Re: Modlitwa w intencji małżeństwa.

Intencje modlitewne małżeństw i za małżeństwa

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
zona888

Post autor: zona888 » 22 lip 2014, 11:45

Jezu Milosierny, przez NIepokalane Serce Maryi i wstawiennictwo sw. Jozefa, ratuj to malzenstwo! Jezu, ufam Tobie! Amen

Awatar użytkownika
zona888

Post autor: zona888 » 09 wrz 2014, 12:16

Najświętsza Rodzino, błogosław i strzeż wszystkie rodziny świata, zachowaj je złączone nierozerwalnym węzłem miłości, wierne otrzymanym łaskom i obowiązkom swego powołania. Spraw, aby żyły według prawa i przykazań Bożych, by ich życie było odbiciem Twego życia na ziemi i pozwoliło im kiedyś cieszyć się Twoim szczęściem w niebie. Amen.
Maryjo Królowo Polski, Tobie zawierzamy nasze małżeństwa i rodziny. Wypraszaj nam Boże Miłosierdzie i z Jezusem błogosław! Święty Janie Pawle II, Św. Faustyno, Św. Józefie, módlcie się za nami, by wszystkie polskie rodziny były Bogiem silne. Amen

Awatar użytkownika
zona888

Post autor: zona888 » 04 paź 2014, 12:01

Obrazek
Jezu, Ty sie tym zajmij! Niech bedzie wola Twoja! Niepokalana Matko Milosierdzia wypraszaj potrzebne laski! Jezusie, Synu Dawida, ulituj sie nad nami! Przymnoz nam wiary, nadziei i milosci! Amen

Teresan12

Post autor: Teresan12 » 06 paź 2014, 06:48

Jezu Milosierny prosze Cie przez Twoja meke I cierpienia o ratunek dla malzenstwa Aleksa.Pomoz im Panie wybaczyc sobie wzajemne urazy ,aby mogli z miloscia powrocic do siebie I wspolnie wychowywac dzieci ,ktorymi ich obdarzyles.

Błogosław Im Jezu +

Awatar użytkownika
zona888

Post autor: zona888 » 08 paź 2014, 11:40

Obrazek
Jezu, Ty sie tym zajmij! Niech bedzie wola Twoja! Niepokalana Matko Milosierdzia wypraszaj potrzebne laski! Jezusie, Synu Dawida, ulituj sie nad nami! Przymnoz nam wiary, nadziei i milosci! Amen

Awatar użytkownika
siewro

Post autor: siewro » 30 sty 2016, 08:32

Matko wszystko wiesz, co siędzieje z rodziną Aleksa. Niech ich serca odczują naszą modlitwe, Tobie ich powierzamy, weź pod opieke dzieci, otocz wszystkich swoim płaszczem. Niech ogarnie ich Miłość i Miłosierdzie Boże, aby doznali ulgi duszy. Matko powiedz Synowi o ich ranach, pomóż im. Ciebie Matko, Dusze w czyśćcu cierpiące i bliskich zmarłych prosimy o wstawiennictwo

Anioł Pański zwiastował Pannie Maryi i poczęła z Ducha Świętego
Zdrowaś Maryjo...
Oto ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa Twego
Zdrowaś Maryjo...
A Słowo stało się Ciałem, i zamieszkało w rodzinie Aleksa i między nami
Zdrowaś Maryjo...

Módl się za nami, święta Boża Rodzicielko.
Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu...

Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków

Niech imię Pańskie będzie błogosławione

Maryjo napełnij nas wszystkich swoim FIAT

Święty Archaniele Gabrielu zwiastuj Jezusa w naszych rodzinach, módl się za nami, abyśmy umieli powiedzieć Bogu Tak

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Post autor: Bogu-sław » 30 sty 2016, 21:22

siewro pisze:Matko wszystko wiesz, co siędzieje z rodziną Aleksa. Niech ich serca odczują naszą modlitwe, Tobie ich powierzamy, weź pod opieke dzieci, otocz wszystkich swoim płaszczem. Niech ogarnie ich Miłość i Miłosierdzie Boże, aby doznali ulgi duszy. Matko powiedz Synowi o ich ranach, pomóż im. Ciebie Matko, Dusze w czyśćcu cierpiące i bliskich zmarłych prosimy o wstawiennictwo

Anioł Pański zwiastował Pannie Maryi i poczęła z Ducha Świętego
Zdrowaś Maryjo...
Oto ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa Twego
Zdrowaś Maryjo...
A Słowo stało się Ciałem, i zamieszkało w rodzinie Aleksa i między nami
Zdrowaś Maryjo...

Módl się za nami, święta Boża Rodzicielko.
Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu...

Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków

Niech imię Pańskie będzie błogosławione

Maryjo napełnij nas wszystkich swoim FIAT

Święty Archaniele Gabrielu zwiastuj Jezusa w naszych rodzinach, módl się za nami, abyśmy umieli powiedzieć Bogu Tak

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Post autor: Bogu-sław » 11 mar 2016, 10:24

Jezu Milosierny, przez NIepokalane Serce Maryi i wstawiennictwo sw. Jozefa, ratuj to malzenstwo! Jezu, ufam Tobie! Amen[

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Post autor: Bogu-sław » 08 kwie 2016, 10:35

Jezu Milosierny, przez NIepokalane Serce Maryi i wstawiennictwo sw. Jozefa, ratuj to malzenstwo! Jezu, ufam Tobie! Amen

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Post autor: Bogu-sław » 03 maja 2016, 18:49

PRZYKAZANIE WZAJEMNEJ MIŁOŚCI. To jest przykazanie moje, abyście się wzajemnie miłowali, jak ja was
umiłowałem. Większej nad tę miłość nikt nie ma, Ŝeby kto Ŝycie swe oddał za przyjaciół swoich. Wy jesteście
przyjaciółmi moimi, jesli czynić będziecie, co ja wam przykazuję. JuŜ was nie będę zwał sługami, bo sługa nie wie, co
czyni Pan jego. Lecz was nazwałem przyjaciółmi, bo wszystko, co słyszałem od Ojca mego, oznajmiłem wam. Nie
wyście mnie obrali, ale ja was wybrałem, i ustanowiłem was, abyście szli, i owoc przynieśli, i Ŝeby owoc wasz trwał;
Ŝeby o cokolwiek prosić będziecie Ojca w imię moje, dał wam. To wam przykazuję, abyście się wzajemnie miłowali.

ODPOWIEDZ