,,Wielkie Rzeczy Uczynił Mi Wszechmocny,,

Napisz tutaj co dobrego Bóg uczynił dla Ciebie na naszych spotkaniach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
moniapiter4

,,Wielkie Rzeczy Uczynił Mi Wszechmocny,,

Post autor: moniapiter4 » 19 mar 2018, 13:37

Szczęść Boże!

Mam na imię Monika jestem z okolic Radomia.Pragnę podzielić się świadectwem które chcę

złożyć wraz z mężem.Na spotkania modlitewne Wspólnoty przyjeżdżamy od marca 2013r. Naspotkanie pojechaliśmy prosić Jezusa o dar macierzyństwa i ,ojcostwa ,gdyż byliśmy wówczas 10 lat po ślubie i nie mieliśmy dzieci.W tym dniu Nasze życie odmieniło się diametralnie.Jeździliśmy na spotkania a Jezus powoli zmieniał nasze źycie nasze małżeństwo.My prosiliśmy o dar poczęcia a On zmieniał nas...Zaczeliśmy się jeszcze gorliwiej modlić i Ufać Jezusowi że nas wysłucha.Uczestniczyliśmy w wielu modlitwach wstawienniczych, na jednej z nich a było to w maju 2014 r.w; Pustelni Ojciec Daniel zapytał nas czy prosimy Pana Boga o dziecko odpowiedzieliśmy że tak, a On odpowiedział że "Nie wiem czy to jest od Boga czy odemnie ale Bóg Was wysłuchał".DziękowaliśmyJezusowi i ufaliśmy Jego słowu.Mijały kolejne miesiące , lata pytaliśmy Jezusa czego od nasz Oczekujesz, i prosiliśmy Go o to a by zabrał od nas to pragnienie posiadania dziecka,które zamiast maleć wciąż wzrastało.Dziś wiemy czemu to miało służyć...Modliliśmy się na różańcu nie pamietam ile ich odmówiliśmy,w zeszłym roku byliśmy rownież w tej intencji w Medugorju.
Po 14 latach nasze modlitwy zostały wysłuchane Bóg dał nam dzieciątko , troszkę inaczej nie narodziło się ono z brzuszka ale z serduszka .Adoptowaliśmy 3 letniego chłopczyka nasz dar od Maryji , króry nam ofiarowała 11 maja 2017 dwa dni przed 100 rocznicą objawień w Fatimie. Dziś wiemy i rozumiemy źe przez ten cały czas Jezus przygotowywał nas do tej wyjątkowej misji wlewał swoją miłość w nasze serca abyśmy pokochali to dziecko ktòre dla nas przygotował.
Dziękujemy Ci Jezu i Maryjo! Chwała Panu.
Monika , Piotr i Wiktorek :D

Awatar użytkownika
Maciej Porcz
Administrator i Członek Wspólnoty

Re: ,,Wielkie Rzeczy Uczynił Mi Wszechmocny,,

Post autor: Maciej Porcz » 19 mar 2018, 21:49

Chwała Panu. Piękne świadectwo i piękna postawa.
Macie naprawdę otwarte serca dla Boga i człowieka. Tak niewielu ludzi dostrzega, że ten dar nie musi oznaczać poczęcia w sensie dosłownym. Z tego powodu ludzie przez wiele lat cierpią i czasem obrażają się na Boga. Ciężko takim osobom pomagać, bowiem są to bardzo delikatne sprawy i trudno mówić, iż "Bóg może właśnie chce adopcji". Ale Wasza postawa jest na pewno godna naśladowania. Niesamowite jest, że ostatecznie uwierzyliście Panu i zrozumieliście, iż Wola Pana może być troszkę inna niż można się tego spodziewać. Wasza wytrwałość i ufność to wzór. To dziecko, które URATOWALIŚCIE, to jest prawdziwe powołanie. Ratujecie w ten sposób świat.

Chwała Panu

goewa

Post autor: goewa » 20 mar 2018, 08:33

Chwała Panu!

ciekawa87

Post autor: ciekawa87 » 20 mar 2018, 08:58

Piękne świadectwo.
Dużo zdrowia i wszelki łask w życiu. Niech Bóg prowadzi

Awatar użytkownika
Aneta Z

Post autor: Aneta Z » 20 mar 2018, 10:58

Niech łaska Boża w mądroścì i ufnoścì Ducha Świętego was prowadzi .
Nic dodać nic ująć.Tylko uczyć się wiary i ufności od was.
Amen

Awatar użytkownika
moniapiter4

Post autor: moniapiter4 » 20 mar 2018, 21:15

Jezus wynagradza nam ten ciężki i trudny czas poprzez naszego Aniołek ,ktory przepelnia nasze życie radoscia i miłością. DZIĘKUJĘ Ci Jezu za ten czas oczekiwania ,bo dzieki temu zrozumieliśmy ze zawsze Ty jestes najważniejszy .To przede wszystkim chcemy przekazać naszemu synowi aby zawsze nadewszstko Kochał Jezusa 💓.ps modlimy się również o rodzeństwo 😊dla Witorka i PROSIMY o modlitwę 😇😇❤Blogoslawimy Was kochani.

Zenona

Post autor: Zenona » 22 mar 2018, 00:36

Niech Wam Bog Blogoslawi .+

ODPOWIEDZ