Czerwiec- SERCE JEZUSA

Tutaj zamieszczajcie swoje ulubione modlitwy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ewelina Kurdziel
Moderator i Członek Wspólnoty
Posty: 4632
Rejestracja: 26 maja 2012, 16:13
Lokalizacja: Podkarpacie

Czerwiec- SERCE JEZUSA

Post autor: Ewelina Kurdziel » 02 cze 2013, 17:28

SERCE JEZUSA, ZRÓDŁO MIŁOŚCI I MIŁOSIERDZIA.św. Małgorzata Maria Alacoque:

"On pragnie, byśmy mieli wielką miłość do bliźniego i modlili się za niego jak za siebie,
gdyż szczególną cechą nabożeństwa do Serca Jezusa jest łączyć serca rozdzielone i wprowadzać pokój do dusz."Serce Jezusa, kocham Cię,
czcze Cię i dziękuję Ci.
Prowadź mnie, zbaw mnie, przemień mnie w siebie.
Przyjdź do mnie, pociągnij mnie ku sobie:
nie odmawiaj pomocy mojemu niegodnemu sercu.
Złóż moje niegodziwe serce w Twoim,
aby trwało w czynieniu dobra i w unikaniu zła.
Zniszcz we mnie królestwo grzechu i ustanów królestwo cnoty,
aby Twój obraz był we mnie doskonały i któregoś dnia
stal się ozdoba niebiańskiego pałacu.Jezu, niech Twoje Serce będzie dla mnie siłą w walce,
podpora w słabości, światłem i przewodnikiem w ciemności, uzupełnieniem w moich brakach, uświęceniem moich intencji i działań.
O Serce Jezusa, zniszcz we mnie wszystko to, co pochodzi ode mnie
i umieść na tym miejscu to, co jest Twoje: przemień mnie w Siebie.
Pragnę żyć tylko przez Ciebie i dla Ciebie.
Bądź więc moim życiem, moją miłością, bądź dla mnie wszystkim.Bądź pozdrowione Przenajświętsze Serce Jezusowe!
Wielbimy Cię i wychwalamy Cię. Dziękujemy Ci, ofiarujemy i konsekrujemy Ci nasze serce.
Przyjmij je i zawładnij nim całkowicie. Oczyść je i oświeć, abyś mógł w nim zamieszkać i królować na zawsze.
Amen.święta Faustyna Kowalska:

Jezu, zamknij mnie w głębi Twojego Serca i broń mnie przed atakami wroga.
Nie oczekuję pomocy od ludzi: cała moja nadzieja jest w Tobie.
Daj mi Twoje miłosierne Serce, które wszystko może, a to mi wystarczy: niczego się nie ulęknę.
Zostawiam Ci całkowitą wolność w prowadzeniu mojej duszy drogami, którymi Ty chcesz.
Daj mi odpocząć przy Twoim Sercu.Ojciec Pio
:

Jezu mój, miłości moja,
miłości, która mnie podtrzymujesz: kocham Cię.
Jak mógłbym bez Ciebie żyć?
Przyjdź i weź w wyłączne posiadanie moje serce,
czyn je coraz milszym Twojemu Sercu.
Tam, w Twoim Sercu, musze się ukryć,
zaspokoić moje palące pragnienia, przeżyć jeszcze te dni,
którymi Opatrzność mnie obdaruje.
W Twoim Sercu chce umierać: pociesz mnie w każdym strapieniu.święta Teresa od Dzieciątka Jezus:

Serce Jezusa, skarbnico czułości,
moja radości i jedyna nadziejo,
Ty, które umiesz błogosławić i rozradować moja młodość,
pozostań ze mną aż do mojego ostatniego zmierzchu.
Panie, Tobie jednemu oddalam moje życie
i Ty jeden znasz wszystkie moje pragnienia.
A ja chcę zatracić się, o Serce Jezusa,
w Twej na zawsze nieskończonej dobroci.
Chowam się w Twoim Sercu, o Jezu, i nie drżę: Ty jesteś moją siłą.
Ostatnio zmieniony 02 cze 2013, 17:46 przez Ewelina Kurdziel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ewelina Kurdziel
Moderator i Członek Wspólnoty
Posty: 4632
Rejestracja: 26 maja 2012, 16:13
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Czerwiec- SERCE JEZUSA

Post autor: Ewelina Kurdziel » 02 cze 2013, 17:44

KORONKA DO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA


O mój Jezu, Ty powiedziałeś: "Zaprawdę powiadam wam: proście, a otrzymacie, szukajcie, a znajdziecie, pukajcie, a będzie wam otworzone", wysłuchaj mnie, gdyż pukam, szukam i proszę o łaskę...
Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...
Słodkie Serce Jezusa, w Tobie pokładam na-dzieję.

