Pan Bóg nas zaprosił na Przeprosną Górke

Napisz tutaj co dobrego Bóg uczynił dla Ciebie na naszych spotkaniach

Moderator: Moderatorzy

agata damian

Pan Bóg nas zaprosił na Przeprosną Górke

Post autor: agata damian » 20 wrz 2016, 21:00

Wczoraj wieczorem napisałam o naszym świadectwie i o tym jak za wszystko trzeba Bogu Dziękować i by sięgnąć po książkę ,,Moc uwielbienia " która mówi o dziękowaniu Bogu za wszystko i myslałam że wysłałam a tu się skasowało. W czerwcu pisałam jak bym chciała by Pan Bóg nas mnie Męża Synka zaprosił na spotkanie otwarte na Przeprosną Górkę by dać swiadectwo o Darze i Cudzie dla nas od boga a mianowicie o Synku upragnionym Dzieciątku po ponad 10 latach starań. Pan Bóg nas zaprosił wraz ze Synkiem w minioną sobotę 17 września daliśmy swiadectwo jak otrzymaliśmy Pawełka od Pana Boga. Według lekarzy byliśmy bezpłodni a dla Pana Boga jesteśmy Rodzicami Wspaniałego Synka który przyszedł na swiat tego roku 18 stycznia poprzez cesarkę ważył 4280kg i miał ma piękne długie włoski .Po naszym świadectwie Ojciec Daniel powiedział ,,miałem poznanie że Pan Jezus prócz Pawełka pragnie wam dać jeszcze dwoje dzieci pod warunkiem że je przyjmiecie" .Wiem dlaczego padły słowa ,,pod warunkiem że je przyjmiecie" bo były momenty są ze w chwili przemęczenia nie radzenia sobie z daną sytuacją np. po narodzinach 3 miesiące Synek miał kolki bolesne trwające 3 godz nieraz dłużej jego przerażający krzyk i mój płacz razem z nim, nieprzespane noce ,bolesne ząbkowanie w trakcie jesteśmy wieczorne krzyki przy jedzeniu ból dziąseł i moje słowa których żałuje i wstydzę się,, nie chce więcej dzieci bo sobie nie radze ,jestem umęczona " tak wiem modliliśmy się o dzieciatko i je otrzymaliśmy i Bogu każdego dnia za niego Dziękujemy i wiem jedno ze jeszcze dzień przed mszą i jeszcze wcześniej mówiłam mężowi że pomimo wszystkiego chciała bym jeszcze mieć Dzieciątko to jest Wspaniałe uczucie jak w brzuszku się rusza, rozwija a potem rosnie w oczach i padają pierwsze słowa u nas było Mama potem Baba i wreszcie TATA naprawdę chcemy jeszcze mieć Dzieciątko bo wiemy że Pan Bóg zawsze jest przy nas daje nam siłę gdy upadamy i mi daje siłę gdy sobie nie radzę, we wszystkim nam pomaga , prowadzi a jeszcze przed wyjazdem na spotkanie otwarte msze sw. mówiłam do Męża jedziemy w trójkę a przyjedziemy w większej liczbie a tu padły takie słowa rozeznania. Do Rodzin starających się o Dzieciątko od kiedy dowiedzieliśmy się że nie będziemy mieć Dzieci pewien Ksiądz nam powiedział byśmy co dziennie nie przerywając ani dnia odmawiali wspólnie z mężem cały Różaniec prosząc o dar poczęcia np. poniedziałek część radosna , wtorek bolesna i tak odmawiamy po dzień dzisiejszy , również wspólnie odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego , Litanię do Sw. Jana PawłaII, nowennę do Matki Bożej Nieustającej pomocy i modlitwę oddania się Trójcy Sw. przez ręce Maryi z Medjugoriie., kiedy były i są momenty że nie mogliśmy się wspólnie modlić bo różne zmiany w pracy łączyliśmy się z Mężem telefonicznie i tak nasze modlitwy odmawialiśmy .Potem jezdzilismy na msze sw. gdzie prowadzili je charyzmatycy między innymi Ojciec Antonello , Ojciec Pacyfik , ks. Rafał Szutra ze Szczecina i na spotkania otwarte na Przeprosnej Górce prowadzone przez ojca Daniela gdzie otrzymaliśmy nasz Dar od Pana Boga i Matki Najswiętszej Pawełka i tam tez otrzymał imię gdzie było w maju tamtego roku w rozeznaniu że są matki które poczną jedna będzie miała dwie córki da im na imię Miriam Teresa a druga będzie miała chłopca Pawełka i będą miały dar łez a ja miałam i łzy i smiech i tak Pan bóg kolejny raz wkroczył w nasze życie i jest z nami na co dzień. kiedy idę na spacer lub idziemy z mężem uspić Synka rozmawiamy z Panem Bogiem i w różnych chwilach naszego życia a kiedy mały płacze i nie można go uspokoić a mąz jest w domu przychodzi i wspólnie się nad nim modlimy i robi się spokojniejszy jej wiele by pisać po prostu my wiemy że Pan Bóg i Matka Najswiętsza zawsze są przy nas czy jest dobrze czy żle zawsze nas prowadzą wedle woli Bożej. Wspólna modlitwa daje siłę i nią można wszystko pokonać przezwyciężyć nawet najtrudniejsze chwile a Pan Bóg zawsze będzie prowadził, działał jak On sam będzie chciał. CHWAŁA PANU BOGU i Matce Najswiętszej za wszystko czym nas doświadczają Agata Damian Pawełek. Z Panem Bogiem

Awatar użytkownika
Stanisław

Re: Pan Bóg nas zaprosił na Przeprosną Górke

Post autor: Stanisław » 20 wrz 2016, 22:56

Bogu chwała za tak piękne świadectwo!

Niech Wam błogosławi Bóg Wszechmogący
Ojciec i Syn i Duch Święty Amen

Teresan12

Post autor: Teresan12 » 20 wrz 2016, 23:16

Chwala Panu.!!!

basias

Post autor: basias » 21 wrz 2016, 11:36

Chwała Panu!!
Bądź uwielbiony Nasz Panie w tej rodzinie!

goewa

Post autor: goewa » 28 wrz 2016, 08:11

Chwała Panu! Dzięki Tobie Panie za dar życia i Tobie Matko Najświętsza też za Twoje wstawiennictwo.

ODPOWIEDZ