Europa staje się na powrót pogańska

Napisz tutaj co dobrego Bóg uczynił dla Ciebie na naszych spotkaniach

Moderator: Moderatorzy

PiotrPaweł

Europa staje się na powrót pogańska

Post autor: PiotrPaweł » 11 kwie 2017, 10:55

Kilka lat temu, w wakacje byliśmy z rodziną u znajomego, w domku w górach.
We śnie usłyszałem męski, wzbudzający respekt głos (Pana): Europa staje się na powrót pogańska, I zobaczyłem jakby olbrzymią lśniącą ikonę,
jakbyś był w kinie, w odległości kilku cm od ekranu i widział tylko malutki kawałek całego ekranu, który lśnił jasnością, z lśniącymi napisami jakby cyrylica.
Obudziłem się przerażony, chcąc budzić żonę , jednak pomyślałem że to nic nie da, odmówiłem różaniec i wzburzony położyłem się spać.
Rankiem zadzwonił telefon, znajomemu urodził się przedwcześnie pierworodny syn, niestety nieochrzczony do dziś... .
Po wakacjach dostałem dzienniczek św. s.Faustyny w wersji do słuchania, który zmienił nasze (rodziny) życie.
Modliłem się do Pana z pytaniem czy mam coś zrobić z tym, co zobaczyłem i usłyszałem, po kilku słowach modlitwy, przyszła mi myśl alby napisać do Gościa Niedzielnego, (nikogo tam wcześniej nie znałem) aby opublikowali ten dzienniczek w wersji audio. Zaprosili na rozmowę.
Okazało się że od dawna rozważali opublikowanie dzienniczka, ale jakoś się to odwlekało.
Okazało się że to sporo kosztuje, później pomyślałem że jeśli w tej chwili przyjdzie przelew od firmy , która od miesięcy mi zalega z płatnością (gdzie nie spodziewam się zapłaty) , poza ty przed chwilą sprawdzałem konto i było "puste", jeśli ten przelew się pojawi tu i teraz (był po 18.00, czyli poza ostatnim księgowaniem wpłat przez bank), przeznaczę go w całości na tą publikację. Wtedy pojawił się przelew na koncie :).
Po konsultacjach z żoną w całości przeznaczyliśmy go na ten cel. W trakcie korespondencji z Gościem, były chwile przerażenia, jak w trakcie pisania najważniejszego e-maila, późno w nosy, siedząc sam w biurze, słyszałem jakby odpaliły z tyłu 2 monitory , na wyłączonych komputerach, poczułem jakby obecność złego, przerażony dokończyłem e-mail, modląc się gorliwie jak nigdy dotychczas :).
I udało się , dzienniczek "poszedł" w 3 częściach po ponad 300tyś każde (łącznie prawie 1 mlj płyt na całą Polskę). Wspomniałem również w publikacji o Czatachowie i o.Danielu do którego w między czasie zaczęliśmy jeździć.

Chciałbym wspomnieć jeszcze, jedną z licznych sytuacji, jak Jezus żywy zadziałał w naszym życiu.
Byliśmy z żoną na Przeprośnej Górce na spotkaniu otwartym w sobotę w tą zimę . Był wspaniale, po powrocie okazało się że 8 letni syn (który został w domu) jest cały pokryty wielkimi "plackami" i mocno opuchnięty. Rano w niedzielę był jeszcze gorzej, opuchlizna syna była tak wielka, iż nie było nawet widać oczu.
Cóż robić, zaczęliśmy się zbierać do szpitala, ale wpierw uklękliśmy z synem przed ikoną Bożej Rodziny, poprosiłem Pana słowami: jeśli jest taka Twoja wola pokornie prosimy o uzdrowieniem syna, po co mamy w niedzielę się pałętać po szpitalu pewne zostawią go na kilka dni, lepiej jakbyś go uzdrowił i niedzielę spędzilibyśmy razem na modlitwie zamiast poniewierać się na izbie przyjęć. Ale niech będzie Twoja wola, Odmówiliśmy 10 różańca. Żona popatrzyła na nas z uśmiechem i stwierdziła że teraz to już chyba przesadzam. Po modlitwie poszedłem do żony do kuchni, po kilku minutach (ok. 5min.) do kuchni wszedł syn, całkowicie czysty i bez opuchlizny, starszy syn (12 letni) nie mógł uwierzyć własnym oczom i kazał ściągnąć koszulę młodszemu, był całkowicie czysty. Pytam się co robił przez te kilka min. był w ubikacji, być może było to jakieś zatrucie, ale wierzę że to było za sprawą Pana. Teraz już modliliśmy się całą rodziną dziękując za ten (jak wierzę) cud.
Piotr

Justyna i Piotr

Re: Europa staje się na powrót pogańska

Post autor: Justyna i Piotr » 19 kwie 2017, 12:45

😀Chwała Panu!

ODPOWIEDZ