O mój Jezu, Ty powiedziałeś: "Zaprawdę powiadam wam: o cokolwiek prosić będziecie Ojca w imię Moje, da wam", wysłuchaj mnie, gdyż proszę Ojca w imię Twoje o łaskę...
Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...
Słodkie Serce Jezusa, w Tobie pokładam nadzieję.

O mój Jezu, Ty powiedziałeś: "Zaprawdę powiadam wam: niebo i ziemia przeminą, ale Moje słowa nie przeminą", wysłuchaj mnie, gdyż zachęcony Twoimi słowami proszę o łaskę...
Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...
Słodkie Serce Jezusa, w Tobie pokładam nadzieję.

O słodkie Serce Jezusa, dla Ciebie tylko jedno jest niemożliwe: nie mieć litości dla strapionych; dlatego okaż litość nad nami, biednymi grzesznikami i udziel nam łaski, o którą Cię prosimy przez bolesne i Niepokalane Serce Maryi, Twojej i naszej czułej Matki. Amen. Witaj, Królowo, Matko Miłosierdzia... Święty Józefie, Ojcze przybrany Jezusa Chrystusa, módl się za nami.
Załączniki
JEZUS.jpg

Awatar użytkownika
Ewelina Kurdziel
Moderator i Członek Wspólnoty
Posty: 4632
Rejestracja: 26 maja 2012, 16:13
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Czerwiec- SERCE JEZUSA

Post autor: Ewelina Kurdziel » 02 cze 2013, 17:55

NOWENNA DO SERCA JEZUSA


Modlitwa wstępna na każdy dzień nowenny

Boże, Ty raczyłeś nam dać największy Dar - Najświętsze Serce Twego Syna; udziel nam jeszcze tej łaski, abyśmy się z całego serca nawrócili do Serca Jezusa, abyś Ty był zawsze naszym Bogiem, a my Twoim ludem na wieki. Amen.Dzień 1
Serce Jezusa naszym najlepszym Przyjacielem

Najświętsze Serce Jezusa, Ty jesteś Sercem najlepszego Przyjaciela. Komuż więc chętniej i z większą ufnością mógłbym powierzyć moje troski, cierpienia i potrzeby, jeśli nie Tobie, Panie, który dałeś mi tyle dowodów miłości nieskończonej w całym moim życiu. Wszak Ty sam powiedziałeś: "Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię" (Mt 11,28).

A ja, jakże często błądziłem w moim życiu, pokładając nadzieję w przyjaźni stworzeń i wiele razy doznawałem zawodu przekonując się, jak są zwodnicze!... Przebacz mi, Panie, krzywdę, jaką czyniłem Ci dotąd. Od tej chwili chcę ufać jedynie Tobie, tylko do Ciebie uciekać się w każdej potrzebie, tylko Tobie powierzać wszystkie moje troski i bóle, tylko Ciebie prosić o wsparcie, pomoc i opiekę. Ty sam, o Jezu, bądź moim jedynym Przyjacielem. Do Ciebie też zwracam się z ufnością w mojej obecnej potrzebie, błagając Cię o pomoc i ratunek. Amen.

Dzień 2
Serce Jezusa - Sercem najlepszego Brata

O Jezu, Ty przyjmując ludzką naturę stałeś się naszym Bratem, pełnym miłości i dobroci. Twoje braterskie Serce podniosło nas do godności dzieci Bożych i uczyniło dziedzicami Królestwa Niebieskiego. Obsypałeś nas, o Jezu, niezliczonymi łaskami i darami. A ja tak często zapominam o tych wielkich dobrodziejstwach!... Przebacz mi, o Jezu, tę moją wielką niewdzięczność, za którą najserdeczniej przepraszam Twe Najświętsze Serce. Nie odrzucaj mnie od siebie, lecz bądź mi Bratem zawsze, a zwłaszcza teraz, gdy tak bardzo potrzebuję Twojej rady, Twej pociechy i pomocy. Z największą ufnością i pokorą garnę się do Twego Najświętszego Serca i ufam mocno, że tylko Ono mnie zrozumie, oświeci, ulży i użyczy skutecznej pomocy, na którą tak bardzo liczę. Amen.

