błagam o pomoc i o modlitwę

Tutaj proście o modlitwę w każdej intencji.

Moderator: Moderatorzy

kasiadu3
Posty: 3
Rejestracja: 13 paź 2011, 16:24

błagam o pomoc i o modlitwę

Post autor: kasiadu3 » 13 paź 2011, 16:35

Jestem Kasia. Mam 33 lata, kochającego męża i 2 dzieci. Filipka 10 lat i Karolinkę 5 lat. Od 2009 roku choruję na ziarnicę złośliwą. Przeszłam już chemioterapię, radioterapię i autoprzeszczep szpiku kostnego. Wczoraj odebrałam kontrolny PET. Niestety wznowa. Proszę Was o modlitwę za mnie za mój powrót do zdrowia. Ja modlę się codziennie o to ale moja modlitwa jest chyba za mało gorliwa skoro nie mogę wyprosić tej łaski. Proszę pomóżcie mi się modlić. Tak bardzo boję się śmierci, chciałabym być z moimi dziećmi i mężem. Ja nie liczę na to że stanie się cud i od razu wyzdrowieję ale chciałabym żeby leczenie, które mi zastosują pomogło mi wyzdrowieć.

doris
Posty: 1569
Rejestracja: 15 sty 2011, 10:11

Re: błagam o pomoc i o modlitwę

Post autor: doris » 13 paź 2011, 16:56

Kasiu,wierz że zostaniesz uzdrowiona.Proś Pana Jezusa o uzdrowienie,może przez św Ritę Myślę że wspólnota będzie się modliła za Ciebie w sobotę.Postaram się nie zapomnieć o modlitwie.

Awatar użytkownika
Maciej Wilk
Administrator
Posty: 1448
Rejestracja: 07 kwie 2011, 18:08
Lokalizacja: Oświęcim

Re: błagam o pomoc i o modlitwę

Post autor: Maciej Wilk » 13 paź 2011, 17:10

Będę się za Ciebie modlił z rodziną. Sam przeżyłem 2 nowotwory więc wiem co odczuwasz.

3 Modlitwy w Intencji chorych na nowotwory złośliwe:
I. Święty Peregrynie, dałeś nam przykład do naśladowania bo jako chrześcijanin byłeś oddany miłości, jako Serwita byłeś wierny w służbie, jako pokutnik pokornie uznawałeś swój grzech, dotknięty - cierpliwie znosiłeś cierpienie. Oręduj za nami u Ojca Niebieskiego abyśmy jak Ty, oddani, pokorni i cierpliwi mogli otrzymać od Jezusa Chrystusa łaskę, o którą prosimy.

II. O święty Peregrynie, Ty, którego zwano „potężnym” i „cudownym pracownikiem” z powodu licznych cudów, które otrzymywałeś od Boga dla tych, którzy uciekali się do Ciebie. Przez tak wiele lat znosiłeś na swym własnym ciele chorobę rakową, która niszczy samą istotę naszego jestestwa, i który uciekłeś się do Źródła wszelkiej łaski, gdy człowiek był już bezsilny. Zostałeś wyróżniony wizją Chrystusa, który zszedł z Krzyża by Cię uzdrowić. Proś Boga i Matkę Boską o uzdrowienie dla tych chorych, których powierzamy Tobie. Wsparci w ten sposób przez Twe potężne wstawiennictwo będziemy śpiewać Bogu, teraz i na wieki, pieśń wdzięczności za Jego wielką dobroć i miłosierdzie.

III. Modlitwa o cud: Panie Jezu, stoję przed Tobą taki jaki jestem. Przepraszam za moje grzechy, żałuję za nie, proszę przebacz mi. W Twoje imię przebaczam wszystkim cokolwiek uczynili przeciwko mnie.Wyrzekam się szatana, złych duchów i ich dzieł. Oddaję się Tobie Panie Jezu całkowicie teraz i na wieki. Zapraszam Cię do mojego życia, przyjmuję Cię jako mojego Pana i Odkupiciela. Uzdrów mnie, odmień mnie, wzmocnij na ciele, duszy i umyśle. Przybądź Panie Jezu, osłoń mnie Najdroższą Krwią Twoją i napełnij Swoim Duchem Świętym. Kocham Ciebie Panie Jezu. Dzięki Ci składam. Pragnę podążać za Tobą każdego dnia w moim życiu. Amen. Maryjo Matko moja, Królowo Pokoju, Święty Peregrynie Patronie chorych na raka, Wszyscy Aniołowie i Święci, przyjdźcie mi ku pomocy.
Odmawiaj tę modlitwę z wiarą, bez względu na to jak się czujesz. Kiedy dojdziesz do takiego stanu, że będziesz szczerze pojmowała każde słowo całym swoim sercem, doznasz duchowej łaski. Doświadczysz obecności Jezusa i On odmieni całe twoje życie w bardzo szczególny sposób. Przekonasz się.

Mojzesz
Posty: 2166
Rejestracja: 05 sie 2018, 14:20

Re: błagam o pomoc i o modlitwę

Post autor: Mojzesz » 18 wrz 2018, 08:24

+++

robert69.
Posty: 2041
Rejestracja: 19 sie 2017, 10:20

Re: błagam o pomoc i o modlitwę

Post autor: robert69. » 18 wrz 2018, 09:29

Pod Twoją obronę...+++

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości