dar dzieciątka

Napisz tutaj co dobrego Bóg uczynił dla Ciebie na naszych spotkaniach

Moderator: Moderatorzy

goewa

dar dzieciątka

Post autor: goewa » 10 lis 2016, 15:55

Jakiś czas temu było tak,że bardzo w sercu pragnęłam kolejnego dziecka (mąż nie był przekonany). Wychowywaliśmy już wtedy czworo dzieci w wieku ok.2,5-9,5lat. Słuchałam któregoś razu retransmisji z Przeprośnej Górki i w pewnym momencie o. Daniel zaczął modlić się, by kobiety takie 40-letnie (ja za chwilę miałam mieć 40 urodziny) urodziły jeszcze dzieci. Bardzo się cieszyłam,ponieważ odnajdywałam się w tych słowach.Nie trwało długo a mąż zdecydował się otworzyć na Boży dar (jesteśmy dobrze zaznajomieni z tym kiedy może się począć dziecko, a kiedy jest to mało prawdopodobne lub niemożliwe)i za pierwszym razem poczęła się nasza córeczka. O.Daniel mówił na tym samym spotkaniu,żeby dać na imię dziecku Gloria.Nasza Karolina Gloria urodziła się 1 listopada (9 dni temu)a ja tego dnia miałam dokładne 40 lat i 8 miesięcy. Chwała Panu!!!!! Dodam, że teraz jeszcze dwie znajome w okolicach 40-tki oczekują na narodziny dzieci:).

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Re: dar dzieciątka

Post autor: Bogu-sław » 10 lis 2016, 18:13

Łaskawy jest Bog a raduje się w tych, którzy postępuja według jego woli

ODPOWIEDZ