Dzień 3
Serce Jezusa - Sercem najlepszego Ojca
O Serce Jezusa, Serce najlepszego Ojca, korzę się przed Tobą i oddaję Ci najgłębszą cześć. Jestem głęboko zawstydzony, gdyż moimi grzechami obraziłem i zasmuciłem Twe ojcowskie Serce. Poznawszy swe winy i wyznając je przed Tobą, rzucam się z żalem do Twoich stóp, mój najlepszy Ojcze, i w szczerości skruszonego i upokorzonego serca błagam Cię o litość nad dzieckiem marnotrawnym i o przebaczenie. Ufam, że nie odrzucisz mnie teraz, gdy szczerze żałuję, skoro znosiłeś mnie cierpliwie, czekając łaskawie na moje nawrócenie, kiedy grzeszyłem. Przyrzekam nigdy już więcej nie grzeszyć, lecz błagam Cię, pomóż mi wytrwać w dobrym. Udziel mi także łaski, o którą Cię gorąco i pokornie proszę w tej nowennie. Amen.

Dzień 4
Serce Jezusa naszym największym Dobroczyńcą
O Boże, Ty jesteś naszym największym Dobroczyńcą. Dla nas stworzyłeś ten piękny świat ze wszystkimi jego cudami. A gdy pierwszy człowiek przez nieposłuszeństwo popełnił grzech, posłałeś na świat swego Jednorodzonego Syna, Jezusa, który nas odkupił swoją męką i śmiercią. Ty, o Jezu, ukryłeś się pod postacią Chleba, aby karmić nasze dusze na drodze do nieba i objawiłeś nam swoje Serce, które nas tak bardzo umiłowało. O Jezu dobry, któż zdoła opowiedzieć o Twych niezliczonych dobrodziejstwach i złożyć za nie dzięki? Z całego serca dziękuję Ci za wszystkie łaski, jakimi nas obdarzyłeś i nieustannie zlewasz na nas w obfitości. A teraz, będąc w potrzebie, błagam Cię, o Serce Boże, o łaskę... Amen.

Dzień 5
Serce Jezusa naszym najlepszym Powiernikiem
O Najsłodsze Serce Jezusa, Ty nas tak bardzo miłujesz i tak prawdziwie pragniesz naszego dobra. Do Ciebie więc zwracam się z największą ufnością w trudnych chwilach życia, w niepewności, w wątpliwościach nasuwających się tak często w mym życiu. Ciebie obieram sobie za jedynego mego Powiernika. Tylko Tobie chcę wyjawiać moje troski, bóle, kłopoty i potrzeby. Tylko Ciebie chcę prosić o radę, światło, pomoc i pociechę, bo wiem, że na Tobie nigdy się nie za-wiodę. Dlatego i teraz, w tej mojej potrzebie, troskach i smutku zwracam się do Ciebie, o Serce Boże, i proszę Cię o radę i potrzebną pomoc ufając mocno, że nie będę zawiedziony. Amen.

Dzień 6
Serce Jezusa naszym najlepszym Lekarzem
O Najsłodsze Serce Jezusa, liczne choroby nękają moją duszę. Potrzebuję lekarza, który by uleczył rany mojej duszy zadane przez grzech. Ciebie obieram za swego Lekarza, Najsłodsze Serce, bo żaden ziemski lekarz uleczyć mnie nie zdoła. Błagam Cię z pokorą, racz mnie uzdrowić ze wszystkich chorób i słabości mojej duszy i ciała. Ty jesteś Wszechmocny, więc wszystko możesz. Ty jesteś pełen miłosierdzia, więc nie odrzucisz mej prośby. O Jezu, Ty przeszedłeś przez ten świat czyniąc dobrze, więc ulituj się nad moją niemocą, wejrzyj na mnie w swym miłosierdziu i uzdrów mnie, grzesznego. A ja za Twoją dobroć i zmiłowanie będę Ci składać nieskończone dziękczynienie przez całe życie i przez wieczność całą. Amen.

