modlitwa o dar macierzyństwa dla nas i wszystkich pragnących

Intencje modlitewne małżeństw i za małżeństwa

Moderator: Moderatorzy

justa78

modlitwa o dar macierzyństwa dla nas i wszystkich pragnących

Post autor: justa78 » 22 wrz 2014, 09:57

Bardzo proszę o modlitwę za uzdrowienie mojego Ciała o dar macierzyństwa dla nas i wszystkich którzy tego bardzo pragną. Proszę o modlitwę za rozwiązani naszych poprzednich małżeństw abyśmy mogli przyjmować do naszych serc najświętszy sakrament abyśmy mogli cieszyć się ze jest w nas Pan Jezus. Bóg zapłać za modlitwę

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Re: modlitwa o dar macierzyństwa dla nas i wszystkich pragną

Post autor: Bogu-sław » 22 wrz 2014, 10:32

Jezu wysłuchaj prósb osób pragnących ciebie, miłości i twojej łaski.
Jezu Miłosierdzia

Awatar użytkownika
zona888

Post autor: zona888 » 22 wrz 2014, 15:14

Witam serdecznie na forum!Pozwole sobie zauwazyc, ze to jakis bardzo duzy zbieg okolicznosci, ze oba Wasze poprzednie malzenstwa sakramentalne maja przeslanki do uniewaznienia. Malzenstwo Sakramentalne jest zawsze swiete i nierozerwalne. Niewiele jest przypadkow malzenstw, ktore faktycznie byly zawarte w sposob niewazny. Niestety, cala wiekszosc to ludzie, ktorzy sobie zrobili jaja z Pana Boga i wspolmalzonka sakramentalnego, a potem cudzoloza wchodzac w zwiazki cywilne, konkubinaty obrazajac Najwyzszego jeszcze bardziej i zastanawiaja sie jeszcze dlaczego milosierny Pan Bog im nie blogoslawi. Potem dorabia sie teorie o niedojrzalosci wspolmalzonka albo jeszcze inne i czasem nawet udaje sie oszukac sad biskupi, ale Pana Boga nie da sie oszukac. On zna zamiary serca i nic nie ma ukrytego przed Nim. Prosze sobie w swietle wlasnego sumienia rozwazyc ta sytuacje.
Pan Bog Niech Wam blogoslawi tak, byscie odnalezli droge powrotna do Niego!

justa78

Post autor: justa78 » 22 wrz 2014, 18:14

Wierze w to że to Bóg nas złączyl i nasze poprzednie małżeństwa mogą być unieważnione i nikt nie chce oszukiwać sądu. Proszę nie oceniać jeżeli nie zna się osób i to przez co człowiek przeszedł. Bóg wie i dla nas jest to najważniejsze jest wiele małżeństw które pragną być znowu blisko Boga. Wierzę w to że Bóg nam pozwoli i to Bóg kieruje każdym życiem:)pozdrawiam serdecznie

Teresa B

Post autor: Teresa B » 22 wrz 2014, 18:34

Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą, błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus.
Święta Maryjo, Matko Boża,módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen.

Awatar użytkownika
zona888

Post autor: zona888 » 22 wrz 2014, 20:05

Jestem daleka od oceniania kogokolwiek i nie chciałam Cie urazić. Wiem natomiast, że Bóg nie łączy ludzi ani w konkubinat ani żadne związki cudzolozne. To ludzie sami takie decyzje sprzeczne z wola Boża podejmują. Każdy ma prawo żyć tak jak chce. Jesteś moja siostrą w wierzę i poczułam wewnętrzne przynaglenie, by napisać te kilka słów siostrzanego napomnienia. Pisze tez troche z własnej perspektywy. Mi tez sie małżeństwo sakramentalne nie udalo, musiałam wybrać separację ze względu na przemoc wobec mnie i dziecka, zdecydowałam tez zyc w wierności Bogu i mężowi właśnie dlatego, ze nie człowiek ale Bóg jest u mnie na pierwszym miejscu. Mimo porażki mam pokój serca, bo moge cieszyć sie bliskoscia Pana w Eucharystii i trwac w przyjaźni z Bogiem. Trwanie przy Bogu i życie wg Jego nauki jest trudne, trzeba wiele poświęcić i zaprzec sie siebie, ale zapewniam, ze warto. W końcu życie na ziemi trwa tylko chwilke a od naszych wyborów zależy wieczność... Z serca pozdrawiam i blogoslawie! Z modlitwą!
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2014, 09:14 przez zona888, łącznie zmieniany 1 raz.

justa78

Post autor: justa78 » 23 wrz 2014, 00:42

otrzymalam z I instancji wyrok i czekam na II instancje również pozytywną:) są czasami małżeństwa nie zawarte mimo przysiegi przed Bogiem. Sam Papież błogosławił drugi raz małżeństwom po stwierdzeniu nie ważności małżeństwa i dał ślub :) Wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny i Bóg oraz Matka Boża nam pomaga, doświadczyłam tego na sobie Bóg dal mi druga szansę życia gdy topiłam się w powodzi i dziękuję Panu za ten dar życia. Bóg zapłać za modlitwę.

Awatar użytkownika
zona888

Post autor: zona888 » 23 wrz 2014, 09:15

Jezu, Ty sie tym zajmij! Badz wola Twoja! Niepokalana Matko Milosierdzia wypraszaj potrzebne laski!

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Post autor: Bogu-sław » 23 wrz 2014, 09:22

zona888 pisze:Jezu, Ty sie tym zajmij! Badz wola Twoja! Niepokalana Matko Milosierdzia wypraszaj potrzebne laski!
Amen+

Awatar użytkownika
zona888

Post autor: zona888 » 04 paź 2014, 11:45

O Krwi i Wodo, ktoras wyplynela z Najswietszego Serca Jezusowego jako zdroj milosierdzia dla nas, ufamy Tobie! x3

ODPOWIEDZ