Za Ewelinę i jej rodzinę

Intencje modlitewne małżeństw i za małżeństwa

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Re: Za Ewelinę i jej rodzinę

Post autor: Bogu-sław » 19 cze 2015, 05:45

Panie Wszechmogący, troisty w osobach, Jedyny Boże, który jesteś i będziesz na wieki, Tobie polecam dziś i po wszystkie czasy dusze, ciało, zmysły, wszystkie myśli, słowa i czyny moje, wiarę i wytrwałość w dobrem, abyś je strzegł każdej godziny i każdego momentu mojego życia. Wysłuchaj mnie, o Trójco Przenajświętsza i ochroń mnie od wszelkiego zła, szczególnie od każdej niewierności przeciw Tobie, od wszelkiej okazji do grzechu i od wszystkich znanych i nieznanych nieprzyjaciół. Błagam o to przez przyczynę Najświętszej Dziewicy Maryi, przez modlitwy świętych Patriarchów, wstawiennictwo świętych Apostołów, stałość Męczenników, czystość Dziewic i zasługi Wybranych. Amen.

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Post autor: Bogu-sław » 15 sie 2015, 23:34

Panie Wszechmogący, troisty w osobach, Jedyny Boże, który jesteś i będziesz na wieki, Tobie polecam dziś i po wszystkie czasy dusze, ciało, zmysły, wszystkie myśli, słowa i czyny moje, wiarę i wytrwałość w dobrem, abyś je strzegł każdej godziny i każdego momentu mojego życia. Wysłuchaj mnie, o Trójco Przenajświętsza i ochroń mnie od wszelkiego zła, szczególnie od każdej niewierności przeciw Tobie, od wszelkiej okazji do grzechu i od wszystkich znanych i nieznanych nieprzyjaciół. Błagam o to przez przyczynę Najświętszej Dziewicy Maryi, przez modlitwy świętych Patriarchów, wstawiennictwo świętych Apostołów, stałość Męczenników, czystość Dziewic i zasługi Wybranych. Amen

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Post autor: Bogu-sław » 18 sie 2015, 07:25

Dziękujcie Panu, bo jest dobry,
bo łaska Jego trwa na wieki.
2 Niech mówi dom Izraela:
"Łaska Jego na wieki".
3 Niech mówi dom Aarona:
"Łaska Jego na wieki".
4 Niech mówią bojący się Pana:
"Łaska Jego na wieki".

5 Zawołałem z ucisku do Pana,
Pan mnie wysłuchał i wywiódł na wolność.
6 Pan jest ze mną, nie lękam się:
cóż mi może zrobić człowiek?
7 Pan ze mną, mój wspomożyciel,
ja zaś będę mógł patrzeć z góry na mych wrogów.

8 Lepiej się uciec do Pana,
niż pokładać ufność w człowieku.

Panie wysłuchaj nas, Panie prowadz nas, Panie błogosław

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Post autor: Bogu-sław » 25 sie 2015, 06:25

Przyjdz z łaska uzdrowienia duszy i relacji
Wzbudz serce czyste i podązające do Boga
Aby serce zaufało!

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Post autor: Bogu-sław » 27 sie 2015, 06:11

Bogu-sław pisze:Przyjdz z łaska uzdrowienia duszy i relacji
Aby serce zaufało!
Oto błogosławcie Pana,
wszyscy słudzy Pańscy,
którzy trwacie nocami w domu Pańskim.
Wznieście ręce wasze ku Miejscu Świętemu
i błogosławcie Pana!
Niechaj cię Pan błogosławi z Syjonu,
Ten, który uczynił niebo i ziemię!

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Post autor: Bogu-sław » 01 wrz 2015, 12:54

Panie Wszechmogący, troisty w osobach, Jedyny Boże, który jesteś i będziesz na wieki, Tobie polecam dziś i po wszystkie czasy dusze, ciało, zmysły, wszystkie myśli, słowa i czyny moje, wiarę i wytrwałość w dobrem, abyś je strzegł każdej godziny i każdego momentu mojego życia. Wysłuchaj mnie, o Trójco Przenajświętsza i ochroń mnie od wszelkiego zła, szczególnie od każdej niewierności przeciw Tobie, od wszelkiej okazji do grzechu i od wszystkich znanych i nieznanych nieprzyjaciół. Błagam o to przez przyczynę Najświętszej Dziewicy Maryi, przez modlitwy świętych Patriarchów, wstawiennictwo świętych Apostołów, stałość Męczenników, czystość Dziewic i zasługi Wybranych. Amen

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Post autor: Bogu-sław » 03 wrz 2015, 12:09

Święty Janie Pawle II, wstawiaj się za małżonkami i ich rodzinami, aby były wspólnotami życia i miłości. Niech ich miłość umacniana łaską sakramentu małżeństwa będzie mocniejsza od wszelkich przeżywanych słabości i kryzysów.
Wstawiaj się za młodym pokoleniem, aby znajdowało w rodzinach mocne oparcie dla swego człowieczeństwa i jego rozwoju w prawdzie i miłości.
Święty Janie Pawle II, strzeż nasze rodziny i pozwól im doświadczać w codziennym życiu "pięknej miłości", w której obecna jest moc Chrystusa - Odkupiciela człowieka i Zbawiciela świata. Amen.

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Post autor: Bogu-sław » 04 wrz 2015, 05:47

Święty Janie Pawle II, wstawiaj się za małżonkami i ich rodzinami, aby były wspólnotami życia i miłości. Niech ich miłość umacniana łaską sakramentu małżeństwa będzie mocniejsza od wszelkich przeżywanych słabości i kryzysów.
Wstawiaj się za młodym pokoleniem, aby znajdowało w rodzinach mocne oparcie dla swego człowieczeństwa i jego rozwoju w prawdzie i miłości.
Święty Janie Pawle II, strzeż nasze rodziny i pozwól im doświadczać w codziennym życiu "pięknej miłości", w której obecna jest moc Chrystusa - Odkupiciela człowieka i Zbawiciela świata. Amen.

graszka456

Post autor: graszka456 » 04 wrz 2015, 09:48

Bogu-sław pisze:Święty Janie Pawle II, wstawiaj się za małżonkami i ich rodzinami, aby były wspólnotami życia i miłości. Niech ich miłość umacniana łaską sakramentu małżeństwa będzie mocniejsza od wszelkich przeżywanych słabości i kryzysów.

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Post autor: Bogu-sław » 17 lut 2016, 07:57

Bogu-sław pisze:Przyjdz z łaska uzdrowienia duszy i relacji
Aby serce zaufało!

ODPOWIEDZ