Papież Franciszek "fałszywy prorok"!

Kochany ojciec święty Franciszek i wszystko co z nim związane :)

Moderator: Moderatorzy

Daniel :D

Papież Franciszek "fałszywy prorok"!

Post autor: Daniel :D » 19 mar 2014, 21:23

http://www.youtube.com/watch?v=n1vuuRLymak

Oglądać cierpliwie do końca potem dyskusja n ten temat. Ten post nie jest złośliwy, chodzi o to zeby o tym pogadać wymienić się zdaniami. Nie chodzi o propagandę czy coś tylko o rozmowę. Git?? ;)

Awatar użytkownika
Stanisław

Re: Papież Franciszek "fałszywy prorok"!

Post autor: Stanisław » 20 mar 2014, 01:15

No właśnie

1 pytanie: Komu zostało przekazane to proroctwo?

Niejakiej Marii Miłosierdzia
Kim ona jest? Można przeczytać tu, choć nikt z nas nie wie, czy to prawda, stron w necie jest miliony, każdy może stworzyć swoją, a my to tylko oglądamy i nie mamy możliwości zweryfikowania co jest prawdą a co fałszem. Czytam np tutaj: http://ostrzezenieprzedmbm.wordpress.com/ Tutaj ostrzegają, że to proroctwo Marii jest fałśzywe

Ale czytam dalej:
Jezus Chrystus jest Odkupicielem Świata. Ta prawda nie ulega żadnej wątpliwości. Kiedy jednak wczytujemy się w jedno z ostatnich „Orędzi”, mogą pojawić się pytania dotyczące istoty zbawczej misji naszego Pana. Orędzie Marii Bożego Miłosierdzia z 11.03.2014 r. mówi nam: „Świat został odkupiony dzięki narodzeniu Mojego Najdroższego Syna”. Moment! Jeżeli świat został odkupiony przez narodzenie się Chrystusa, to po co była Jego śmierć? Czy zatem śmierć Jezusa była bezcelowa?

2. znalazłem strony, gdzie ta herezja o zbawczym dziele przez samo urodzenie Jezusa jest rozwijana, ale nie będę c
472fda956c6c2b40a3a4037c310863be (1)Tak właśnie wynika ze zdania, które możemy znaleźć w przytaczanym proroctwie. Skoro odkupieńcze było już narodzenie się Jezusa, zatem Jego śmierć była niepotrzebna. Nic bardziej mylnego. .....

1 dzień ago in Maria Bożego Miłosierdzia.
2. znalazłem też strony, gdzie herezja o zbawczym dziele narodzenia JEzusa jest rozwijana, ale nie podaję strony, do tego ręki nie przyłożę, a każdy może znaleźć sam, choć nie wiem po co

3. w filmie jest tekst: "Loża Masońśka oficjalnie popiera papieża Bergoglio"
"wielki mistrz: Z papieżem Franciszkiem nic nie będzie już takie jak przedtem"
No przepraszam, ktoś tu ma kłopoty z myśleniem logicznym. Jak z tego zdania, ze nic nie będzie takie jak przedtem, można wysnuć wniosek, że oznaczają one oficjalne poparcie loży??????? No nie da się, bo byłoby to nielogiczne

4. z innych stron: http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/11 ... trzezenia/
dowiadujemy się, że owa Maria doznała wielu objawień, ale nigdzie nie znalazłem jej świadectwa, że będąc wcześniej agnostykiem, przystąpiła do Spowiedzi życia i nawróciła się. Nie. Ona po prostu ma objawienia, cała drży i spisuje to dla ludzkości.

Gdzie tu jest Duch Boży w tym "dziele"?
Sorry, ale nie widzę
- Ktoś widzi????

