Ile zaufasz, tyle otrzymasz - świadectwo

Napisz tutaj co dobrego Bóg uczynił dla Ciebie na naszych spotkaniach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Re: Ile zaufasz, tyle otrzymasz - świadectwo

Post autor: Bogu-sław » 16 lis 2015, 23:14

Ile zaufasz to kolejne swiadectwo.

V ) Trwaj we mnie.

Nie będe sie rozpisywał ale powiem to w kilku słowach.
Bóg jest miłoscią i jest Wszechmocny.

Otóz po uzdrowieniu pojawiła się próba. Wróciła choroba.
A jak sami wiecie, nie jest to łatwe wyzwanie.
Przychodzi narzekanie, złosc i pretensje.
To takie proste i ludzkie.
Ale wola Boża była inna. TRWAJ i dziękuj za to co otrzymałes.
Każdego dnia trwaj i dziękuj, trwaj i dziękuj.

Aż któregos dnia trafiłem na mszę wspolnoty Odnowy w Duchu Swiętym.
Tam też usłyszełem po raz kolejny. Bog uzdrawia z choroby..............
Przyjałem to słowo, przyjałem to uzdrowienie i uwiesiłem się ze tak będzie.
I tak się stało!
Zdałem sobie sprawę ze podobną próbę miał mój kolega, który wczesniej został uzdrowiony z chorych nóg.
Tez choroba powróciła a on zawierzył Bógu i nie narzekał. Trwał i z wolą Boża został ponownie uzdrowiony.

Zatem jak widziecie. Trzeba trwac i dziekowac za to co mamy i co otrzymujemy od Boga.
Dziekujmy za wszystko, gdyż Bóg błogosławi nas każdego dnia i jest przy nas nawet jak go nie odczuwamy.
On jest i zawsze nam błogosławi.
Pozwólmy się jemu prowadzic .........................

Bertha

Post autor: Bertha » 25 cze 2016, 15:22

Mogę Ciebie zapytać Bogusławie z czego wynikają nawroty chorób po uzdrowieniu z nich. Zastanwiałam się, czy możliwe jest na tyle trwałe uzdrowienie, że człowiek jest wolny od choroby przez resztę życia. Wydaje mi się, że jednak w wielu przypadkach choroby będą powracały, może ma to związek z naszą grzeszną naturą?

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Post autor: Bogu-sław » 18 lip 2016, 21:53

Laska Boza jest wielka a wszystko jest zgodne z wola Boża.
To Bog decyduje, czy choroba bedzie uzdrowiona całkowicie czy tylko w pewnym zakresie.
Tylko jedyny Bóg wie co z tej choroby wypłynie i jaka droga bedzie najlepsza dla zbawienia.
My ludzie ze wzgledu na grzeszną natura nie znamy calego naszego życia a jedynie skupiamy sie na tym co sie wydarzylo.
Dlatego choroba moze powrocic z dopustu Bozego jak to bylo z Hiobem dla umocnienia naszej wiary i wiekszej chwały Bozej, jak w tej wierze wytrwamy.
Bog pragnie abysmy zawsze byli szczęsliwi a on byl na pierwszym miejscu.

Awatar użytkownika
Ewelina Kurdziel
Moderator i Członek Wspólnoty

Post autor: Ewelina Kurdziel » 19 lip 2016, 07:36

Warto też zaznaczyć, że choroba weszła do życia przez grzech, Bóg nie jest jej twórcą, choroba nie pochodzi od Boga, Bóg nie chce naszego cierpienia, Bóg wyciąga z niej dobro dla nas.

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Post autor: Bogu-sław » 13 lis 2016, 22:40

Ktokolwiek bedzie oczekiwał w tym tekscie swiadectwa odnajdzie je drogą kontemplacji . Słowa bedą napływać do serca i dotkną mocą Ducha Świetego.
Co ma byc poruszone, zostanie a co ma zapłonąc to zapłonie.

Miłość Jezusa mną zawładnęła Sercem swym tuli, prawicą wspiera I On jest Panem życia mojego Nie mam ja bogactw większych nad Niego.
Zechciej przybyć Pani do mnie teraz, dzisiaj I pozostać ze mną w trudnej drodze życia Ucz jak "fiat" mówić, wskaż jak postępować Naucz Boga kochać, Jego kontemplować Jak pozostać wierną Jemu całe życie Jak korzystać z łaski danej tak obficie O Maryjo Pani, weź mnie dziś za rękę I nie puszczaj proszę, aż do chwili śmierci.

