Ile zaufasz, tyle otrzymasz i więcej.......wiecej.......

Napisz tutaj co dobrego Bóg uczynił dla Ciebie na naszych spotkaniach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Ile zaufasz, tyle otrzymasz i więcej.......wiecej.......

Post autor: Bogu-sław » 07 lip 2014, 20:20

I) Bóg działa i jak powiedziałem to dopiero początek.
Zaufasz, oddasz siebie i pozwolisz prowadzić się Jezusowi.

Zapewne pojawiają się tu zwątpienie, brak wiary i słowo zapytania: Jak Jezus może mnie prowadzić?
A ja zapytam się: Czy Ty dałaś się / dałeś się poprowadzić przez chwilę Jezusowi?

Pozwól działać może przez chwile i z każdym dniem coraz więcej.
Przyjdzie kiedyś czas ze dasz sie poprowadzić całkowicie i bez ograniczeń.
Wola Jezusa wypełni się, a Ty będziesz bardzo szczęsliwy/szczęsliwa.

Otóż jakiś czas temu myślałem, ze tylko Jezus może dotykać przez kapłanów, czy osoby modlące się w modlitwie wstawienniczej.
Jakież moje zaskoncznie było, gdy po rozmowie z moim przyjacielem upadłem na kolana i z całego serca poprosiłem aby Jezus działał bez ograniczeń.
Poszedłem spać i nic w nocy szczęgólnego się nie działo. Ale rano w pracy doznałem działania Ducha Świętego, który przyszedł i leczył moje serce.
Leczenie serca odczuwałem bardzo długo, a od serca czułem ciepło, które promieniowało na inne częsci ciała.
Miałem wrazenie jakbym był przypięty do jakiejś baterii i czułem mrowienie ciała. ( Naprawdę ciekawe wrażenia)
Odczucia które doświadczałem bardzo trudno opisać.
Od temtej chwili niepokoje, które doswiadczałem, znikły.
Lęk który był opuscił mnie, a do serca wlewała się radość i wypełniał spokój.
Minęło wiele dni od tego czasu a spokój i radość wciąż jest w moim sercu i bardzo się raduje, ze Jezus dotyka mnie.
Proszę go o przemianę mojego serca i o liczne łaski, które on najlepiej wie jakie mi potrzeba.

Dlatego chciałem Wam powiedzieć, nie zamykajcie się na Jezusa.
Proscie a będzie Wam dane. Kto puka temu drzwi otworzą a Jezus wysłucha.
Bądzcie wytrwali w proszeniu i modlitwie i nie ustajcie.
Każdego dnia Wasza wiara będzie wystawiana na próbę ale zaufajcie Jezusowi i proście go o pomoc.
On Was ukochał całym sercem i jego miłosierdzie jest tak wielkie, ze nie jesteście w stanie sobie tego wyobrazić.

Jezus na kazdego ma plan i każdego poprowadzi, tylko pozwólcie jemu aby Was poprowadził.

Wierzę,ze to co Wam mówię, kazdego dnia doświadczacie, tylko zobaczcie te małe jak i wielke cuda.
Podziękujcie za to Jezusowi co wam daje a bedzie każdego dnia Was błogosławił i umacniał.

Poza tym wierze ze jeszcze wiele przede mna świadectw i bez wątpliwości " WIARA PRZENOSI GÓRY"

Każdemu czytajacemu błogosławie i proszę abyście się otworzyli na miłość Jezusa i żeby Duch Święty przyszedł z licznymi darami
Z bożym błogosławieństwem

II) Bóg działa i wciaż wybiera czas i miejsce.
Otóż jakis czas temu byłem na adoracji na mszy Uzdrowienie i Uwielbienie z dr Carol Razza i modlitwę prowadzili księża z mojej parafii.
W czasie modlitw w róznych intencjach poczułe ze przez moje serce przechodzi szpila i to bardzo duża.
Poczułe wielki ból, z grymasem na twarzy pomieszany z zdziwieniem skąd ten ból.
Pieczenie, bol ale mozliwy do wytrzymania.
Pomyslałem, Panie Ty chcesz i z jakiegoś powodu dotykasz mojego serca. TY znasz tego powód, uczyn co chcesz.
Po chwili dalej czułem ból a miejsce pod pachą jakby zostało znieczulone. Pojawił się chłód, trwajacy jakiś czas.
Ból utrzymywał sie jeszcze jakiś czas.
Byłem spokojny i nie było żadnych niepokoi. Tylko modlitwa i odczucia jakby ktoś do mnie mówił moje imię.
Przez chwilę odpłynąłem ale nie upadłem.

Po jakimś czasie zdazyło się pierwsze opisane zdażenie powyżej.
Jakiś czas pózniej zdażenie w pracy na nowo się pojawiło.
Dotyk serca, ciepło. Ciepło które rozchodzi się po całym sercu i wrazenie wielkiego spokoju
Cisza, radość.
I w innym czasie jeszcze raz.

III. Dla słabnących duchem. ==> Pan przychodzi i jest swiatłem.

Jezus wybiera, czas, miejsce i sytuację w zyciu.
Jest moim drogowskazem, prawdą i życiem.
Działa kazdego dnia, umacnia, przymnaza i pozwala mi isć na pustynie, aby rozumiec ze moje życie jest słabe a ja sam nic nie moge bez jego pomocy.
Pozorność i marność zycia jest jak pył, którego można zdmuchać z buta, gdyz nic nie jest trwałe- poza Bogiem.
On jest wciaz ten sam a słowa płynace od niego są wieczne.
Wiem jedno ze bez jego pomocy, to ja niewiele mogę a najwiekszym skarbem jest on.
Trzeba byc roztropnym, proszącym i wytrwałym.
Nie wolno sie poddawać ale z nim rozmawiać jak z przyjacielem o wszystkim i uwielbiać za wszystko.
Szczeógólnie za te smutne i pełne goryczy sytuacje. Wtedy słowa Hioba, pieknie wyrażaja sytuację." Dał Bóg, zabrał Bóg, niech Bóg będzie uwielbiony"
On jest, tylko kazdego dnia prosi. Powiedz o swoich problemach, powiedz o radosciach i podziel się z nim.
I oto moja jedna z kolejnych historii jak dał mi Bóg.
Od ponad roku prosiłem Pana aby zobaczyć jego twarz i go osobiscie zobaczyć. Zawsze myslałem sobie, on o mnie nie pamieta i nie jestem jeszcze wart.
Nic mylnego. Ale trzeba trwać, prosic i z nim rozmawiać.
I przyszedł do mnie w wizji podczas snu.
Spacerowałem sobie po jakimś miescie, brzydkim, zrujnowanym z jakąs osobą, ktorą nie moge do tej pory zindentyfikowac ale wiem ze była moim przyjacielem.
I nagle przychodzi do mnie Maryja i prowadzi Jezusa ( Mysle ze to za zasługa Nowenny Pompejaśnkiej). Nigdy bym nie pomyslał co wtedy powiem a moje słowa były nastepujace" Panie Jezu to TY!|
Wtedy padam na kolana. Same nogi sie uginają a on przychodzi i obejmuje mnie. Szata Maryi i jego jest biała a nawe bielsza i nagle pojawia sie tak wielka światłość ze oslepia mnie. Taka swiatłość jakby wiele słońc jednocześnie zaswieciło i w jednej chwili budze się. Nie moge spać a mam chec do modlitwy.
Od tamtej pory doswiadczasm spokoju serca. Prawdziwego.
To jest jedna z tych historii abyscie zrozumieli ze Jezus jest z wami caly czas i ja rozumiem jeszcze bardziej.
Prosze zostawcie wszystko Jezusowi, nie martwcie sie ze cos nie mozecie zrobic ale oddajcie to jemu.
Rozmawiajcie, uwielbiajcie i zobaczycie jak dobry jest PAN

Chcę Wam powiedziec, że Jezus na każdego z Nas ma najlepszy plan.
On najlepiej wie, czego potrzebujemy i do czego on nas wybrał.

Chwałą Tobie Panie
Bądz uwielbiony mój Królu
Jezu Syny Dawida ulituj się nade mną
Jezu Syny Boga Żywego miej miłosierdzie nade mną grzesznym

IV ) Jezus uzdrawia

Oto stoję przed Tobą Panie słaby, grzeszny i pełen smutku.
Choruje od dawna a to schorzenie odnawia się i co pewien czas pojawia.
Tak mija prawie 20 lat.
Wyjazdy do specjalistów i to najlepszych w tej dziedzinie i dalej słowo" to trzeba zostawic"
Małe zabiegi, pomagaja na pewien czas ale znowu się to odnawia.
I tak Duch Swiety natchnął mnie abym zaczął używać sakramntali. Miałem pod ręką olejek egzorcyzmowany i w pełnej wierze zastosowałem raz a potem następny i dalej.
Nie upłynęło 3 dni jak trafiłem na spotkanie " Odnowy w Duchu Świetym" prowadzonej przez Witka Wilka.
Przybyłem pierwszy raz na to spotkanie a zacząłem od trzeciego i w trakcie modlitw słyszę słowo poznania"
" Jest tu człowiek który przyszedł pierwszy raz i Jezus uzdrawia go z hemoroid i ze będzie odczuwal to przez cały tydzień.
Pojawiła się we mnie wiara ze to chodzi o mnie i naprawdę zmienił mi się komfort życia. Czuje się bardzo dobrze.
Przez cały tydzień odczuwałem i odczuwam działania Pana.
W moje serce wlewa sie żar a serce płonie i jest spokój serca.
Dzis na spotkaniu wygłosiłem podobne świadectwo jak Pan przyszedł i mnie uzdrowił"

Na koniec powiem, ze powiedziałem " Bóg zapłać" a to dlatego ze to ja mam za co dziękować Bogu i wielbic GO kazdego dnia.
Chwała Panu :D
Bóg jest wielki i niech będzie wywyższony i uwielbiony na wieki

v ) Trwaj we mnie

Wierze ze czeka mnie jeszcze wiele takich świadectw.... Dużo wiecej ....
Ostatnio zmieniony 16 lis 2015, 22:56 przez Bogu-sław, łącznie zmieniany 8 razy.

Małgorzata P

Re: Ile zaufasz, tyle otrzymasz i więcej.......

Post autor: Małgorzata P » 07 lip 2014, 21:23

Dziękuję Ci Duchu Św. że tchniesz kiedy chcesz i jak chcesz.
Dziękuje Ci bracie Bogusławie za świadectwo,które nas umacnia i pokrzepia
za nadzieję którą dajesz dla nas,za modlitwy.
Boże Trójjedyny dziękuję Ci ,że stawiasz na naszej drodze ludzi,którzy pokazują nam jak w pełni zawierzyć się Tobie.
Dziękuję bracie Bogusławie za błogosławieństwo i również błogosławię Ciebie i Twoja rodzinę.

Awatar użytkownika
olala

Post autor: olala » 08 lip 2014, 13:37

Chwala Panu : )

kiedys spytalam sie Jezusa dla czego kiedys jak chodzil po ziemi bylo tyle uzdrowien, ludzie dotykali sie plaszcza Jezusa i byli uzdrawiani a dzis tylu ludzi chodzi do Komuni Swietej a tylu az uzdrowien nie widze, a przeciez tez sie ludzie Jezusa - dotykaja.
I Jezus odpowiedzial mi (w srecu te slowa uslyszalam) ze ludzie, ktorzy Go przybli do Krzyza tez sie Go "dotykali"...
I zrozumialam, ze Jezus chcial przez to powiedziec, ze chodzi tu o cos wiecej niz dotkniecie sie Jezusa ale o wiara, nasza postawe...
I spytalam sie Jezusa co zrobic by byc uzdrowionym : ) I znow mi Jezus odpowiedzial w sercu, ze albo isc do jakiegos czlowieka co ma dary uzdrawiania, charyzmaty i wielka wiare... (w domysle ksiedza np Ojca Daniela), albo samemu miec (starac sie) o wieksza wiare : )

Choc wiadomo w zyciu roznie to jest, czasem o cos usilnie prosimy a Bog nie daje, a czasem daje jak nawet nie poprosimy : )
Slyszalam swiadectwo pewnej kobiety, ktora miala znamie, wymagajace pobytu w szpitalu, o ile dobrze zrozumialam wiazaly sie z tym jakies komplikacje. I ta kobieta modlila sie pewnego razu i plakala, i prosila Boga by pomogl, ze nie chce isc do szpitala, nie chce zostawic dziecka... I gdy sie tak modlila przez lzy jak przez mgle zobaczyla.. ze znamie znika.. I naprawdwe zniknelo : )

Dla Boga nie ma nic niemozliwego, Chwala Ci Panie Jezu : )

Awatar użytkownika
siewro

Post autor: siewro » 08 lip 2014, 21:45

Boguś dziękuję razem z Toba Panu za wielką łaskę której doznałeś, chłoń Pana i dziel się MIM z nami wszystkimi. Niech wszyscy wiedzą, że Pan prawdziwie żyje i dotyka serc Panie wielbie Cie w sercu mojego brata, który raduje sie TOBĄ, dotykaj wielu, pomóż się otwierać zamknietym sercom, nasz Panie
Boguś, tak sie cieszę, Twoja radość naszą radością. Chwała Panu :D
Błogosławimy Tobie całym sercem

totylkoja

Post autor: totylkoja » 09 lip 2014, 15:43

Wielbimy Ciebie Jezu Chryste całym sercem ,kochamy całym sercem i ufamy całym sercem !

Boguś Ty to jesteś taki wesoły ,dobry przyjaciel ! :D Osoba która swoją szczerością niesamowicie działa na innych . :D
Uśmiech i tyle modlitwy za Innych w każdym czasie i zawsze znajdziesz czas .
Intuicyjnie wiedziałam ,że nie odmówisz ... ;)

Dziękuję Panu Bogu ,że mamy tu Ciebie i Twoją wielką troskę o Innych .

I tak jak Rozalia napisała - Błogosławimy Tobie całym sercem .

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Post autor: Bogu-sław » 14 lip 2014, 19:53

Jezus wie kto co potrzebuje i działa w czasie według jego woli.

A on naprawdę działa :D
. Gdy dotyka gorąc się rochodzi i promienieje naokoło.
Dziękuje Panie Jezu i prosze przemieniaj nasze małżeństwo, przemieniaj nasze serca i działaja według twojej woli
Jezu jesteś moją miłością, nadzieją i wierzę w Ciebie.
Przymnażaj moją wiarę każdego dnia
Jezu ufam Tobie!

aneta1974

Post autor: aneta1974 » 14 lip 2014, 20:05

Chwała Panu :-) :-) :-)
Bogusiu niech Jezus żyje w Tobie a Ty żyj w Jezusie.
Dary które otrzymujesz od Pana pomnażaj.
Twoje świadectwo jest dowodem na to jak PAN dotyka nas Swoją miłością :-) :-) :-) :-)
Niech Bóg Ci błogosławi za Twe oddane i pełne miłosci do blizniego serce.

Teresa B

Post autor: Teresa B » 14 lip 2014, 20:07

Chwała Panu :) również błogosławię+

Awatar użytkownika
niebieska*

Post autor: niebieska* » 15 lip 2014, 20:43

Witaj Bogusławie:) Wiem o czym piszesz,powierzając się Bogu całkowicie.Wiem o czym piszesz,że spotkało Cię wiele dobrego ,bo On zaczął działać.Jest jeszcze jedno o czym warto tu wspomnieć.Nie zapominasz o oddaniu Bogu chwały i ludziom pomocy w darze modlitwy.Ja myślę,że niezbędne jest oddanie tego Bogu poprzez ludzi.Wtedy dzieło Pana ma pełny wymiar i chyba o to chodzi,bo dzięki temu świat staje się lepszy." Będziesz miłował.....Pana Boga swego ... całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem" (Mt 22, 37; Łk 10, 27: "...całą swoją mocą").Dziękuję ,że mnie skłoniłeś swoim świadectwem .Bogu niech będą dzięki.AMEN.

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Re: Ile zaufasz, tyle otrzymasz i więcej.......wiecej.......

Post autor: Bogu-sław » 15 sie 2014, 19:40

Bóg jest miłością i wciąż pisze kart naszego życia :D
Każdego dnia przekonuje się, ze jest przy mnie i doswiadczam tego
Otwórzcie się na jego wolę i miłość.

Błogosławię każdemu kto czyta to słowo

ODPOWIEDZ