- wnioski pozostawiam Wam, choć są oczywiste

Awatar użytkownika
Agnieszka Weychan
Członek wspólnoty

Post autor: Agnieszka Weychan » 20 mar 2014, 08:35

O tej Marii tez często mówi o.Daniel - ostrzega przed tym co głosi a zarazem zachęca do bycia posłusznym papieżowi Bodajże w lipcu tego roku było spotkanie otwarte poświęcone właśnie papieżowi Franciszkowi włącznie z dobrowolnym przyrzeczeniem mu posłuszeństwa.

Franciszek do święty człowiek, prowadzony przez Ducha Św. jego słowa trafiają prosto do serca. Zło go delikatnie mówiąc niecierpi i dlatego min. poprzez fałszywych próbuje zasiać nieufność w wiernych wobec obecnego następcy św. Piotra i namówić do zbuntowania się przeciwko niemu i temu co głosi.

Post autor: Daniel :D » 20 mar 2014, 14:57

Oo i o to chodziło bo temat jest drażliwy ale widze że wywołał mądre stwierdzenia. ja też za bardzo nie wiedziałem o co chodzi. Czyli może to ona jest tym fałszywym prorokiem? To bardzo wiarygodne filmy i teksty, byłem zafascynowany. :o Tak szczerze to sie nawet ucieszyłem że TO już! Ale co mnie tak tknęło żeby właśnie tutaj na forum o tym zrobić post i widze teraz że dobrze zrobiłem (jeżeli o mnie chodzi). jak już pisałem nie miało to być złośliwe, nie gniewacie się chyba co :oops: :P

Awatar użytkownika
Agnieszka Weychan
Członek wspólnoty

Post autor: Agnieszka Weychan » 20 mar 2014, 15:11

tutaj o.Daniel podał oficjalnie swoje stanowisko na temat tych orędzi i tej "wizjonerki".

i oprócz tego wpisu są inne traktujące o tym samym

http://wobroniewiaryitradycji.wordpress ... dzi-panem/

spoko nikt się nie obraża, kto pyta nie błądzi.

Post autor: Daniel :D » 20 mar 2014, 15:45

Dzięki. Chciałem wyjasnienia no i mam. Dzięki za fatyge ;)

P.S. Jak teraz z tymi spotkaniami dla młodych bo tak było coś pokręcone że nic nie zrozumiałem.

Awatar użytkownika
Stanisław

Post autor: Stanisław » 20 mar 2014, 16:58

Daniel :D pisze:.....To bardzo wiarygodne filmy i teksty, byłem zafascynowany. ....
Spokojnie:
- wiarygodności to tam brak, bo każdy może sobie napisać co chce i połączyć dowolne fakty na potwierdzenie swoich tez (filmy z katastrof)
- napisałem przecież, że żadnego poparcia Loża Papieżowi nie udzieliła, bo przytoczone słowa WOGÓLE o tym nie mówią, ktoś ma kłopoty z logicznym myśleniem
- ta pani maria wcale się nie nawróciła, nie zrobiła generalnej spowiedzi, jest tylko drżąca na głosy

Byłeś zafascynowany - zły potrafi się ubrać w suknię Anioła! pamiętajmy o tym, umie użyc cukiereczka, żeby nas zwieść

Bogu chwała i tylko On wie, jaka jest przyszłość
Fałszywych proroków przyjdzie jeszcze wielu

Święty Michale broń nas! od złego zawsze i wszędzie bo - któż jak Bóg!

Post autor: Daniel :D » 20 mar 2014, 17:59

:D

Awatar użytkownika
Agnieszka Weychan
Członek wspólnoty

Post autor: Agnieszka Weychan » 20 mar 2014, 20:54

Spotkania otwarte dla wszystkich są u o.Pio, natomiast o spotkaniu młodych nie ma informacji że przeniesione czyli bez zmian u Św. Józefa jak na razie.
Ale proszę sprawdzać na stronie bo to może ulec zmianie.

Post autor: Daniel :D » 20 mar 2014, 21:40

Aha dzięki ;)

ODPOWIEDZ