Piękne Świadectwa życia i nawrócenia o. Adama Szustaka OP

Ciekawe katechezy, kazania, konferencje, głoszenie słowa, które nas poruszają.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum
Dział utworzony na próbę.
Wszelkie kazania, katechezy, nauki, które tu wstawiamy muszą być w pełni zgodne z nauczaniem Kościoła Katolickiego, i będą poddane subiektywnej ocenie moderatora.
Nie umieszczamy tu nauk, które w jakikolwiek sposób odbiegają od nauki KK lub wprowadzają zamęt czy wątpliwości co do nauki Magisterium Kościoła.
Awatar użytkownika
Stanisław

Piękne Świadectwa życia i nawrócenia o. Adama Szustaka OP

Post autor: Stanisław » 01 cze 2018, 22:10

Posłuchajcie tego Świadectwa życia i nawrócenia o. Adama Szustaka OP:

https://www.youtube.com/watch?v=Df9J68y2YeA

wygłoszonego podczas konferencji "Jestem nikim. Lekcje Jozuego" w Nowym Sączu, 23 maja 2015 roku. Pozostałe części nagrania można znaleźć na audiobooku JESTEM NIKIM (https://sklepmalak.pl/pl/p/Jestem-Nik...).

PS - GORĄCA PROŚBA DO MODERATORÓW MIMJ: - nie usuwajcie tego posta i linku, ja wiem, że to nie moje świadectwo, ale proszę Was, wpierw go posłuchajcie, i potem - zróbcie co chcecie
Jestem przekonany, że zadrży Wam ręka, jeśli ten post usuniecie.

Piszę to, bo juz nie raz dałem tu wspaniałe świadectwa, które choć nie moje (a jakież to ma znaczenie?), to poruszają serca i dają nam wszystkim szansę na wzrost w wierze, lecz zostały usunięte. Powód jest formalny - tu nie ma miejsca na nie nasze świadectwa.
Tylko czy to znaczy, że nie możemy się nie naszymi świadectwami budować ???
Na pewno możemy, tylko one tu nie mają szansy zaistnieć, z uwagi na regulamin , to bardzo smutne.

Jezu, ufam Tobie

Awatar użytkownika
Maciej Porcz
Administrator i Członek Wspólnoty

Re: Piękne Świadectwa życia i nawrócenia o. Adama Szustaka OP

Post autor: Maciej Porcz » 06 cze 2018, 23:05

Drogi Bracie

To wszystko co piszesz ma jak najbardziej swoją rację, niemniej jednak jak już napisałem w "Zasadach umieszczania świadectw", świadectwa nie mogą być Katechezami. I powtórzę, iż dział nauka z mocą został usunięty z bardzo poważnych konkretnych powodów. Jest to forum naszej wspólnoty i jest ono także pewną wizytówką i tym bardziej musimy dbać, aby była tu prezentowana wyłącznie właściwa nauka Kościoła Katolickiego.

Natomiast faktycznie jest spora potrzeba aby taki dział istniał, dlatego nie przywracamy starego, a tworzymy nowy z nadzieją, że to co napisane powyżej na czerwono będzie przestrzegane.

A Twoje wcześniejsze posty bracie Stanisławie - choć dobre i piękne - nie były kasowane jedynie ze względów formalnych, ponieważ te formalności powstają czasem w bólach, a mają na celu zapobieganie nieprawidłowościom w przekazywaniu wiary i wykładni KK. I bynajmniej nie chodzi o Twoje posty, które były dobre, a ogół.
Dlatego przenoszę Twój wpis tutaj.

Mamy nadzieję, że w tym dziale będzie można poczytać/posłuchać dobrego słowa :)

ODPOWIEDZ