Ile zaufasz, tyle otrzymasz - świadectwo

Napisz tutaj co dobrego Bóg uczynił dla Ciebie na naszych spotkaniach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bogu-sław

Ile zaufasz, tyle otrzymasz - świadectwo

Post autor: Bogu-sław » 07 mar 2014, 20:13

Dziś ośmieliłem się napisać małe świadectwo, gdyż modlitwy w dziale " Intencje", w mojej sprawie bardzo mi pomogły.

Moją historię rozpocznę od strachu, niepokoju i licznych chwil płaczu i łez, które nękały mnie każdego dnia-mnie lub bardziej.
W jakiś Bogu znany sposób po wizycie w Częstochowie i za sprawą przyjaciela rodziny trafiłem na stronę Wspólnoty MIMJ.
Głębszą transformację doznałem przebywając u sióstr Bożego Miłosierdzia z Rybna.
Jezus Miłosierny czyni cuda.
Spokój jaki tam doznałem, trwał przez kilka dni. Coś mistycznego i cudownego.
Zacząłem modlić się Nowenną Pompejańską. Pomyślałbym ze 54 dni- każdego dnia?, to nie możliwe!, A jednak, możliwe i piękne.
Doznałem łaski, przypuszczam ze tą łaską jest chęć modlitwy wstawienniczej za innych ludzi i za dusze czyśćcowe.
Od sióstr otrzymałem modlitwę : Z pisma sługi Bożego ks. Dolindo Ruotolo
Gdy zobaczysz, że twoja dolegliwość zwiększa się zamiast się zmniejszać, nie martw się, zamknij oczy i z ufnością powiedz Mi: „Bądź wola Twoja, Ty się tym zajmij!”. Mówię ci, że zajmę się tym, że wdam się w tę sprawę jak lekarz, a nawet, jeśli będzie trzeba, uczynię cud
Tu na forum, miałem wielka przyjemność poznać Stanisława, który ponownie przytoczył mi tą modlitwę.
Ale potrzebowałem wiele czasu, aby zrozumieć, iż wiele trzeba wiary i pokory, aby zaufać bezgranicznie Jezusowi i z nim trwać.
Pomogli mi także inni członkowie z forum i osoby, które wirtualnie i anonimowo modlili się w mojej intencji.
Chętnie wymieniłbym wszystkich, oni będą wiedzieć ze myślami jestem przy nich.
I tu bardzo serdecznie Was pozdrawiam.

A cuda naprawdę zdarzają się.
Poznałem modlitwy różańcem, koronki, nowenny i chętne rozpoczynam i kończę nimi dzień.
Kiedyś tego nie potrafiłem i nie wiedziałem jak.
Zaufanie Bożej Opatrzności dopełniło fakt. Zaufaj Bogu i pozwól się Jemu prowadzić.
Kolejny cud- spokój na sercu, znikają niepokoje. Jezus prowadzi.
Nawet jak jest ciężko, a niepokój wraca. Zawierzam się Jezusowi i przytulam do jego krzyża. Słowa " Jezu ty się tym zajmij" i naprawdę serce się raduje, cisza, zło odlatuje, niepokój znika.
Wiem, ze obecnie w mym życiu nie jest łatwo i nie będzie, ale cały czas Jezus mi pomaga.
Zsyła wspaniałych ludzi, prowadzi drogami, jakimi chciałby abym kroczył i pozwala mi trwać na modlitwie z siostrami i braćmi z tego forum.
A uwielbiona modlitwa to " Jezu Ufam Tobie" i własne słowa uwielbienia Trójcy Przenajświętszej.
Boże bądź uwielbiony w osobach z Forum,
Boże bądź uwielbiony w mojej rodzinie, żonie i synku.
Duchu Święty przyjdź i natchnij nas tym czego pragnie dla nas Bóg.