Dzień 7
Serce Jezusa naszym najpewniejszym Obrońcą
Serce Jezusa, Ty wszystko widzisz i wiesz wszystko. Spójrz, jak trudne czasy przeżywa ludzkość. Bezbożność i niewiara wciskają się do ludzkich dusz, Twoi wyznawcy odstępują od Ciebie stając się Twymi wrogami. Mnożą się grzechy i zbrodnie, bezbożnicy usiłują rozbić rodzinę chrześcijańską, odwieść młodzież od Boga, zapanować nad całym światem. Słudzy szatana rzucają się z nienawiścią na Twój Kościół, aby go zgubić i zniszczyć. Ty obiecałeś, że zachowasz swój Kościół, że wyjdzie zwycięski z tej walki. Ponieważ jednak dzisiaj zewsząd grożą nam niebezpieczeństwa, więc wyciągam do Ciebie błagalne dłonie i wołam: "Ratuj nas, Panie, bo giniemy!" Przyjdź nam z pomocą i wysłuchaj moje prośby, które zanoszę do Ciebie w tej nowennie. Amen.

Dzień 8
Serce Jezusa - Sercem Zbawiciela
Serce Jezusa, jak drogo kosztowało Cię moje zbawienie. Dla mnie opuściłeś chwałę nieba, aby spocząć w ubogim żłobie... Przyjąłeś nasze ciało i zgodziłeś się na trudy ziemskiego życia... W końcu przyjąłeś okrutną mękę i śmierć na krzyżu, aby mnie zbawić. A teraz jak bardzo uniżasz się, ukrywając się w Hostii pod nikłą postacią chleba, w której narażasz się na tyle zniewag i świętokradztw, aby mnie umocnić na drodze do nieba, pełnej walk, pokus i niebezpieczeństw. Dzięki Ci, najsłodszy Zbawicielu, za Twoją nieskończoną miłość! Dzięki Ci za wszystko, coś dla mnie uczynił i wycierpiał, aby mi wyjednać zbawienie. Dopomóż mi i udziel swej łaski, abym godnie od-powiedział Twym Boskim zamiarom i zasłużył na udział w wiecznej radości w niebie. Udziel mi też łaskawie tej łaski, o którą Cię proszę w tej nowennie. Amen.


Dzień 9
Serce Jezusa - naszym Królem
Serce Jezusa, Ty przez swą pokorę nie dopuściłeś, aby lud Izraela ogłosił Cię królem. Chciałeś żyć na tej ziemi w zupełnym upokorzeniu i uniżeniu, aby przez to pokazać, że Twoje Królestwo nie jest z tego świata. Wyznaję, że Ty, o Jezu, jesteś Królem całego wszechświata i Panem panujących. Tobie, jako najwyższemu Władcy, należy się najwyższa cześć, pokłon i chwała. Jakże gorąco pragnę, aby wszystkie narody i wszyscy ludzie uznali Cię za jedynego Króla i Pana, aby Twoje Królestwo sięgało od krańca do krańca ziemi, aby wszyscy ludzie wiernie Ci służyli. Dlatego błagam Cię: niech przyjdzie Królestwo Twoje - Królestwo miłości, sprawiedliwości i pokoju. Króluj, o Jezu, wszystkim ludom i narodom, króluj we wszystkich społeczeństwach, we wszystkich rodzinach, we wszystkich szkołach i we wszystkich sercach. Króluj wszechwładnie w moim sercu, które Ci całkowicie poświęcam i oddaję. Racz także udzielić mi łaski, o którą Cię proszę w tej nowennie. Amen.Modlitwa na zakończenie każdego dnia nowenny

Chryste, Ty powiedziałeś: "Szukajcie najpierw Królestwa niebieskiego i jego sprawiedliwości, a wszystko inne będzie wam dodane" - natchnij nasze serca, aby jedynie Ciebie szukały i aby Twoje Najświętsze Serce było naszym jedynym skarbem i dziedzictwem na wieki. Amen

Awatar użytkownika
Ewelina Kurdziel
Moderator i Członek Wspólnoty
Posty: 4632
Rejestracja: 26 maja 2012, 16:13
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Czerwiec- SERCE JEZUSA

Post autor: Ewelina Kurdziel » 02 cze 2013, 18:10

Osobiste Poświęcenie się Najświetszemu Sercu Jezusa


Panie Jezu Chryste, Zbawicielu mój najdroższy, oddaję Twemu Sercu samego siebie:
moje serce, rozum, wolę i wszystko, co posiadam. Niech Ono będzie dla mnie źródłem wszelkiej pociechy.
Z Twojego przebitego Serca pragnę czerpać siłę do wypełnienia moich obowiązków.
Niech Twoje Boskie Serce, pełne miłości umacnia moją wiarę, rozpala miłość i pogłębia nadzieję.
Niech stanie się dla mnie ratunkiem w każdej chwili mojego życia.
Wszystkie moje radości, cierpienia i wysiłki całego życia ofiaruję na większą chwałę Twojego Najświętszego Serca i zbawienia mojej duszy.
Boskie Serce Jezusa, bądź moją miłością!
Amen.

