Pozdrowienie Sw.Jozefa Patrona Ojcow i Rodzin

Tutaj proście o modlitwę w każdej intencji.

Moderator: Moderatorzy

anna maria

Pozdrowienie Sw.Jozefa Patrona Ojcow i Rodzin

Post autor: anna maria » 23 cze 2015, 08:36

Pozdrowienie świętego Józefa

Bądź pozdrowiony, święty Józefie, napełniony Bożymi łaskami, Pan z Tobą, błogosławiony jesteś między sługami Bożymi i błogosławiony mniemany Syn Twój, Jezus. Święty Józefie, Opiekunie Syna Bożego, módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen.

Święty Józefie, Ojcze i Żywicielu Jezusa, strzeż Go przed wszelkim ludzkim nieuszanowaniem i niegodnym
przyjmowaniem w Eucharystii. Chroń Go we wszystkich tabernakulach całego świata przed świętokradztwem wrogów Boga i Kościoła.
Święty Józefie, Opiekunie Kościoła Świętego, strzeż Ojca Świętego, biskupów i kapłanów oraz cały lud Boży; zachowaj go w prawdziwej wierze i jedności.
Święty Józefie, ojcowski Opiekunie naszych rodzin, uproś nam wzajemną miłość i pokój w rodzinach, pomagaj w wychowaniu dzieci oraz wspieraj nas w codziennych troskach i kłopotach.Blogoslaw naszych Ojcow i Opiekunow,ktorzy troszcza sie o swoje rodziny,a tym ktorzy wyprzedzili nas w wedrowce do nieba ,okaz Swoje Milosierdzie .
Święty Józefie, Opiekunie samotnych i opuszczonych, a zwłaszcza wdów i sierot, oddalaj od nich niebezpieczeństwa, pocieszaj w utrapieniach i pomagaj im we wszystkich sprawach doczesnych i wiecznych.
Święty Józefie, Patronie umierających, wyproś nam szczęśliwą godzinę śmierci, a szczególnie pamiętaj o tych, którzy dziś przejdą do wieczności.
Święty Józefie, Orędowniku dusz czyśćcowych, ulżyj im w cierpieniach i doprowadź do rychłego oglądania Bożego oblicza. Amen.

Ojcze nasz ,Ktorys Jest w niebie...

elma.55

Re: Pozdrowienie Sw.Jozefa Patrona Ojcow i Rodzin

Post autor: elma.55 » 23 cze 2015, 12:36

anna maria pisze:Pozdrowienie świętego Józefa

Bądź pozdrowiony, święty Józefie, napełniony Bożymi łaskami, Pan z Tobą, błogosławiony jesteś między sługami Bożymi i błogosławiony mniemany Syn Twój, Jezus. Święty Józefie, Opiekunie Syna Bożego, módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen.

Święty Józefie, Ojcze i Żywicielu Jezusa, strzeż Go przed wszelkim ludzkim nieuszanowaniem i niegodnym
przyjmowaniem w Eucharystii. Chroń Go we wszystkich tabernakulach całego świata przed świętokradztwem wrogów Boga i Kościoła.
Święty Józefie, Opiekunie Kościoła Świętego, strzeż Ojca Świętego, biskupów i kapłanów oraz cały lud Boży; zachowaj go w prawdziwej wierze i jedności.
Święty Józefie, ojcowski Opiekunie naszych rodzin, uproś nam wzajemną miłość i pokój w rodzinach, pomagaj w wychowaniu dzieci oraz wspieraj nas w codziennych troskach i kłopotach.Blogoslaw naszych Ojcow i Opiekunow,ktorzy troszcza sie o swoje rodziny,a tym ktorzy wyprzedzili nas w wedrowce do nieba ,okaz Swoje Milosierdzie .
Święty Józefie, Opiekunie samotnych i opuszczonych, a zwłaszcza wdów i sierot, oddalaj od nich niebezpieczeństwa, pocieszaj w utrapieniach i pomagaj im we wszystkich sprawach doczesnych i wiecznych.
Święty Józefie, Patronie umierających, wyproś nam szczęśliwą godzinę śmierci, a szczególnie pamiętaj o tych, którzy dziś przejdą do wieczności.
Święty Józefie, Orędowniku dusz czyśćcowych, ulżyj im w cierpieniach i doprowadź do rychłego oglądania Bożego oblicza. Amen.

Awatar użytkownika
Stanisław

Post autor: Stanisław » 23 cze 2015, 18:14

Może warto to dać do wątku o Św. Józefie
Byłoby o Nim wszystko w jednym miejscu, łatwo dostępne

anna maria

Post autor: anna maria » 23 cze 2015, 22:16

Boże,
Tatusiu mój Miłosierny i Kochany.
Z całego serca i duszy,
proszę Cię o te trzy maleńkie dary:
- o iskierkę nadziei,
aby zawsze się we mnie tliła;
- przymnożenie wiary,
abym nawet w chwilach smutku,
nigdy już nie wątpiła;
- i o okruszek miłości bliźniego,
co sprawi, że nawet w doczesnym życiu
będę prawdziwie szczęśliwa.
Amen.

anna maria

Post autor: anna maria » 25 cze 2015, 20:55

Akt poświęcenia się świętemu Józefowi

Święty Józefie, mój najmilszy Ojcze, po Jezusie i Maryi najdroższy mojemu sercu, Tobie się powierzam i oddaję, jak powierzyli się Twej opiece Boży Syn i Jego Przeczysta Matka. Przyjmij mnie za swoje dziecko, bo ja na całe życie obieram Cię za Ojca, Opiekuna, Obrońcę i Przewodnika mej duszy. O mój najlepszy Ojcze, święty Józefie, prowadź mnie prostą drogą do Jezusa i Maryi. Naucz mnie kochać wszystkich czystą miłością i być gotowym do poświęceń dla bliźnich. Naucz walczyć z pokusami ciała, świata i szatana i znosić w cichości każdy krzyż, jaki mnie spotka. Naucz pokory i posłuszeństwa woli Bożej. O najdroższy święty Józefie, bądź Piastunem mej duszy, odkupionej Krwią Chrystusa. Czuwaj nade mną, jak strzegłeś Dzieciątka Jezus, a ja Ci przyrzekam wierność, miłość i całkowite posłuszeństwo, bo ufam, że za Twym wstawiennictwem będę zbawiony. Nie patrz na moją nędzę, ale dla miłości Jezusa i Maryi przyjmij mnie pod swą Ojcowską opiekę. Amen.
Sw.Jozefie,wzorze najmilszego Ojca,ktorego Milosciwy Bog przeznaczyl na Ojca ziemskiego Jego Umilowanego Syna Jezusa Ciebie prosimy Badz dla nas Swiatlem ,ktore rozswietla nasze zycie we wszystkim.Badz Umilowany w swoim Synu Jezusie Chrystusie.Amen.

Awatar użytkownika
Stanisław

Post autor: Stanisław » 25 cze 2015, 21:43

Święty Józefie, mój najmilszy Ojcze, po Jezusie i Maryi najdroższy mojemu sercu, Tobie się powierzam i oddaję, jak powierzyli się Twej opiece Boży Syn i Jego Przeczysta Matka. Przyjmij mnie za swoje dziecko, bo ja na całe ŻYCIE obieram Cię za Ojca, Opiekuna, Obrońcę i Przewodnika mej duszy. O mój najlepszy Ojcze, święty Józefie, prowadź mnie prostą drogą do Jezusa i Maryi.
Naucz mnie kochać wszystkich czystą miłością i być gotowym do poświęceń dla bliźnich.
Naucz walczyć z pokusami ciała, świata i szatana i znosić w cichości każdy krzyż, jaki mnie spotka.
Naucz pokory i posłuszeństwa woli Bożej. O najdroższy święty Józefie, bądź Piastunem mej duszy, odkupionej Krwią Chrystusa.

Czuwaj nade mną, jak strzegłeś Dzieciątka Jezus, a ja Ci przyrzekam wierność, miłość i całkowite posłuszeństwo, bo ufam, że za Twym wstawiennictwem będę zbawiony.
Nie patrz na moją nędzę, ale dla miłości Jezusa i Maryi przyjmij mnie pod swą Ojcowską opiekę. Amen.

Sw. Józefie,wzorze najmilszego Ojca,którego Miłościwy Bóg przeznaczył na Ojca ziemskiego Jego Umiłowanego Syna Jezusa Ciebie prosimy Badz dla nas Światłem ,które rozświetla nasze życie we wszystkim.
Badz Umiłowany w swoim Synu Jezusie Chrystusie.
Amen.

anna maria

Post autor: anna maria » 26 cze 2015, 19:24

Sw Jozefie Czuwaj nade mną, jak strzegłeś Dzieciątka Jezus, a ja Ci przyrzekam wierność, miłość i całkowite posłuszeństwo, bo ufam, że za Twym wstawiennictwem będę zbawiony.
Nie patrz na moją nędzę, ale dla miłości Jezusa i Maryi przyjmij mnie pod swą Ojcowską opiekę. Amen.

Sw. Józefie,wzorze najmilszego Ojca,którego Miłościwy Bóg przeznaczył na Ojca ziemskiego Jego Umiłowanego Syna Jezusa Ciebie prosimy Badz dla nas Światłem ,które rozświetla nasze życie we wszystkim.
Badz Umiłowany w swoim Synu Jezusie Chrystusie.
Amen.

anna maria

Post autor: anna maria » 27 cze 2015, 09:59

Modlitwa do świętego Józefa, orędownika we wszelkich potrzebach i uciskach

Chwalebny święty Józefie, Oblubieńcze Maryi, pamiętaj o nas. Czuwaj nad nami, najmilszy nasz Stróżu. Wspieraj nas w dążeniu do świętości, Mężu sprawiedliwy. Zaopatruj nasze potrzeby duchowe i doczesne, najdroższy Karmicielu Przenajświętszego Dzieciątka Jezus.

Wierny Opiekunie, któremu został powierzony najdroższy Skarb nasz, Jezus, weź pod swoją opiekę i wstawiennictwo sprawę, którą Tobie polecam.we wszystkich intencjach Anny i Tych co na sprosili o modlitwe.. Niech jej skutek będzie na chwałę Bożą i na pożytek naszych dusz. Amen.
Ciebie prosimy wysluchaj naszych prosb sw.Jozefie Oredowniku nasz przed Jezusem i Maryja.Amen.

Awatar użytkownika
Stanisław

Post autor: Stanisław » 27 cze 2015, 20:10

.... święć się Imię Twoje, przyjdź Królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w Niebie tak i na Ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i nie wódź nas na pokuszenie ale nas zbaw ode złego AMEN.

anna maria

Post autor: anna maria » 28 cze 2015, 18:37

Wielbie Ciebie,Ufam Tobie,
Kocham Ciebie.Alleluja,Alleuja.Amen.

ODPOWIEDZ