Wierze ze to dopiero początek moich świadectw. Amen

doris

Re: Ile zaufasz, tyle otrzymasz - świadectwo

Post autor: doris » 07 mar 2014, 20:51

Piękne świadectwo.
Chwała Panu !
Boguś, dziękuję ze jesteś :)
+

aneta1974

Post autor: aneta1974 » 07 mar 2014, 21:29

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Chwała Panu

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Serce się raduje z Twojego Bogusiu świadectwa

http://www.youtube.com/watch?v=xDvgzNMxeFs

Awatar użytkownika
niebieska*

Post autor: niebieska* » 08 mar 2014, 10:35

Bogu niech będą dzięki za Jego Miłosierdzie nad nami.Boże bądź uwielbiony w naszych Braciach i Siostrach w wierze,zwłaszcza w tych którzy posiadają charyzmat modlitwy za innych ludzi.AMEN.

Jacek Baliński
Członek wspólnoty

Post autor: Jacek Baliński » 08 mar 2014, 11:56

Chwała Panu za to świadectwo, Bogdan niech ta wielka Twoja ufność do Boga nigdy nie wygaśnie, niech rozpala w Tobie nowe coraz to większe przeżycia na Jego Chwałę na Chwałę Trójcy Świętej +

Awatar użytkownika
Ewelina Kurdziel
Moderator i Członek Wspólnoty

Post autor: Ewelina Kurdziel » 08 mar 2014, 12:19

Przepiękne świadectwo! Cudowne działanie Boga w naszym życiu.

Dziękuję Ci Panie za ogrom łask, którym obdarowałeś naszego brata, Panie Jezu bądź uwielbiony w jego życiu!

+

agata2307

Post autor: agata2307 » 08 mar 2014, 22:44

Chwała Panu:)

goewa

Post autor: goewa » 08 mar 2014, 23:15

Chwała Panu! Cieszę się, że możemy tu wszyscy jako siostry i bracia w Chrystusie razem się wspierać i być :D

Awatar użytkownika
Stanisław

Post autor: Stanisław » 08 mar 2014, 23:54

Cieszy mnie postawa Proteusza i Jego przemiana, Bogu chwała !!!

Niech dobry Bóg rozwija w Nim te dobre pragnienia

PS - słowa, które mam w stopce rozpoczęły swego czasu moje większe zainteresowanie sprawami Bożymi:
Panie, niech nas ogarnie Twoja łaska według nadziei, którą pokładamy w Tobie! (Ps 33,22)
długo mi to nie dawało spokoju, i samo zrozumienie tego zdania też nie przyszło od razu. Jest w nim wiele wartości, jest pokora i miłość
I widać, że to niejako ode mnie czy od Ciebie zależy, ile łask mamy szanse od Boga dostać. Zrozumienie tego stało się dla mnie wstrząsem, potem przyszło pragnienie, aby iść za Panem po wodzie i pewność, że całkowite zaufanie, że JEST TO MOŻLIWE! Tylko Panie - przymnóż mi wiary, nadziei i pokory. Tej ostatniej staram się wzbudzać w sobie jak najwięcej, i im więcej jej mam, tym lepiej się czuję

Ale najpierw trzeba Mu we wszystkim zaufać, to jest najtrudniejszy krok, bo musi być autentyczny i prawdziwy, Bóg to widzi.
Czyli im więcej mamy nadziei (czyli też i zaufania do Boga), tym więcej On może nam dać swoich łask i pokierować naszym życiem.
Zdałem sobie sprawę, że nikt tak jak On lepiej moim życiem nie pokieruje, więc oddałem Mu siebie i moich ukochanych na zawsze, to najlepsza inwestycja mojego życia. i daje już efekty, czasem trzeba je ujrzeć oczami duszy

totylkoja

Post autor: totylkoja » 09 mar 2014, 10:35

Ja od siebie napiszę tylko ,że widzę tu tak dużo pokory ,że muszę wpadać i uczyć się od Ciebie jak mnie poniosą moje wady :oops:

Pięknie naprawdę Świadectwo , Chwała Panu ! :D

ODPOWIEDZ