Awatar użytkownika
Ewelina Kurdziel
Moderator i Członek Wspólnoty
Posty: 4632
Rejestracja: 26 maja 2012, 16:13
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Czerwiec- SERCE JEZUSA

Post autor: Ewelina Kurdziel » 02 cze 2013, 18:47

Pozdrawiamy Cię, Serce Jezusa naszego, ratuj nas.
Pozdrawiamy Cię, Serce Stworzyciela naszego, udoskonalaj nas
Pozdrawiamy Cię, Serce Odkupiciela naszego, uwolnij nas.
Pozdrawiamy Cię, Serce Sędziego naszego, okaż nam łaskę.
Pozdrawiam Cię, Serce Ojca naszego, rządź nami.
Pozdrawiam Cię, Serce Oblubieńca naszego, kochaj nas.
Pozdrawiam Cię, Serca Mistrza naszego, ucz nas.
Pozdrawiam Cię, Serce Króla naszego, ukoronuj nas.
Pozdrawiam Cię, Serce Dobrodzieja naszego, wzbogać nas.
Pozdrawiam Cię, Serce Pasterza naszego, strzeż nas.
Pozdrawiam Cię, Serce Przyjaciela naszego, opiekuj się nami.
Pozdrawiam Cię, Serce naszego Dzieciątka Jezus, pociągnij nas do Siebie.
Pozdrawiam Cię, Serce Jezusa, konającego na Krzyżu, zapłać za nas.
Pozdrawiam Cię, Serce Jezusa we wszystkich sprawach Twoich, daj nam Siebie.
Pozdrawiam Cię, Serce Brata naszego, zostań z nami!
Pozdrawiam Cię, Serce nieporównywalnej dobroci, przebacz nam!
Pozdrawiam Cię, Serce pełne chwały, przyświecaj nad nami!
Pozdrawiam Cię, Serce najgodniejsze miłości, zapal nas!
Pozdrawiam Cię, Serce najpełniejsze miłości, działaj w nas!
Pozdrawiam Cię , Serce najmiłosierniejsze, wstawiaj się za nami!
Pozdrawiam Cię, Serce najpokorniejsze, spojrzyj na nas!
Pozdrawiam Cię, Serce najcierpliwsze, miej cierpliwość nad nami!
Pozdrawiam Cię, Serce najwierniejsze, zapłać za nas!
Pozdrawiam Cię, Serce przedziwne i najgodniejsze, błogosław nam!
Pozdrawiam Cię, Serce najcichsze, uspokój nas!
Pozdrawiam Cię, Serce najśliczniejsze, zachwycaj nas!
Pozdrawiam Cię, Serce doskonałe i chwalebne, uszlachetniaj nas!
Pozdrawiam Cię, Serce Najświętsze, popraw nas!

Awatar użytkownika
Ewelina Kurdziel
Moderator i Członek Wspólnoty
Posty: 4632
Rejestracja: 26 maja 2012, 16:13
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Czerwiec- SERCE JEZUSA

Post autor: Ewelina Kurdziel » 02 cze 2013, 20:18

Tydzień Najświętszego Serca ZbawicielaNIEDZIELA: Kochaj Mnie!

Kochać – to oddać się całkowicie i bez zastrzeżeń Bożemu Sercu. Zapomnieć o sobie dla miłości tego, którego się kocha.PONIEDZIAŁEK: Radź się Mnie!

Ja jestem wiernym Przyjacielem. Nie czyń nic bez mojej rady. Ja jeden pozostaję przy Tobie, gdy wszyscy inni cię opuszczą.WTOREK: Naśladuj Mnie!

Moim pokarmem jest czynić wolę Ojca i spełnić Jego dzieło Miłosierdzia i Miłości.ŚRODA: Posługuj się Mną!

Jako Naprawicielem twoich błędów… Jako Uświęcicielem twoich czynów…CZWARTEK: Jednocz się ze Mną!

Jak najczęściej – przez Komunię świętą sakramentalną. Jeszcze częściej – przez Komunię świętą duchową. Zawsze – przez Komunię zjednoczenia z Moją Wolą.PIĄTEK: Patrz na Mnie!

Wiszącego na krzyżu i czytaj we Mnie, w Moim Sercu, niezmierzoną miłość, jaką mam dla ciebie.SOBOTA: Ofiaruj Mnie!

Przez ręce Maryi, przez ręce kapłana, i przez wszystkie twe sprawy złączone z moimi.ZAWSZE: Oddawaj mi chwałę!

Przez wiarę – ponieważ jestem Bogiem!
Przez ufność – ponieważ jestem Zbawicielem!
Przez wierność – ponieważ jestem Twoim Przyjacielem.

doris
Posty: 1569
Rejestracja: 15 sty 2011, 10:11

Re: Czerwiec- SERCE JEZUSA

Post autor: doris » 02 cze 2013, 21:24

Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa http://youtu.be/h24FzkPFa_k

Awatar użytkownika
Ewelina Kurdziel
Moderator i Członek Wspólnoty
Posty: 4632
Rejestracja: 26 maja 2012, 16:13
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Czerwiec- SERCE JEZUSA

Post autor: Ewelina Kurdziel » 03 cze 2013, 19:23

MODLITWA DO SERCA PANA JEZUSA

Pozdrawiam Cię, Najświętsze Serce Jezusa,
Serce mego Zbawiciela, żywe i niewyczerpane
źródło szczęścia i życia wiecznego,
nieskończona skarbnico Bóstwa.
Ty jesteś moja ucieczką, moim ukojeniem, moim wszystkim.
Serce pełne miłości, rozpal moje serce świętym żarem,
który trawi Twoje Serce.
Wlej do mego serca wszystkie swe łaski, które z Ciebie jako ze źródła wypływają.
Spraw, niech dusza moja będzie zawsze złączona z Twoją,
a moja wola zawsze poddana Twojej.
Tego tylko pragnę, aby Twoja święta wola była jedynym moim drogowskazem
i jedynym celem wszystkich moich myśli, pragnień, decyzji i czynów.
Tego ufnie wyczekuję od Ciebie i o to Cię proszę.

Amen.

Awatar użytkownika
Ewelina Kurdziel
Moderator i Członek Wspólnoty
Posty: 4632
Rejestracja: 26 maja 2012, 16:13
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Czerwiec- SERCE JEZUSA

Post autor: Ewelina Kurdziel » 03 cze 2013, 19:27

Akty ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa

Najświętsze Serce Jezusa, Królu Serc wszystkich,
mieszkaj i króluj w sercach naszych
i spraw przez łaskę Swoją,
abyśmy w duchu czystości i prawdy
wzajemnie się miłowali i przynieśli owoce na żywot wieczny.
Amen.

O, Serce miłości,
w Tobie całą ufność pokładam,
bo wszystkiego obawiam się od mej słabości,
lecz wszystkiego spodziewam się od Twej dobroci.

Najświętsze Serce Jezusa,
wierzę w Twą miłość ku mnie.

Najświętsze Serce Jezusa niech będzie wszędzie kochane.

Jezu cichy i pokornego serca,
uczyń serca nasze według Serca Twego.

Serca Jezusa, w Tobie mą ufność pokładam.

Chwała, miłość, cześć i dziękczynienie Najświętszemu Sercu Jezusowemu.

Słodkie Serce Jezusa, proszę najgoręcej,
spraw, nich Cię co dzień kocham coraz więcej.

Najsłodszy Jezu, nie bądź mi Sędzią, ale Zbawicielem!

Awatar użytkownika
Ewelina Kurdziel
Moderator i Członek Wspólnoty
Posty: 4632
Rejestracja: 26 maja 2012, 16:13
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Czerwiec- SERCE JEZUSA

Post autor: Ewelina Kurdziel » 03 cze 2013, 19:32

NOWENNA UFNOŚCI DO SERCA PANA JEZUSA

Przez przyczynę św. Magdaleny Zofii,
polecam o Jezu , Sercu Twemu ( tę osobe, tą troskę, tą sprawę)
Spojrzyj, a potem uczyń co Ci Serce Twoje wskaże.
Dozwól działać Twemu Sercu.
O Jezu liczę na Ciebie,
ufam Ci,
oddaję Ci się zupelnie,
jestem pewna Ciebie!

AMEN

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości