Rozmowa i codzienna łączność z Miłującym Bogiem

Napisz tutaj co dobrego Bóg uczynił dla Ciebie na naszych spotkaniach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Stanisław

Rozmowa i codzienna łączność z Miłującym Bogiem

Post autor: Stanisław » 19 lut 2015, 22:03

Moi drodzy, wybaczcie, to bedzie mikro-świadectwo, pozwólcie je opisać

Jestem tu z Wami jakieś 1,5 roku
Dużo się w moim życiu zmieniło

Zrozumiałem (tak sądzę) jak zaufać Bogu i robię to wielokrotnie każdego dnia! Bo wiem, że On jest OSOBĄ, nie jakimś wysoko wysoko niedostępnym bogiem, tylko Jedynym Trójosobowym BOGIEM ŻYWYM, ŻYWĄ OSOBĄ!!!
W to zdjęcie się wpatruję i czuję kontakt z Bogiem:
JZ.   jpg.jpg
JZ. jpg.jpg (17.54 KiB) Przejrzano 4498 razy

Oddaję Mu wszystko - moją wolną wolę, umysł, rozum, świadomość, ciało i wszystko co mam oraz wszystko kim jestem i nieustannie Go proszę, aby to ON kierował moim życiem - aby nim "STEROWAŁ" tak, jak chce! Nie tak jak ja chcę, tylko tak, jak On chce. Nieustannie ŻYCZĘ sobie (wybaczcie za słowo) "manipulowania" mną przez Jezusa - wszak w tych nieporadnych słowach chciałem umieścić gorącą prośbę, aby to On, żywy Bóg mną kierował w każdej sekundzie mojego życia
Potem zacząłem sobie myśleć, no zaraz, ale to co ja mam robić? Czekać na podszepty Boga, co do tego, co mam robić? Dość długo z tym się nie umiałem uporać, jak rozumieć to prowadzenie mnie
Wreszcie dotarło do mnie, że skoro oddaję Mu WSZYSTKO, to mogę nadal żyć jak człowiek, myśleć, planować i marzyć, ale UFAM, że te "moje" myśli są myślami podsuwanymi mi przez Boga, bacznie patrząc, aby nie popaść w pychę i grzechy, wychodzące z mojego ludzkiego serca.

Takimi praktycznymi objawami mojej łączności z Bogiem są:
- nieustanne mówienie Bogu w ciągu dnia: Jezu, ufam Tobie, Ty sie wszystkim zajmij!
- w każdej chwili wolnej moje myśli SAME zwracają sie ku Bogu i wzbudzam w sobie różne modlitwy, często krótkie
- ja, który zawsze uwielbiałem słuchać głośnej muzyki podczas prowadzenia auta, teraz gaszę radio, które samo mi się włącza gdy zapalę silnik. Gaszę to radio i zaczynam się modlić! W ten sposób czas spędzony w aucie wydaje mi się jako nie zmarnowany

Bogu dziękuję, że przemienia moje życie, i choć problemów nadal mi nie brakuje, a niektóre są nie do opisania (Bóg je zna) i wielu z Was tak ma, to jednak w tym wszystkim odczuwam jakiś niesamowity SPOKÓJ !!!

Spokój wynikający ze świadomej relacji z - Żywym, Osobowym, Istotowym, Prawdziwym, Kochającym, Miłosiernym, Przebaczającym, Wspierającym, Miłującym nas do szaleństwa - Bogiem

I Wam życzę stałego dążenia do łączności z Bogiem, z serca Wam błogosławię, w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego AMEN

PS - Pan Bóg już wcześniej, zanim tu przyszedłem, dawał mi różne znaki, i to co tu opiszę, to wg mnie nie są przypadki:

1. Dziesiątki lat temu wszedłem w niedzielę do kościoła na Mszę Świętą. Kościół duży i pełen ludzi, ledwo mi sie udało wejść. I coś mi mówiło, idź dalej, więc idę, przepycham się, ludzie cmokają z niezadowolenia, a gdzie ten sie pcha! I doszedłem w dość odległy kąt kościoła i tam zostałem. W którymś momencie stojący obok mnie człowiek mówi mi: - słabo mi! i osuwa sie na ziemię. Biorę go więc pod pachy, i nagle sie okazało, że tuż za mną są drzwi, otwieram je, a tam schody do góry aż na dwór (to był kościół podziemny) na świeże powietrze, i człowiek ten ocknął się.

2. (przepraszam, zapomniałem, dopiszę, jak mi się przypomni) :oops:
Ostatnio zmieniony 19 lut 2015, 22:41 przez Stanisław, łącznie zmieniany 1 raz.

goewa

Re: Rozmowa i codzienna łączność z Miłującym Bogiem

Post autor: goewa » 20 lut 2015, 09:28

chwała Panu!!!
a możesz napisać czy udaje Ci się jeździć na spotkania Wspólnoty Miłość i Miłosierdzie Jezusa czy raczej słuchasz przez internet?, czy początki Twojej przemiany wiążesz z działaniem Jezusa przez Wspólnotę?

Awatar użytkownika
zona888

Post autor: zona888 » 20 lut 2015, 10:06

Chwala Jezusowi Milosiernemu i Niepokalanej!

Awatar użytkownika
olala

Post autor: olala » 21 lut 2015, 23:21

Chwała Panu : )

Awatar użytkownika
Stanisław

Post autor: Stanisław » 22 lut 2015, 00:17

olala pisze:Chwała Panu : )

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Post autor: Bogu-sław » 22 lut 2015, 13:09

Chwała Panu :D

dorota52

Post autor: dorota52 » 22 lut 2015, 21:05

Chwała Panu :)

Ja, wpatrując się w to zdjęcie usłyszałam słowa: "TO DLA CIEBIE"
Dzięki Ci Jezu, uwielbiam Cię i wysławiam.
Amen

Awatar użytkownika
Stanisław

Post autor: Stanisław » 23 lut 2015, 01:28

dorota52 pisze:Chwała Panu :)

Ja, wpatrując się w to zdjęcie usłyszałam słowa: "TO DLA CIEBIE"
Dzięki Ci Jezu, uwielbiam Cię i wysławiam.
Amen
Aktor prosił Jezusa, aby dał mu przeżyć Mękę Pańską, a nie aby ją "zagrał"
Odczuł więc sporo bólu, gdzieś tu na MIMJ jest opis jego uwag o tym filmie

Jezu umęczony, za nasze grzechy biczowany, zmiłuj się nad nami
Uwielbiamy wszystki Twoje rany, także te, które zadano Ci w odosobnieniu, gdy żołdacy bili Cię a nikt tego nie widział, niech Twe Święte Rany będą na wieki pochwalone
Jezu,, Tobie się oddaję, Tobie zaufałem i ufac nie przestanę, Ty się wszystkim zajmij, wiesz, co boli, bądź wola Twoja

Awatar użytkownika
Stanisław

Post autor: Stanisław » 23 lut 2015, 01:34

goewa pisze:chwała Panu!!!
a możesz napisać czy udaje Ci się jeździć na spotkania Wspólnoty Miłość i Miłosierdzie Jezusa czy raczej słuchasz przez internet?, czy początki Twojej przemiany wiążesz z działaniem Jezusa przez Wspólnotę?
Na spotkanie nie jeżdżę, mam daleko, ale staram się słuchać modlitw i Mszy Św z udziałem O. Daniela przez Internet

Czy wiążę moją przemianę z działaniem Jezusa przez Wspólnotę? - nie wiem, pewnie tylko Jezus to wie, ale od momentu, gdy się tu zapisałem, moja wiara wzrastała cały czas, choć nadal jestem wielkim grzesznikiem, to jednak tak, z moją tutaj obecnością i Waszą modlitwą łączę moje wzrastanie w wierze
Tu wszak jest wiele linków, które otwieram, są piękne filmy, rekolekcje, - no mnóstwo rzeczy, które prowadzą do Jezusa!
Dziękuję Wam droga Wspólnoto, Wam wszystkim bez wyjątku za modlitwy za proszących tutaj, i także na końcu za modlitwy w moich intencjach

Nie jestem już młodym człowiekiem, ale skoro dopiero w tym wieku Jezus tak pobudził moją wiarę, więc uważam za swój obowiązek mówić o tym młodym, aby nie musieli czekać tak długo jak ja, na ożywienie wiary i całkowite zaufanie Jezusowi!

Spalajmy się jeden dla drugiego, jeden za drugiego, niech miłość Boża kwitnie w nas i nas umacnia!

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Post autor: Bogu-sław » 23 lut 2015, 07:57

Chwała Panu :D
Nie myślcie ze zmiany tylko przychodzą jak człowiek uczestniczy w spotkaniach.
To Bóg obdarza kazdego łaską i to on najlepiej wie co ma dać człowiekowi.
Kiedy łaska przyjdzie to nikt nie wie.
Zostaje zaufanie.
Nie musicie daleko jezdzic, macje swoje kosćioły gdzie mieszkacie i idzicie do niego i pouwielbiajcie Boga.
Bóg Was znajdzie- on jest obok WAS.

Stanisławie otrzymujesz łaski każdego dnia. Jedną z nich jest życie, bicie serca, rodzina, słońce itd.
Bóg chciał i daje ci łaskę aby z nami tworzyć wspolnote.
A będzie działał na ciebie coraz mocniej.
:D
Chwała Panu

ODPOWIEDZ