Łagiewniki

Informacje o miejscach, które naprawdę warto odwiedzić :)

Moderator: Moderatorzy

barbara84

Łagiewniki

Post autor: barbara84 » 28 lip 2014, 13:43

Myślę, że wśród polecanych miejsc nie może zabraknąć Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Myślę, że fakt, iż do tej pory nie było o nim informacji wynika stąd, iż jest tak każdemu znane, że nie trzeba o nim pisać. Jeśli jednak jest ktoś, kto jeszcze nie zna tego miejsca zachęcam do przyjazdu tutaj, odwiedzenia miejsc związanych ze Świętą Siostrą Faustyną i Św. Janem Pawłem, pomodlenia się przed Jezusem obecnym w Przenajświętszym Sakramencie w Kaplicy, gdzie trwa Adoracja całodobowa. Polecam także wejście na wieżę widokową, skąd jest piękny widok na cały Kraków.
Polecam również link do strony Sanktuarium:
http://www.milosierdzie.pl/lagiewniki/i ... 9ZDVcJO7IU

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"O mój Jezu kocham Cię. Serce mam by Ciebie kochało"

Awatar użytkownika
estera

Re: Łagiewniki

Post autor: estera » 06 sty 2015, 22:20

marek35

Post autor: marek35 » 07 mar 2015, 13:32

ja byłem miesiąc temu. serdecznie polecam każdemu kto ma podrodze, jest przejazdem, lub po prostu jechać i odwiedzić to przepiękne miejsce.

MarcinM1992

Post autor: MarcinM1992 » 30 mar 2015, 22:36

Wybieramy się w weekend majowy, mam nadzieje, że uda nam się uda

Awatar użytkownika
Stanisław

Post autor: Stanisław » 30 mar 2015, 23:00

marek35 pisze:ja byłem miesiąc temu. serdecznie polecam każdemu kto ma podrodze, jest przejazdem, lub po prostu jechać i odwiedzić to przepiękne miejsce.
Są tam duże sklepy z dewocjonaliami, zaopatrzyłem się niezły zapas obrazków Św. Faustyny, każdy ma umocowany pod zagrzewaną folią skrawek relikwi Świętej

ODPOWIEDZ