Nauka z mocą - Witek Wilk, weźcie też udział przez Internet, Bóg działa zawsze i wszędzie!

Napisz tutaj co dobrego Bóg uczynił dla Ciebie na naszych spotkaniach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Stanisław

Nauka z mocą - Witek Wilk, weźcie też udział przez Internet, Bóg działa zawsze i wszędzie!

Post autor: Stanisław » 29 cze 2016, 23:50

Kochani

Przeżyłem piękne chwile: https://www.youtube.com/watch?v=BjDSnkgtTk0

Zamierzam to nie raz powtórzyć, o owocach powiem, więc weźcie i Wy udział w tym spotkaniu, niech Wam to umocni wiarę i przyniesie łaski Boże i uzdrowienie, jakie Bóg daje także, gdy tego słuchamy przez Internet !

Oczekujcie od Boga pomocy, uzdrowienia, nie bójcie się tego oczekiwać od Niego, wtedy On przychodzi do nas z Mocą

Witek Wilk pięknie rozwija modlitwę Jabesa: (musicie tego posłuchać), cytuję

"A wzywał Jabes Boga Izraelowego, mówiąc:

«Obyś skutecznie mi błogosławił
i rozszerzył granice moje,
a ręka Twoja była ze mną,
i obyś zachował mnie od złego,
a utrapienie moje się skończyło

- I sprawił Bóg to, o co on prosił.
- 1Krn 4:10

raf85

Re: Nauka z mocą - Witek Wilk, weźcie też udział przez Internet, Bóg działa zawsze i wszędzie!

Post autor: raf85 » 01 lip 2016, 11:08

Potwierdzam. Kilka miesięcy temu ( luty bądź marzec ) ja i moja matka oglądaliśmy wspólnie bezpośrednią transmisję z mszy św. z modlitwą o uzdrowienie, którą prowadził Witek Wilk. Nie pamiętam już teraz w jakiej parafii odbywało się to spotkanie. Transmisja była on-line, tylko, że oglądało ją ponad 2000 osób i czasami była zrywana. Matka miała problem z lewym uchem, mianowicie zrobiła się w nim ropa. Tydzień wcześniej była u otolaryngologa i przeszła zabieg, tylko, że trzeba to było powtórzyć. Na powtórny zabieg miała jechać w czwartek. Transmisja była we wtorek. Witek wygłaszał słowa poznania i powiedział tak: „jest osoba, która często choruje na zapalenie ucha i Pan to teraz uzdrawia”. W tym momencie transmisja nam padła na amen ;) Moja matka się ucieszyła, bo problem dotyczył jej osoby. Przyjęła to słowo poznania.
Na drugi dzień ( środa ) zawołała mnie i powiedziała, że jej problem zniknął – po ropie nie było już śladu. Zniknął też ból i dyskomfort, który wiązał się z tą przypadłością. Do otolaryngologa nie pojechała już w ogóle :) Także została uzdrowiona słuchając spotkania przez internet - to już drugi taki przypadek w naszej rodzinie, o pierwszym pisałem w innym temacie.
Bóg działa poza czasem i przestrzenią.

Jeśli chodzi o osobę Witka Wilka, to ja bardzo Go lubię. Wspaniały ewangelizator, wspaniały człowiek. Na tyle rzeczy otworzył mi oczy, o tylu aspektach Biblii i wiary mi powiedział. Jego rekolekcje i nauczania( słuchane tylko i wyłącznie przez internet ) jeszcze bardziej przybliżyły mnie do Boga.

Chwała Panu

Awatar użytkownika
estera

Re: Nauka z mocą - Witek Wilk, weźcie też udział przez Internet, Bóg działa zawsze i wszędzie!

Post autor: estera » 13 lip 2016, 18:06

Bardzo dziękuję za link potwierdzam Pan Bóg - działa z mocą słuchałam tego nauczania i PAN BÓG mnie uzdrowił :)

Awatar użytkownika
Stanisław

Post autor: Stanisław » 13 lip 2016, 21:25

BOGU w Trójcy Jedynemu
Chwała teraz i na wieki wieków
Amen

Awatar użytkownika
alicjamic18

Post autor: alicjamic18 » 15 lis 2016, 18:28

Witek Wilk! Znane mi nazwisko!

Chciałam potwierdzić, że Bóg za jego wstawiennictwem naprawdę działa cuda. Jest on prawdziwie narzędziem w rękach naszego Pana.

Jakoś chyba dwa miesiące temu z moją mamą odsłuchałyśmy transmisji ze spotkania, podczas którego modlił się w intencji osób na spotkaniu oraz tych, które będą słuchały transmisji. Potem moja mama dosłownie "suszyła" mi głowę, żebym odnalazła kontakt do niego. Na stronie Witka Wilka był podany tylko e-mail do niego, więc napisałam wiadomość, w której prosiłam o modlitwę w intencji uzdrowienia z mojej pewnej choroby. Mój stan zdrowia naprawdę mocno od tego czasu się poprawił i ustabilizował, dzięki temu nadal mogę pracować.

I za to wszystko chwała Panu!

Awatar użytkownika
Stanisław

Post autor: Stanisław » 11 sty 2017, 01:11

Wydawało mi się, że już znam wszystkie ewangelizacje Witka

Ale dziś poznałem najpiękniejszą

Dedykuję ją KAŻDEMU Z WAS

Nie żałujcie czasu, pogrążcie się w słuchaniu i patrzeniu: https://www.youtube.com/watch?v=IDfZ1EFIILA

Naprawdę warto! Duchu Święty przyjdź do każdego, kto będzie tego słuchał, wylewaj na nas swoje łaski, obficie i bez granic, tak jak lubisz
Bo jesteś Bogiem Żywym i Prawdziwym i chcesz dla nas życia, i to ŻYCIA W OBFITOŚCI
tak tak, nie bójcie się obfitości od Pana, to nie tak, że nie możemy tego pragną, lecz pragnąć tego możemy na chwałę Bożą!
AMEN

ODPOWIEDZ