Bog jest taki sam, teraz i na wieki. On jest początkiem i koncem i swiatłościa nawet jak jest ciemno.
Ludzka natura pragnie szukac a jak odnajdzie to i tak nie wierzy ze łaska jest wielka a Bog jest niewolnikiem pieknej milosci do człowieka.
Cuda są każdego dnia, zaczynajac od daru życia, każdego oddechu i cierpienia, które jednoczą nas z Jezusem na Krzyżu. To jest Jezus w Agonii, to Jezus kochajacy, pełen miłosci i zaufnia w bożą naturę człowieka.
Bog się nie mylił, tworzac człowieka. Bog sie nie mylił ze dał mu życie, Bog sie nie mylił ze daje tobie to życie, które jest obecnie.
On wierzy ze wytrwasz i nawet najwieksze trudnosci pokonasz z nim. Ale nigdy nie polagaj na sobie ale w ufnosci w jego miłosc i jego wszechmoc.
Czy wierzysz?
Czy potrafisz jak Maryja, pomyslec o Bogu i powiedziec " Niech moje życie bedzie białą karta, w której bedzie Bog wypisywał swoja wolę?
To jest taki mały akt woli,posłuszenistwa i miłosci.

I z tej milosci rodzi sie łaska i liczne dary. Ale zawsze milosc, łaczy wszystko.
Miłosć daje życie, miłość daje siłę, miłość daje nadzieję, miłość jest potężniejsza niz smierc, miłość jest prosta i nie zwodzi, miłość jest czysta, miłość jest tchnieniem, miłość jest wytrwalością, miłość jest poręką, miłość jest twierdzą, miłośc to Bog. A w człowieku jest Bog.
Zawsze to miłość uwalnia, oczyszcza, uzdrawia i buduje.
Tak wiele przymiotow i cech miłości. Ale zawsze miłoscią jest Bóg.

Oddech, bicie serca, ruch, praca, sen itd . Czy to nie łaska?
Bliskosc drugiego człowieka, słowa ktore raduja a nie zasmucają. Czy to nie łaska?

Zatem czy nasze życie nie jest darem łaski

Duchu Swiety rozlewaj sie i ubogacaj. Rozpal i dotknij.

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Post autor: Bogu-sław » 13 lis 2016, 22:41

Ktokolwiek bedzie oczekiwał w tym tekscie swiadectwa odnajdzie je drogą kontemplacji . Słowa bedą napływać do serca i dotkną mocą Ducha Świetego.
Co ma byc poruszone, zostanie a co ma zapłonąc to zapłonie.

Miłość Jezusa mną zawładnęła Sercem swym tuli, prawicą wspiera I On jest Panem życia mojego Nie mam ja bogactw większych nad Niego.
Zechciej przybyć Pani do mnie teraz, dzisiaj I pozostać ze mną w trudnej drodze życia Ucz jak "fiat" mówić, wskaż jak postępować Naucz Boga kochać, Jego kontemplować Jak pozostać wierną Jemu całe życie Jak korzystać z łaski danej tak obficie O Maryjo Pani, weź mnie dziś za rękę I nie puszczaj proszę, aż do chwili śmierci.

Bog jest taki sam, teraz i na wieki. On jest początkiem i koncem i swiatłościa nawet jak jest ciemno.
Ludzka natura pragnie szukac a jak odnajdzie to i tak nie wierzy ze łaska jest wielka a Bog jest niewolnikiem pieknej milosci do człowieka.
Cuda są każdego dnia, zaczynajac od daru życia, każdego oddechu i cierpienia, które jednoczą nas z Jezusem na Krzyżu. To jest Jezus w Agonii, to Jezus kochajacy, pełen miłosci i zaufnia w bożą naturę człowieka.
Bog się nie mylił, tworzac człowieka. Bog sie nie mylił ze dał mu życie, Bog sie nie mylił ze daje tobie to życie, które jest obecnie.
On wierzy ze wytrwasz i nawet najwieksze trudnosci pokonasz z nim. Ale nigdy nie polagaj na sobie ale w ufnosci w jego miłosc i jego wszechmoc.
Czy wierzysz?
Czy potrafisz jak Maryja, pomyslec o Bogu i powiedziec " Niech moje życie bedzie białą karta, w której bedzie Bog wypisywał swoja wolę?
To jest taki mały akt woli,posłuszenistwa i miłosci.

I z tej milosci rodzi sie łaska i liczne dary. Ale zawsze milosc, łaczy wszystko.
Miłosć daje życie, miłość daje siłę, miłość daje nadzieję, miłość jest potężniejsza niz smierc, miłość jest prosta i nie zwodzi, miłość jest czysta, miłość jest tchnieniem, miłość jest wytrwalością, miłość jest poręką, miłość jest twierdzą, miłośc to Bog. A w człowieku jest Bog.
Zawsze to miłość uwalnia, oczyszcza, uzdrawia i buduje.
Tak wiele przymiotow i cech miłości. Ale zawsze miłoscią jest Bóg.

Oddech, bicie serca, ruch, praca, sen itd . Czy to nie łaska?
Bliskosc drugiego człowieka, słowa ktore raduja a nie zasmucają. Czy to nie łaska?

Zatem czy nasze życie nie jest darem łaski

Duchu Swiety rozlewaj sie i ubogacaj. Rozpal i dotknij.

ODPOWIEDZ