, może nawet zatrwożona, nie wiem, może to źle odbieram, w każdym razie modlę się gorąco do Niej:
Maryjo, mamusiu moja ukochana, przutul mnie grzeszne dziecko Twoje tak mocno, bym nareszcie poczuł Twoje oblicze, Twoje ciepło, Twoją opiekę, Twoją modlitwę - abym już naprawdę i na zawsze był cały twój!

Awatar użytkownika
Stanisław

Post autor: Stanisław » 21 gru 2013, 23:19

Dla Boga nie ma nic niemożliwego, czas nie ma znaczenia - liczy się Jego Niezmierzone Miłosierdzie, którego Aniołowie nie zgłębią przez wieczność całą!
Mając tak wielką pewność cudowności i nieograniczoności Bożego Miłosierdzia - błagajmy Boga o pomoc dla tej Rodziny
Szczególnie teraz, gdy Boża Dziecina narodzi się w sercach tylu rodzin - oby i w RODZINIE Sławka!

Awatar użytkownika
marian 56

Post autor: marian 56 » 23 gru 2013, 21:40

MINUTA DLA DZIECIĄTKA JEZUS.

Błogosław mnie Dzieciątko Jezus! I wstawiaj się za mną nieustannie! Oddalaj ode mnie grzech teraz i zawsze. Jeśli potknę się, wyciągnij ku mnie Twą pomocną dłoń. Jeśli nawet sto razy upadnę, Ty sto razy podnieś mnie. Jeślibym o Tobie zapomniał. Ty nie zapominaj o mnie nigdy. Co się ze mną stanie, jeśli Ty mnie opuścisz? We wszelkich niebezpieczeństwach bądź ze mną. Chcę żyć i umierać w Twoich rękach. Pragnę, by moje życie było dla Ciebie radością. Nie zostawiaj mnie Jezu, lecz wejrzyj na mnie z miłością. A na końcu drogi mojego życia okaż mi zbawienie i daj udział w Twojej chwale. Niech Twoje błogosławieństwo będzie ze mną dzisiaj i na zawsze. Amen. Alleluja. Chwała Ojcu...

O Najslodsze Dzieciatko Jezus!Prowadz Slawka nieustannie. Oddal grzech, przywroc zdrowie i daj mu udzial w Twojej chwale. Amen
Załączniki
image.jpg

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Post autor: Bogu-sław » 02 sty 2014, 12:55

Beata Bazan pisze:+
"Zasnęło Jezus - Dziecię Na ustkach uśmiech drży... Maryja nad Niem czuwa, W Jej cudnych oczach-łzy.. Nad światem cudnie świeci Wieczornej zorzy szlak. Dziecina się uśmiecha I śpi spokojnie tak.."

Panie!Dotykaj Sławka w tej śpiączce...Bądź podczas niej uwielbiony...

Sen Małego Jezusa.jpg
Jezu Obmyj go Najdroższą Krwią Swoją.

Awatar użytkownika
Beatrice Bazan
Członek wspólnoty

Post autor: Beatrice Bazan » 16 sty 2014, 10:38

+
MiMJ3333333333333.jpg
MiMJ3333333333333.jpg (5.45 KiB) Przejrzano 810 razy

doris

Post autor: doris » 19 sty 2014, 22:52

Panie Jezu dziękujemy Ci za to co czynisz.Nadal prosimy o łaskę zdrowia dla Sławka.
Amen

matkaiojciec

Post autor: matkaiojciec » 19 sty 2014, 23:01

doris pisze:Panie Jezu dziękujemy Ci za to co czynisz.Nadal prosimy o łaskę zdrowia dla Sławka.
Amen
Amen +

Awatar użytkownika
Stanisław

Post autor: Stanisław » 20 sty 2014, 00:08

Nie ma nic niemożliwego dla Boga, obyśmy tylko Go kochali, i często Mu to mówili, bądźmy także ufni w Jego prowadzenie nas, ale tak na serio, na zawsze, wtedy możemy Go błagać o wszystko, nasza pokora Go przynagli do udzielenia swoich łask

Chwała Panu!

Sławku drogi, obyś znalalzł się na takiej drodze, nie znam Twojego życia duchowego, ale oby poszło w tym kierunku, w Bożym kierunku

Awatar użytkownika
eliza

Post autor: eliza » 20 sty 2014, 04:10

Modlitwa o wstawiennictwo bł. Jana Pawła II
Janie Pawle II, nasz święty orędowniku, wspomożycielu w trudnych sprawach. Ty, który swoim życiem świadczyłeś o wielkiej miłości do Boga i ludzi, prowadząc nas drogą Jezusa i Maryi, w umiłowaniu obojga, pragnąc pomagać innym. Przez miłość i wielkie cierpienie, ofiarowane za bliźnich, co dzień zbliżałeś się do świętości.
Pragnę prosić Cię o wstawiennictwo w mojej sprawie Sława-jego powrotu do zdrowia- wierząc, że przez Twoją wiarę, modlitwę i miłość pomożesz zanieść ją do Boga.
Ufam w miłosierdzie Boże i moc Twej papieskiej modlitwy. Pragnę przez Jezusa i Maryję za Twoim przykładem zbliżać się do Boga.
Ojcze nasz…
Zdrowaś Maryjo…
Chwała Ojcu…

Awatar użytkownika
Stanisław

Post autor: Stanisław » 10 maja 2014, 18:00

Nie ma nic niemożliwego dla Boga, obyśmy tylko Go kochali, i często Mu to mówili, bądźmy także ufni w Jego prowadzenie nas, ale tak na serio, na zawsze, wtedy możemy Go błagać o wszystko, nasza pokora Go przynagli do udzielenia swoich łask

Chwała Panu!

Sławku drogi, obyś znalalzł się na takiej drodze, nie znam Twojego życia duchowego, ale oby poszło w tym kierunku, w Bożym kierunku

Jezu ufam Tobie!

ODPOWIEDZ