za skatowanego przez ojca 3-miesiecznego chlopczyka

Tutaj proście o modlitwę w każdej intencji.

Moderatorzy: Celina Bryniarska, Jacek Baliński, Agnieszka Brzozowska, Ewelina Kurdziel

Re: za skatowanego przez ojca 3-miesiecznego chlopczyka

Postprzez podwójna » 17 Cze 2013, 07:57

Jezu ocal to dzieciątko. Daj rodzinie stanąć w prawdzie. Ześlij na nich swoje miłosierdzie. Działaj tam, gdzie rozum już nie działa.
podwójna

Postprzez saskia » 17 Cze 2013, 19:25

Panie, błagam Cię, wyrwij ojca tego dziecka z sideł szatana, ulżyj w cierpieniu temu, malcowi, błagam... Wyrwij z sideł szatana wszystkich oprawców własnych rodzin... Matko Przenajświętsza, otocz również opieką tę kobietę, kimkolwiek ona jest... napisała komentarz pod artykułem...

maja, 14-02-2013 15:07
oprawcy gora

oprawcy gora sa i beda w tym kraju. kilka lat temu bylam w takiej sytuacji,gdzie oprawca mial wladze nade mna,ucieklam chociaz nie mialam bardzo dokad,sad na sprawie orzekl miejsce pobytu dziecka razem z ojcem bo nie mialam dachu nad glowa,z czasem jeszcze i alimenty przez komornika,syn ukradkiem spotykal sie ze mna,zadna instytucja nie widziala jakiejkolwiek potrzeby mi i synowi pomoc,nie widzieli w tym nic zlego,ze maz wrzatek wylewal mi na glowe itp.dzisiaj jestem napietnowana,ze jak moglam uciec.....obecnie z mojej psychiki i mojego zycia zostaly strzepy
saskia

Postprzez totylkoja » 17 Cze 2013, 21:02

Pokornie błagamy Miłosierny Jezu ......lecz Ich rany .....
Pochwalone, uwielbione, wszędzie kochane niech będzie Najświętsze Serce Jezusa!
Święty Jesteś ,Wierny ,Dobry ,Prawdziwy - Kocham Cię Panie !

Jezu ufam Tobie!
Awatar użytkownika
totylkoja

Postprzez jagoda1010 » 17 Cze 2013, 21:39

Panie Jezu, Najświętsza z Matek,Matko Boska, Święty Józefie- otoczcie swoją opieką to zmaltretowane dziecko,by mogło powrócić do zdrowia , zaznało miłości i dobroci w swoim życiu,by nikt już więcej nie wyrządził mu żadnej krzywdy...Uwolnij od zła oprawców ,by nie krzywdzili bezbronnych istot...
„O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie” (Flp 4:6,7)
Awatar użytkownika
jagoda1010

Postprzez elma » 17 Cze 2013, 21:43

Pokornie błagamy Miłosierny Jezu o łaskę zdrowia dla malutkiego Mikołajka i za rodziców dziecka. Prosimy Cię najlepszy z Ojców uzdrów serce ojca Mikołajka.
Amen
elma

Poprzednia

Wróć do Intencje modlitewne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Alina79, JEZUS JEST PANEM, SIW oraz 5 gości