Sen o Papieżu Franciszku

Luźne forum o wszystkim :)

Moderatorzy: Celina Bryniarska, Ewelina Kurdziel, Jacek Baliński, Agnieszka Brzozowska

Sen o Papieżu Franciszku

Postprzez Mały człowiek » 18 Kwi 2013, 11:23

Witam,
chcę się podzielić z Wami moim snem o Papieżu Franciszku.
Przyśnił mi się w 6-m dniu po Zmartwychwstaniu Pańskim. Był to akurat pierwszy piątek miesiąca.
Co ciekawe Papież przyjechał do mojej małej miejscowości i co jeszcze lepsze do kamienicy, w której mieszkam. Kiedy Go zobaczyłam to rzuciłam Mu się na szyję i mocno przytuliłam, a potem Papież Franciszek odsunął mnie na wyciągnięciem ramion i popatrzył na mnie, a następnie uśmiechnął się do mnie. Zaczęłam mówić do Ojca Świętego coś po polsku ale nie rozumiał. Potem Ojciec Święty mówił coś do mnie, jednak ja Go jeszcze bardziej nie rozumiałam :) i wtedy ja wskazałam palcem na moje serce i na Jego,a On się znowu uśmiechnął. Potem poszłam z nim drogą, na której się spotkaliśmy i obudziłam się...

Nigdy nie zapomnę Jego uśmiechu i wyrazu twarzy :D
Nie wiem co ten sen oznacza...
Może ktoś także miał sen z Papa Francesco :D
Pozdrawiam wszystkich ;)
"...Ja nie zapomnę o tobie.
Oto wyryłem cię na obu dłoniach..." Iz 49. 15-16
Mały człowiek

Re: Sen o Papieżu Franciszku

Postprzez estera » 18 Kwi 2013, 20:38

często pamiętam w modlitwie o papieżu Franciszku, ten piękny sen może być zaproszeniem do szczerej i serdecznej modlitwy w intencjach ojca świętego Franciszka :)
"Dopomóż mi do tego, o Panie, aby oczy moje były miłosierne, bym nigdy nie podejrzewała i nie sądziła według zewnętrznych pozorów, ale upatrywała to, co piękne w duszach bliżnich, i przychodziła im z pomocą"
św.Faustyna
Awatar użytkownika
estera

Postprzez Mały człowiek » 18 Kwi 2013, 20:49

Sęk w tym, że modliłam się za Papieża Franciszka zanim otrzymałam ten sen i trwam nadal w modlitwie za Niego :)
"...Ja nie zapomnę o tobie.
Oto wyryłem cię na obu dłoniach..." Iz 49. 15-16
Mały człowiek

Postprzez estera » 18 Kwi 2013, 20:56

tak trzymaj :D ojciec święty potrzebuje gorącej i serdecznej modlitwy
"Dopomóż mi do tego, o Panie, aby oczy moje były miłosierne, bym nigdy nie podejrzewała i nie sądziła według zewnętrznych pozorów, ale upatrywała to, co piękne w duszach bliżnich, i przychodziła im z pomocą"
św.Faustyna
Awatar użytkownika
estera

Wróć do Różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości